Частни училища - информативна тема 26

  • 61 720
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 731
алегра, не знам за Питагор, но засега открих Изи и БШ, че предлагат за по-малки деца (и моето даже няма 5). Но програмата за тази година не е много ясна още. Изи не ми е по принцип в списъка, колкото и интересни неща да предлага, но е много подходящо за моето дете поне като странични занимания (на него му дай природа и експерименти тип научни).

# 736
  • София
  • Мнения: 7 276
Лятното училище на Питагор от каква възраст обхваща деца ? До година ни предстои да кандидастваме за ПУК, т.е. детето сега е само на 5 години и се чудя дали лятно училище ще е подходящо от сега за тази ниска възраст Simple Smile

Тъй като изпитвам сериозни колебания какво училище ще е подходящо за детето, с радост бихме се възползвали от летните занимания.
На сайта им пише, че е за деца от бъдещ 1 клас и нагоре - т.е. твоят младеж е още твърде малък за такова занимание. Пробвай го на занималните със забавна математика - може да му е интересно Simple Smile (същото послание имам и към Пипи отн. питането за Питагор малко по-нагоре).

# 737
  • София
  • Мнения: 6 145
Извинявам се за тъпия въпрос, не ми се рови назад по темите. Подсетете ме, кое беше "протестантското" училище?

# 738
  • София
  • Мнения: 10 825
Няколко са. Кажи по-конкретно какво търсиш

# 739
  • София
  • Мнения: 6 145
А, знам ли какво търся? Говорехме с мъжа ми по темата и му споменах, а той ме пита за име. Чисто информативно. Кажи ги всички, които знаеш  Grinning

# 740
  • София
  • Мнения: 10 825
Англо-американската академия в Лозен
Куест академи
Светилник
Едното беше Ново поколение, а другото е към Двореца на щастливите хора. В момента не мога да се сетя кое кое беше.
Петко Славейков

# 741
  • София
  • Мнения: 6 145
Май за куест академи, помнех аз. Благодаря!

# 742
  • Мнения: 15
Пипи2013 пиши , ако решиш да запишеш детето в Изи за лятото .  Между другото ние сме сравнително близо до тях и като те четях и аз се замислих( и моето дете е на същата възраст).  По принцип нашата градина работи лятото , но бих го пуснала някъде другаде за малко разнообразие. Иначе Изи поне за сега не влизат и в моите планове за училище.

# 743
  • В офиса
  • Мнения: 3 994
Izzi са си обявили учителя по математика. Познато име за някои Simple Smile Мисля, че Изи ще е добро и сериозно училище. https://mediabricks.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B … 0%BC%D0%B5%D0%B1/

# 744
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 731
Пипи2013 пиши , ако решиш да запишеш детето в Изи за лятото .  Между другото ние сме сравнително близо до тях и като те четях и аз се замислих( и моето дете е на същата възраст).  По принцип нашата градина работи лятото , но бих го пуснала някъде другаде за малко разнообразие. Иначе Изи поне за сега не влизат и в моите планове за училище.

Ами опитах се да проуча програмата на Изи, пуснах запитване, обадиха ми се, обаче започнаха да ме навиват да записвам детето за предучилищна (на няма и 5г). Аз им казах, че нямам такива планове за тази година и се интересувам само от лятното училище засега, те пак ме поканиха на приемен ден и да носим проект. Имало подбор и за децата за лятото ...нещо не ми допаднаха по телефона с този маркетингов подход, да не говорим, че обеща да ми пусне програма по мейла до края на деня и трети ден нищо. И не научих нищо от това,което исках- цена по седмици, коя седмица с каква тема и насоченост е и т.н. Сега не знам дали да ходя, като не знам дали
ще ме устройва лятното училище, а ни е рано за приемни дни и подобни.

Нашата градина също работи лятото, малкия като го питам за лятна програма някъде и казва- не, искам си в градината...но според мен ще му се отрази добре нещо ново.

# 745
  • Мнения: X
Izzi са си обявили учителя по математика. Познато име за някои Simple Smile Мисля, че Изи ще е добро и сериозно училище. https://mediabricks.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B … 0%BC%D0%B5%D0%B1/

Чудесна е. Единствено въпросителните са в понятието начален учител. Знаем тя в коя възрастова група беше до сега. А това изобщо не е начален учител. Значи ли това, че Изи залага на модела без основен начален учител?!?!? И различни учители по всички предмети. За периода 0-4 клас. На мен това не ми допада изобщо за деца до 3 клас вкл.

# 746
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
А коя е тази госпожа

# 747
  • Мнения: 7 214
Известна преподавателка от СС. Поне така прочетох. Иначе за пръв път я чувам.

# 748
  • София
  • Мнения: 11 848
Да, дългогодишен преподавател по математика в СС, в периода 4-7-ми клас. Изведе випуска на дъщеря ми миналата година /последния й випуск/ и се пенсионира. И аз се изненадах, че я анонсират като начален учител.

# 749
  • София
  • Мнения: 10 825
Някой може ли да ми подскаже какви са таксите във Иззи. Не ги откривам на сайта ми.

Заповядайте в новата тема

П.П. Виждате ли заглавна картинка на новата тема?

Общи условия

Активация на акаунт