Бързи здравословни въпроси и отговори – 20

  • 30 072
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 499
Здравейте искам да попитам имам пробелми със стомах и червата след анорексия.В момента съм във възстановяване и постоянно чуствам някакви болки в стомах корем черва не знам на какво се дължи и се притеснявам.Края на година имах операция на киста но не мисля че е от това. Може ли някой да ми даде съвет
Потърсете психологическа помощ. Казвате, че сте в период на възстановяване. Анорексията е психосоматично заболяване и с адекватна помощ, ще възстановите здравето си. Консултация и с лекар, за да се отхвърлят евентуално лезии, предвид функционалните нарушения.

# 61
  • Мнения: 136
Всичко за лапароскопията?

# 62
  • Мнения: 5 231
Напоследък съм доста жадна и пия изключително много вода. Някой дали може да ме насочи при какъв специалист да отида? Или какви изследвания да пусна?

# 63
  • Мнения: 4 868
Всичко за лапароскопията?

Води се безкръвна операция и хората по-бързо се възтановяват от хирургически разрези или манипулации

# 64
  • Мнения: 40
Всичко за лапароскопията?
хей операция ли ти предстой мойта беше лапароскопска,ако имаш някакви въпроси питай

# 65
  • Мнения: 48 224
Барелина, не е лошо да проверят кръвната захар. Може ендокринолог, може и лл.

# 66
  • Мнения: 103
Здравейте извинявам се че ви пиша и не знам дали е на правилното място но съвсем се обърках . Оперирана съм преди 1г и 6 месеца от ендометриоза.минах курс със золадекс.. декември правих хормонални изследвания ФСХ показа 24 другите бяха в норма..до тук добре . Декември ми вървя 14 дни ..после януари ми дойде навреме а февруари ми дойде два пъти а март ми подрани .преди няколко дни посетих пак АГ и ми изписа оргометрил з от 16 ден на МЦ ок но вчера на 14 ден леко ми зацапа .обадих се на АГ и той ми каза да започвам оргометрила...изпих 1 хапче ... И се осетих възможно ли е да било овулационно зацапване(правим опити за бебе) и дали да продължа с оргометрила защото днес няма зацапване извинявам се още 1 път

# 67
  • Мнения: 3
Здравейте! Моля за съвет или добър специалист. Дядо ми е на 82 г. от 3 месеца забелязвам промяна, бълнува,  забравя къде какво оставя,  има кошмари и му трабва няколко минути да разбере, че не са реалност. Живее сам и се чуваме през 2-3 часа. В петък не ми вдигна телефона и  се прибрах да го видя. Каза, че е сънувал, че е в болница и там звъня ли. Взех го с мен, живея в друг град, заведох го на психиатър, каза че това са последиците на артерио склерозата и изписа сетинин. В неделя цял ден бълнуване, като го питам къде е все различен отговор. Вдигна 200 кръвно, извиках линейка, направиха му пълни изследвания, скенер, всичко е наред. Прибрах го Да си е в къщи, на неговото легло. Само бълнува, говори, неспокоен,  чакам уж да подейства лекарството, но се чудя за него ли е. От 5 дена не е той, ако е Деменция, склероза не е ли на моменти. Не съм се сблъсквала и не знам как да реагирам. Благодаря!

# 68
  • Мнения: 48 224
Тоест сигурни са, че не е било лек инсулт?

# 69
# 70
  • Мнения: X
снощи приятелят ми свърши 2 пъти в мен, точно след цикъл съм, има ли смисъл да пия ескапел?

# 71
  • София
  • Мнения: 5 197
снощи приятелят ми свърши 2 пъти в мен, точно след цикъл съм, има ли смисъл да пия ескапел?
Ако не искаш нежелана бременност ,по-добре да .

Лично аз не приемам такива рискове

# 72
  • Мнения: X
снощи приятелят ми свърши 2 пъти в мен, точно след цикъл съм, има ли смисъл да пия ескапел?
Ако не искаш нежелана бременност ,по-добре да .

Лично аз не приемам такива рискове
не целя бременност, но овулацията е далеч, заради това се замислих ...

# 73
  • Мнения: 39 770
Да ти кажа, хич не си се замислила.... Всъщност си се замислила..."Къде един път, там и втори път..."

# 74
  • Мнения: 136
ЗАЩО ЗАБРАНЯВАТ СЕКС ПО ВРЕМЕ НА КИСТА?

Общи условия

Активация на акаунт