Какъв крем за лице използвате? – Тема 14

  • 56 078
  • 737
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 743
На мен тази година дерматологът ми препоръча да си взема Омега 3 зимата, когато ми стана по-суха кожата. Добре ми се отрази и мисля да продължа и занапред, въпреки че тя ми каза просто да наблегна на омега 3 с храната - ленено семе, чия, сьомга, скумрия, авокадо, зехтин.

Отделно пия и течен Курмкумин, който е страхотен за изчистване на организма. Почнах го заради проблеми с пърхот, но и на кожата се отразява добре. Често си правя и домашни маски с куркума и слагам по лъжичка две в сокове и смутита.

# 646
  • Мнения: X
Аз в една друга тема писах, че ми хлопа дъската, та се мажа и приемам разни неща, които купувам от командировки, като влизам в различни аптеки и искам препоръки за местен продукт, добавка. Файда видях само от една френска, която ми е на свършване, в комбинация с подходящ хранителен режим (без млечни и въглехидрати). Скоро ще започна Kiwi на Halo beauty, заради симпатия към собственичката на марката. Ще погледна как се казва френската добавка ако някой се интересува.

# 647
  • Мнения: 11 319
Искам да се оплача от крема на ЛИЕРАК "АРКЕСКИН", такова зачервяване и сърбеж ми докара, че след това 2 дни не може да ми се оправи лицето. За първи път ми се случва с крем.

Момичета, търся ВВ крем с фактор, какво бихте ми препоръчали? Ползвала съм някога крем - пудра само, но беше отдавна даже не помня марката.

Джаста Праста, искам да те питам за румънската серия кремове. Крема ден/нощ на каква цена излиза приблизително?

Какво ще кажете за марката THALION, френска козметика?

# 648
  • Мнения: 5 819
   Какво ще кажете за този серум  https://www.boots.com/loreal-paris-hydra-genius-liquid-care-norm … in-70-ml-10229304
 l'oreal paris Hydra genius Normal Dry skin?

   Кожата ми е много суха и лющеща се!

   На дерматолозите не им се занимава да ти препоръчат и/или предпишат кремове за кожа - лице и тяло. Гледат те несериозно, че ги питаш за такива глупави въпроси!

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 12:03 от bubanka

# 649
  • София
  • Мнения: 9 458
   Какво ще кажете за този серум  https://www.boots.com/loreal-paris-hydra-genius-liquid-care-norm … in-70-ml-10229304
 l'oreal paris Hydra genius Normal Dry skin?

   Кожата ми е много суха и лющеща се!

   На дерматолозите не им се занимава да ти препоръчат и/или предпишат кремове за кожа - лице и тяло. Гледат те несериозно, че ги питаш за такива глупави въпроси!
Jennifer_w , ти сериозно ли питаш за този форумен хит?
Не разбра ли от последните 10 страници четене, че само баба ми го няма тоя серум!? newsm78
Вземам си бележка и аз сега и отивам да се обзаведа с него от ДМ! bowuu

# 650
  • Мнения: 5 819
   Какво ще кажете за този серум  https://www.boots.com/loreal-paris-hydra-genius-liquid-care-norm … in-70-ml-10229304
 l'oreal paris Hydra genius Normal Dry skin?

   Кожата ми е много суха и лющеща се!

   На дерматолозите не им се занимава да ти препоръчат и/или предпишат кремове за кожа - лице и тяло. Гледат те несериозно, че ги питаш за такива глупави въпроси!
Jennifer_w , ти сериозно ли питаш за този форумен хит?
Не разбра ли от последните 10 страници четене, че само баба ми го няма тоя серум!? newsm78
Вземам си бележка и аз сега и отивам да се обзаведа с него от ДМ! bowuu


   Да, напълно сериозно питах. Не съм изобщо чела нищо по тази тема. Не знаех, че сте коментирали този серум. Но благодаря за отговора. Разбрах, че този серум изобщо не струва от написания от Вас коментар!

# 651
  • София
  • Мнения: 9 458
Напротив!
Много хора го похвалиха и са доволни!
Аз го нямам още, затова ще взема и аз да го купя, че да оставя коментар в темата.

# 652
  • Мнения: 5 819
Напротив!
Много хора го похвалиха и са доволни!
Аз го нямам още, затова ще взема и аз да го купя, че да оставя коментар в темата.

    Тогава не съм разбрала. Вашият пост ми се стори, че беше подигравателен и затова направих грешен извод!

# 653
  • Мнения: 1 946
Ама той като топъл хляб се взима бре :д
Аз го тествах в магазина на ръката. Смърдеше силно на парфюм, беше много рятък и с една капка намазах голяма площ кожа.. След което като се върнах от обедната почивка си измих ръцете с вода само хубаво и той продължаваше да вони.. Не оставаше никаква мекота и хидратация.. Чувството беше като на нещо засъхнало на ръката ми.. Стегнато и некомфортно.. Обаче преди да го тествам в магазина, дни по-рано....го купих от магазин не предлагащ тестер...
Не съм го отпечатвала още и се чудя ще ходя ли на някакъв повод, за да го прибавя към подаръка, или да го отворя и пробвам на лице. Моя беше за чувствителна кожа..

# 654
  • Мнения: 5 819
Ама той като топъл хляб се взима бре :д
Аз го тествах в магазина на ръката. Смърдеше силно на парфюм, беше много рятък и с една капка намазах голяма площ кожа.. След което като се върнах от обедната почивка си измих ръцете с вода само хубаво и той продължаваше да вони.. Не оставаше никаква мекота и хидратация.. Чувството беше като на нещо засъхнало на ръката ми.. Стегнато и некомфортно.. Обаче преди да го тествам в магазина, дни по-рано....го купих от магазин не предлагащ тестер...
Не съм го отпечатвала още и се чудя ще ходя ли на някакъв повод, за да го прибавя към подаръка, или да го отворя и пробвам на лице. Моя беше за чувствителна кожа..

    И аз го пробвах в един магазин. Имаше тестер. Стори ми се, че е доста рядък. Хареса ми негова миризма. Не можах да направя никаква разлика дали наистина овлажнява и ще ми помогне ли за моята кожа. Пробвах го на ръката си, но имах друг крем, който бях си намазала ръцете преди да изляза от вкъщи.

# 655
  • София
  • Мнения: 9 458
Напротив!
Много хора го похвалиха и са доволни!
Аз го нямам още, затова ще взема и аз да го купя, че да оставя коментар в темата.
Тогава не съм разбрала. Вашият пост ми се стори, че беше подигравателен и затова направих грешен извод!
А, не!  Simple Smile Грешно тълкувание, по-скоро на хумора ми! Grinning
Скрит текст:
Забележката ми бешe скоро в насока на това, че намирате 14 Тема по темата "Крем за лице" и се включвате на 44 и страница чак с това питане, без да се направи труда да се потърси с търсачката думите "флуид" и "Лореал" newsm78 щото за тези 44 страници, все за нещо сме си писали тука. Wink
Иначе за флуида- отказах се! Няма да инвестирам в империалистите като Лореал! Naughty Имам си хубави Фитокод продукти в момента и съм доволна. Hug

Бях сега в ДМ и се запасих със слънце защита. Отново. Simple Smile
Взех си това:
спрей за чанта

и рол-он, който повтарям  Heart Eyes

# 656
  • Мнения: 32
Къде продават Neutrogina Pink Grapefruit крем за лице? Четох добри отзиви за серията.

Кое бихте избрали Mixa 6% или Neutrogina visibly clear spot proofing?

# 657
  • Мнения: 2 584
Къде продават Neutrogina Pink Grapefruit крем за лице? Четох добри отзиви за серията.

Кое бихте избрали Mixa 6% или Neutrogina visibly clear spot proofing?
Аз съм ползвала цялата серия Visibly clear преди 10 г.( сега остана по магазините само гела и ексфолианта, другите неща май ги има в Нотино) и бях много доволна. Кремът беше много добър за мазна кожа.

# 658
  • Мнения: 15 300
.....
Джаста Праста, искам да те питам за румънската серия кремове. Крема ден/нощ на каква цена излиза приблизително?
....

Реа, марката е полска. Предполагам питаш за крем Биеленда за който наскоро писах.
Чуден е, поне за моите нужди - нормална към суха или по скоро дехидратирана кожа.
Цената му в Make up e 12лв. Доставката е май около 4.90лв., но аз си правя поръчки над 49лв. и тогава доставката е безплатна.

Флуида на Лореал е супер. Особено този за суха и чувствителна кожа. Писала съм за разликата между два от видовете, не са съществени, но има леки разлики. Икономичен, освежава кожата, задържа влагата в нея и изобщо си е едно добро попадение. Хем аз го взех с големи резерви заради алкохол дената в състава. Много, много съм доволна.

# 659
  • Мнения: 2 254
Кой е този толкова обсъждан флуид? Връщах се да чета назад, но не открих конкретно за кой става дума.

Общи условия

Активация на акаунт