Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 37 082
  • 1 480
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 14
Да, замислих се доста ! И стигнах до извода, че човек както се чувства, така и изглежда и ,че в основата на външната красота, стои вътрешната красота и хармония!

# 1 306
  • Мнения: 99
За мен истинската красота се крие във самият човек .. не във външният вид .. Красота е навсякъде около нас ❤️

# 1 307
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Не знаех историята конкретно на тази сомалийка, но съм чела за доста подобни. Там явно е практика това отношение.

# 1 308
  • Мнения: 615
Да , наистина се замислих.Мисля ,че оценявам красотата около мен ,не само видимата ,но и вътрешната.

# 1 309
  • Мнения: 41


"Въпреки, че пропътуваме целия свят в търсене на красотата, ние трябва да я носим у себе си, иначе никога не ще я намерим."

Ралф Емерсън


А вие смятате ли, че сте открили красотата?
Споделете ни какво мислите и не забравяйте да се включите в нашата анкета!

# 1 310
  • Мнения: 19 706
Всеки ден откривам по нещо красиво.

# 1 311
  • Мнения: 4 643
Откивам красотата ежедневно навсякъде около мен. Но който има очи за красивото няма проблем с откриването му.

# 1 312
  • Плевен
  • Мнения: 991
За мен красота има във всичко, само да имаш очи да се видиш и насладиш!

# 1 313
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
Красотата е в цъфналото цвете, в росата сутрин, в капките дъжд, в усмивката на дете... Красотата е навсякъде около нас, само трябва да отворим очи😊

# 1 314
  • Мнения: 1 464
Аз мисля, че умея да откривам красота във всичко около мен, така съм скроена- сутрин в изгрева, усмивките на детето ми и на другите, дори непознати по улицата, трвичката в градината, птиците накацали край мен, мога да изреждам съвсем обикновени неща.

# 1 315
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Истинска красота е химера, а това да се грижиш за себе си се учи цял живот.

# 1 316
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Всеки ден намирам нещо красиво около себе си.С годините ми прави впечетление,че забелязвам и се радвам на малките красиви неща.Мога искрено да се зарадвам на една калинка примерно.

# 1 317
  • Сливен
  • Мнения: 4 246


"Въпреки, че пропътуваме целия свят в търсене на красотата, ние трябва да я носим у себе си, иначе никога не ще я намерим."

Ралф Емерсън


А вие смятате ли, че сте открили красотата?
Споделете ни какво мислите и не забравяйте да се включите в нашата анкета!


Откривам по нещо красиво всеки ден.

# 1 318
  • Мнения: 39 570
Ако не носим красота в себе си, няма да видим и околната такава.

# 1 319
  • Мнения: X
Разбира се, всекидневно я откривам. Старая се и да създавам красота.

Общи условия

Активация на акаунт