Пробиотици - тема 2

  • 78 007
  • 158
  •   3
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз пък съм приятно изненадана от Optibac. Заглеждам Fortify, отзиви?
И аз съм много доволна от оптибак таблетките, които са за жени.
Аз и от детския.

# 151
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте отново,
търся мнение за пробиотици, които се предлагат от:
1. MedBio
2. Bibiotic
3. Chillama

# 152
  • София
  • Мнения: 1 554
Споделите какви са Ви били оплакванията, колко време, кой Ви гопрепоръча, иначе аз лично ще го приема за победната  реклама.

# 153
  • София
  • Мнения: 30 142
Споделите какви са Ви били оплакванията, колко време, кой Ви гопрепоръча, иначе аз лично ще го приема за победната  реклама.
Каква реклама, аз търся отзиви от реални потребители на горепосочените пробиотици? Като не Ви изнася, пропуснете поста ми.

Писах, че съм доволна от Optibac.
От fortify women's probiotic също съм изключително доволна, но той е с друга насоченост.
Zinobiotic+ е топ. Лично впечатление, но се водят фибри.
Сега търся нещо при запек, колит или за здравословно прочистване на дебелото черво.
Мнение за тези български пробиотици така и не видях след точно Ваш пост, който реално също може да се приеме за реклама.

# 154
  • Мнения: 31 694
Рекламите ги правят новорегистрирани с 1-2 поста.

# 155
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте, някой с мнение за женски пробиотик Bactology femin, Bulgarbiotik? Сега имат 30 % намаление.

# 156
  • Мнения: 2
Вече има модерни пробиотици в стомашноустойчиви капсули. Стигат до червата защитени в капсулата и се разтварят там. Аз пия такъв от около две седмици по предписание от доки, казва се максбаланс. Синбиотик е защото има и пробиотици и алое вера.

# 157
  • Мнения: 63
Здравейте,  това ли е пробиотика
Вече има модерни пробиотици в стомашноустойчиви капсули. Стигат до червата защитени в капсулата и се разтварят там. Аз пия такъв от около две седмици по предписание от доки, казва се максбаланс. Синбиотик е защото има и пробиотици и алое вера.

# 158
  • Мнения: 2
Здравейте,  това ли е пробиотика
Вече има модерни пробиотици в стомашноустойчиви капсули. Стигат до червата защитени в капсулата и се разтварят там. Аз пия такъв от около две седмици по предписание от доки, казва се максбаланс. Синбиотик е защото има и пробиотици и алое вера.

Здравейте. Да точно това е.

Общи условия

Активация на акаунт