Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 311
  • 734
  •   1
Отговори
# 285
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря , Ви момичета.Flowers Hibiscus
Ина, записвам си .Щом са сладникави и подходящи за жегите ,ще ги "преслушам" задължително.

# 286
  • Мнения: 1 485
Благодаря , Ви момичета.Flowers Hibiscus
Ина, записвам си .Щом са сладникави и подходящи за жегите ,ще ги "преслушам" задължително.
Не знам дали е в тази графа, но Hugo Boss - Orange също е много сладък и приятен. Душих го в лидъл и съм имала имитацията на Заг.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Здравейте!На Ескада Магнетизъм има ли добра имитация,но наливен.Видях,че Родригез го имат капсулован!
Аз много харесвам магнетизма на Заг и винаги имам поне 50 мл. Поръчвам го от Базара.

# 288
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Bright Crystal, благодаря!
Може би ще трябва да пробвам Коко мадмоазел интенз, защото рефанската версия на Коко мадмоазел много ми допада, и я усещам дълго върху себе си.
Коко ноар не изчезва от носа ми, независимо, че върху друг спирам много бързо да го усещам. Върху дреха е доста траен, но пак е приближен. На Заг.
Allure sensuelle имам имитация на Заг, но началото ми се стори непоносимо. Опитах само веднъж, и не посмях втори. Сега обаче си пръснах от него, наистина има много общо с Коко Ноар и Алюр. Ще го понося един-два пъти, за да си създам трайно впечатление. Интересно нещо е човешкия мозък. Ние усещаме с него, а не с носа си, както си мислим Simple Smile И за Алюр ми трябваше известно време, но сега ми е от любимите.

Последна редакция: вт, 30 апр 2019, 22:03 от Ljuboznatelna

# 289
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря , Ви момичета.Flowers Hibiscus
Ина, записвам си .Щом са сладникави и подходящи за жегите ,ще ги "преслушам" задължително.
Не знам дали е в тази графа, но Hugo Boss - Orange също е много сладък и приятен. Душих го в лидъл и съм имала имитацията на Заг.

Затова попитах за него.  Душнах го в Лидл и много ми хареса.

Притеснението ми е ,че толкова сладки харесвани от мен аромати не са подходящи за лятото...знам ли. Все си мисля ,че за лятото са подходящи по-свежи аромати,ама пусто не мога да намеря такъв,който да ми хареса.

# 290
  • Мнения: 2 025
Има много по-компетентни в темата, които могат да те засипят с предложения, но сега се сетих, че може да ти допадне императрицата на Рефан (като плодова салата е с повече диня),  сладка, но не прекалено, точно като за лятото, а Долче на Долче и Кабана е по-тежък аромат, като кексче с малко кокос, миналото лято често го усещах по улиците.

# 291
  • София
  • Мнения: 171
Благодаря , Ви момичета.Flowers Hibiscus
Ина, записвам си .Щом са сладникави и подходящи за жегите ,ще ги "преслушам" задължително.
Не знам дали е в тази графа, но Hugo Boss - Orange също е много сладък и приятен. Душих го в лидъл и съм имала имитацията на Заг.

Затова попитах за него.  Душнах го в Лидл и много ми хареса.

Притеснението ми е ,че толкова сладки харесвани от мен аромати не са подходящи за лятото...знам ли. Все си мисля ,че за лятото са подходящи по-свежи аромати,ама пусто не мога да намеря такъв,който да ми хареса.

# 292
  • Мнения: 1 360
За лятото не само "свежаците" стават за носене Simple Smile Някои "ориенталци" и "подправъчни", както и някои "шипри" се държат чудесно.
По принцип тествам почти всеки парфюм и на жега. Най- неочаквано, "John Galliano"- John Galliano /EDP/ ме изненада с красотата си именно през жегите. Носила съм и "Truth or Dare" - Madonna през жегите - също се държа превъзходно. За моето парфюмно "Аз" - "Kenzo Jungle L'Elephant" -  Kenzo съм писала тук безброй пъти - именно през лятото в жегата го обожавам!!! Simple Smile "Rare Pearls" - Avon също се оказа парфюм за горещините. "Joop! Homme" - Joop! също! "L’Homme Ideal Cologne" - Guerlain просто сякаш е създаден за жегите. "Oscar" - Oscar de la Renta също! Simple Smile "Sculpture pour Homme" - Nikos също! "Amber Elixir" - Oriflame също! "Back to Black by Kilian Aphrodisiac" - By Kilian също...и т.н.
Всички гореизброени без Мадонна, Джон Галиано, Редките перли на Ейвън и Оскар де ла Рента имат добри имитации.
На Кензо - рефан, заг, ФМ
На Джуп - рефан
На  мъжкия на Герлен - заг
На Никос - рефан
На Амбър еликсир - лорис
На Килиан - Гиза
...
Отделно за лятото обичам "So Lovely" - Elode, който е вариация на тема "Инканто шайн", но не точно копие!  "Beauty" -  Calvin Klein в имитацията на Рефан нося когато искам "охлаждащ ефект" - потресаващо качествен парфюм - държи се без подновяване, има някакъв кипарисов нюанс, който звучи невероятно уместно именно през жегите...

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Angel muse го имат Гиза,Yellow diamond виж на Парфен и Рефан.Гиза са пуснали Ever Bloom на Шисейдо,Dolce Garden и мъжки Амуажи.

# 294
  • София
  • Мнения: 385
Коя е най-сполучливата имитация на Womanity?

# 295
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Коя е най-сполучливата имитация на Womanity?
За мен много добра е тази на Парфен.

# 296
  • София
  • Мнения: 1 872
Преди време писах за версията на Refan с двойно количество капки - на колежката е невероятен парфюма.

# 297
  • Мнения: 4 014
Цитат на: Mari_qana link=topic =1104105.msg38638577#msg38638577 date=1556718527
Преди време писах за версията на Refan с двойно количество капки - на колежката е невероятен парфюма.
Има ли вече места в София където можеш да си направиш така парфюм с двойни капки?
Аз едно време само така си правех парфмите и бях много доволна. Обичам когато се напръскам само веднъж и ароматът да издържа цял ден. Когато бяха наливни Рефан бяха страхотни, сега от бутилираните не съм доволна и от няколко години не ги купувам.

# 298
  • София
  • Мнения: 2 374
Има. На бул. Дондуков 85, също и от Халите като тръгнеш към Лъвов мост има магазинче, има табела.

# 299
  • София
  • Мнения: 38 476
Womanity на Мартинез също е хубав.

Общи условия

Активация на акаунт