Бързи здравословни въпроси и отговори – 20

  • 29 782
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 39 558
Дали заради това, че може да се спука и да предизвика кръвозагуба, а? .....Определено идея си нямам, но го чувам за първи път.

# 76
  • Мнения: X
Да ти кажа, хич не си се замислила.... Всъщност си се замислила..."Къде един път, там и втори път..."
замислих се дали да пия хапче, а за това колко пъти са били няма значение Wink
просто овулацията е далеч и затова не искам да пия излишни хапчета, съмнявам се да е толкова безобидно това хапче ...

# 77
  • Мнения: 5 910
Със сигурност това е една от причините.
Също - не се препоръчват резки движения и спорт.

# 78
  • Мнения: 123
Да ти кажа, хич не си се замислила.... Всъщност си се замислила..."Къде един път, там и втори път..."
замислих се дали да пия хапче, а за това колко пъти са били няма значение Wink
просто овулацията е далеч и затова не искам да пия излишни хапчета, съмнявам се да е толкова безобидно това хапче ...

Само че овулацията може да се мести и да бъде по всяко време на цикъла ти. Така както обикновено е около 14ти ден може да се окаже и непосредствено след края на менструацията.
И да,правилно мислиш- хапчето изобщо не е безобидно и много разбърква хормоните.

# 79
  • София
  • Мнения: 9 850
Абортът също хич не е безобиден, така че ако не целите бременност, използвайте презервативи и/или противозачатъчни.

# 80
  • Мнения: X
Противозачатъчни - не. Могат да ти докарат рак на гърдата след години. Тези медикаменти трябва да ги забранят със закон.

# 81
  • Мнения: 486
снощи приятелят ми свърши 2 пъти в мен, точно след цикъл съм, има ли смисъл да пия ескапел?
Ако не си го изпила още,действай,защото скоро няма да има смисъл от Ескапел.Сперматозоидите ще стоят там и ще чакат овулация.Мисля,че до 10 дни можеха да преживеят така.
Лично аз съм го пила,не ми повлия по  абсолютно никакъв начин,макар да имах и полип.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 16:40 от rosi cat

# 82
  • София
  • Мнения: 5 197
Те ако стоят по 10 дни , бая аборти или бебета ще има 😂

Хора моля за мнение , завишена Т 37.0 и гадене. И малко ме втриса  За мен , снощи малкият повръщаше .
Предният път , като ме хвана този вирус се натъпках със сериозни лекарства против повръщане и такъв спазъм на корема си причиних , че бях в спешното за инжекция против болката.
Този път , за да го карам по- полека , имам Натриев цитрат, Вомакур , Парацетамол.

# 83
  • Мнения: 39 558
снощи приятелят ми свърши 2 пъти в мен, точно след цикъл съм, има ли смисъл да пия ескапел?
Ако не си го изпила още,действай,защото скоро няма да има смисъл от Ескапел.Сперматозоидите ще стоят там и ще чакат овулация.Мисля,че до 10 дни можеха да преживеят така.
Лично аз съм го пила,не ми повлия по  абсолютно никакъв начин,макар да имах и полип.
Не знам каква е връзката между полипа и Ескапел. Може ли да обясниш?

# 84
  • Мнения: 48 051
Разсъблечи се и пий натриев цитрат на малки глътки

# 85
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509
А като се прави ЯМР на глава, всичко ли се оглежда? Понеже аз бих искала да предприема това изследване, но няма конкретна причина за това мое желание. Та, се чудя дали ще огледат навсякъде...

Навсякъде в главата, да.

# 86
  • Близко съм
  • Мнения: 823
Момичета какъв магнезий да си взема хелатиран иили не?

# 87
  • Мнения: 9 225
да! Хелетиран

# 88
  • Мнения: 3 492
ЗАЩО ЗАБРАНЯВАТ СЕКС ПО ВРЕМЕ НА КИСТА?

Силно зависи; от доста фактори. А и киста е много общо казано. Хиляди жени имат кисти, водят нормален полов живот, спортуват, изобщо  - живеят си живота. Ако имате изрична забрана от лекаря, можете да го попитате. По форуми такива неща не се коментират и са опасни за вас. От една страна можете да си навредите с излишна дейност, от друга - да си забраните нормални и жизненоважни дейности и да се депресирате например.

# 89
  • Мнения: 486
снощи приятелят ми свърши 2 пъти в мен, точно след цикъл съм, има ли смисъл да пия ескапел?
Ако не си го изпила още,действай,защото скоро няма да има смисъл от Ескапел.Сперматозоидите ще стоят там и ще чакат овулация.Мисля,че до 10 дни можеха да преживеят така.
Лично аз съм го пила,не ми повлия по  абсолютно никакъв начин,макар да имах и полип.
Не знам каква е връзката между полипа и Ескапел. Може ли да обясниш?
Заради полипа тогава имах доста проблеми-Болки,прокървявания между циклите,обилен цикъл.И смятах,че Ескапел ще влоши нещата още повече.
Но през този месец пих овчарска торбичка,хвощ и не знам заради това ли,не получих обилен цикъл,както ме бе предупредил лекаря ми.

Общи условия

Активация на акаунт