Какво направих днес за себе си? - 4

  • 43 572
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Толкова съм уморена, че известно време се чудех какви са тези френски маратонки от лидъла, че и вкусни.

Подаръкът ми е страхотен - бялата, долна част на носия + книгата Стопанката на Господ. Хвърлям си един душ и ще чета в леглото.

# 121
  • Мнения: 28 481
OnDine, този приятел да не е някой таен обожател....забравих да напиша, че си набрах нарциси, край едни запуснати блокове, явно останали от последните стопани! Обичам ги тези малки жълти слънца, създават ми невероятно настроение....!  Simple Smile

# 122
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Хахаха, тихо, че две години трябваше да убеждавам мъжа ми, че сме само soulmates, истински приятели. И наистина е така, няма нищо скрито, човекът е щастливо женен с три малки деца. Просто духовно много се харесваме.

Щом харесваш нарциси, поздравявам те с тази снимка - мой ежедневен подарък по това време на годината.

А преди две години реших да гледам ягоди. Купих си 4 сандъка и почна едно гледане, поливане и вълнение. Представям ви реколта 2017, приключих с градинарството. Joy

# 123
  • Мнения: 28 481
ОООО, страхотниии и цветята и ягодите!
Пак добре, че ТМ е доверчив....ММ не е толкова! hahaha

# 124
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Сутринта преди работа ходих на църква за празника🙂 Купих билети за театър на обяд, а след работа поръчахме мебели за новия ни апартамент 😊 Аа, и следобяд си откраднах един час за размазване в парка с една приятелка ☺

# 125
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
ОООО, страхотниии и цветята и ягодите!
Пак добре, че ТМ е доверчив....ММ не е толкова! hahaha

ЯгодАТА. Joy

Доверчив - друг път. Просто много обработка и обяснения от моя страна (както казах, години), докато накрая разумът надделее и отстъпи. Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 9 152
OnDiNe_, "само soulmates, истински приятели", много хубаво звучи!  Аз вярвам в такова познанство , но реалността ме опроверга... Рових се дълго в различни православни текстове....и общо взето, се обяснява, че такова общуване без по някое време да има пожелаване, не е възможно....разказвам по памет, не давам точен цитат.

# 127
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Малко офтипик, но ще кажа, че изключително силно вярвам в мъжко-женското приятелство. Половината ми най най близки приятели са мъже, като в никой момент не е имало привличане - изпитани с годините. За сметка на това съм получавала невероятно разбиране, рамо, протекция, прекрасни разговори и ей такива жестове. Приятелствата ми са по-дълги от връзките до тук, устояли на времето, минали през огън и вода. Много са ми ценни и мм знаеше това от самото начало. Той също не вярваше в такова приятелство, но сега ги познава, приемат се взаимно и всичко е наред. Щастлива съм, че не трябва да избирам.

# 128
  • Мнения: 35 110
Вдъхновена от вас, ходих на пазара и купих нарциси.
И напазарувах пресни плодове и зеленчуци.
Всъщност, обичам да ходя на пазара, като изключа нахални продавачи, има много по- хубави неща , отколкото в кварталния магазин

# 129
  • Мнения: X
Взех важни решения.

# 130
  • Мнения: 9 152
Малко офтипик, но ще кажа, че изключително силно вярвам в мъжко-женското приятелство. Половината ми най най близки приятели са мъже, като в никой момент не е имало привличане - изпитани с годините. За сметка на това съм получавала невероятно разбиране, рамо, протекция, прекрасни разговори и ей такива жестове. Приятелствата ми са по-дълги от връзките до тук, устояли на времето, минали през огън и вода. Много са ми ценни и мм знаеше това от самото начало. Той също не вярваше в такова приятелство, но сега ги познава, приемат се взаимно и всичко е наред. Щастлива съм, че не трябва да избирам.
Много се радвам, че сподели. И много се радвам за теб!  
Така ми помогна да си потвърдя, че моята представа/ вяра в чисти взаимоотношения не е  фантасмагория / утопия или невъзможна. Дори и тук, на Земята.

# 131
  • Мнения: 28 481
Вдъхновена от вас, ходих на пазара и купих нарциси.
И напазарувах пресни плодове и зеленчуци.
Всъщност, обичам да ходя на пазара, като изключа нахални продавачи, има много по- хубави неща , отколкото в кварталния магазин
Така е,.... а аз дори не обичам да пазарувам от общ магазин, пазарувам от малки специализирани магазинчета, един за яйчица, друг за месо, трети за млечни......продавачките ме познават и полезно и забавно минава пазаруването в събота в бъбрене с тях! Имам си и любим пазар за зеленчуци и страхотен плод и зеленчук...пазаруването ме радва!

# 132
  • Мнения: 24 340
Организирах пътуване.

# 133
  • Мнения: 7 918
Запазих си час за лекар. Написах to do списъци, с които ще зарадвам децата след училище Sunglasses
Мъжът ми онзи ден си купи точилка, в случай на неизпълнение ще я извадя демонстративно Trollface

# 134
  • Мнения: 40
Започнах 90 дневната диета днес ! Grinning за сега се чувствам добре Grinning ще видим дали довечера няма да има тайната вечеря по никое време Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт