Открийте клинично доказания ритуал за спокоен сън от La Roche-Posay

  • 7 455
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
ползвали сме френска козметика (за атопична кожа) за овлажняване на кожата, преди сън.

# 16
  • София
  • Мнения: 979
Страда ли детето ви от силен сърбеж или неспокоен сън? Споделете кои са вашите ритуали преди сън, с които облекчавате aтопичната му кожа!
Дъщеря ми не страда от сърбежи, но има неспокоен сън. За това преди лягане се къпе и маже с успокояваща козметика

# 17
  • София
  • Мнения: 2 107
О, детето ми ползва козметика за атопична кожа от раждането си. Една от сериите ползвам и аз, тъй като и моята е чувствителна и често неспециализираната лечебна козметика благоприятства сърбежите.

# 18
  • Мнения: X
Синовете ми не страдат от атопична кожа и  неспокоен сън, но имам познато детенце с този проблем и ще се радвам ако мога да зарадвам него и майка му с продуктите.

# 19
  • Мнения: 1 145
Дъщеря ми е на 3 месеца, има суха кожа. Използвам хидратиращ крем. Има подобрение.

# 20
  • Мнения: 928
леки памучни дрешки, да не му става много топло

# 21
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
Да е хладно в стаята и намазване с подходящ крем

# 22
  • София
  • Мнения: 3 033
Синът ми е с атопичен дерматит. Преди сън задължително се мием и нанасяме Лусион. Използвам само медицинска козметика. Пижамите са му с един номер по големи, за да не го дразнят. Гледам да не е много топло през ноща.

# 23
  • Мнения: 2 485
В момента не страда от силен сърбеж, но преди известно време постоянно се чешеше по корема. Направо рани си направи. Много я дразнеше и мажехме старателно с подходяща козметика.

# 24
  • Мнения: 467
Най-малкият не спи спокойно. Често се буди нощем и все още не съм сигурна на какво се дължи. Кожата му е чувствителна и лесно се възпалява. Поддържаме я чиста и хидратираме с подходящ бебешки лосион/обикновено медицинска козметика/.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 108
Моето бебче още не се е родило, но имам един въпрос към Липикар: Много деца ли страдат от атопична кожа и каква е причината за това? Simple Smile Ще се радвам на отговор.

# 26
  • Мнения: 1 021
Детето ми спи спокойно , защото мажем цялото тяло вечер след баня с дълбокохидратираща козметика , която е за чувствителна кожа . Прегръдката на мама и песничките също са част от нашия ритуал.

# 27
  • Мнения: 2 024
Болезнената кожа пречи на съня на възрастен, та какво остава за дете. Само специално предписана козметика от дерматолог при нас е давала облекчение. Не знаех за продуктите La Roche-Posay и бихме ги опитали.

# 28
  • Мнения: 2 695
За щастие открихме източника на сърбеж, който беше причинил нещо като екзема на дъщеря ми като беше още на 2-3 месеца. От тогава за всеки случай хидратирам добре кожата след баня. Като цяло спи спокойно.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ползваме лосиона Lipicar и той успокоява и хидратира кожата чудесно. 😊

Общи условия

Активация на акаунт