Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 293
  • 734
  •   1
Отговори
# 330
  • Пловдив
  • Мнения: 40 755
Брайт...искам отново да ти благодаря за препоръката на Номад /на Заг/ Revolving Hearts Не преставам да получавам комплименти! Дори от един заяждащ се колега Simple Smile вметна, че мм, цитирам..."бая се е изръсил за парфюм" Money

# 331
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Супер,Мистик радвам се.Kissing Heart Номад на Заг е направен перфектно и няма да познаят,че е имитация напротив,както и колегата ти ще решат,че си с оригинал.Това важи и за супер много други имитации:stuck_out_tongue_winking_eye:,не може,а и не е и нужно да купуваме в оригинал всичко,което лансират.Човек не може да има всички парфюми на този свят.И аз ще се радвам на актуален каталог на Лорис,защото са пуснали доста нови парфюми.

# 332
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
И аз искам да благодаря на Брайт за Givenchy L'interdit  в имитация на Заг. Страхотен, при мен много траен. Взех го от OLX , в Стара Загора го имат само на тестерче.

# 333
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Човек не може да има всички парфюми на този свят.

Аз много упорито се опитвам в обратното....JoyJoyJoy

Номад на Заг и аз го харесвам и не ми трябва оригинал. Grin

# 334
  • София
  • Мнения: 38 476
Ох, аз пак направих 60. Повечето са имитации. И искам още няколко на Заг. Луда работа.

# 335
  • Мнения: 71
А Hornour на Заг ли е?

Еххх, ще ме накарате да ходя пак до Заг - не че е трудно де Joy - да тествам Поемата. Така да ми харесва този парфюм, но ММ каза, че бил тежък. Иначе аз пробвах Линтердит на кожа - учудващо за моята кожа се задържа прилично. Не познавам оригинала и не мога да сравня прилики, но ми направи асоциация с Хонор на Амуаж от който имам мостричка и сега го опознавам. В двата има нещо общо за мен, като да са роднини Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 336
  • София
  • Мнения: 38 476
И двата имат тубероза като една от основните съставки.

# 337
  • Мнения: 18 552
Аз не купувам много,защото всичко ми омръзва много бързо. Вие сте наистина "луди". Просто вече не виждам смисъл
И имам оригинали от 5 години и повече и така да си стоят, защо? Ето сега не мога да се пръскам с Алиен,но не ми си свиди да го изхвърля. Така ще си стои.
Вече ще купувам като изхабя наличното. Все така си казвам.
Днес съм с лалето. Нямам нови придобивки. 5 авеню ще си взима сега в оригинал, че много ми се е приносил.
И ще видя и новите на ЕА.
Но с тоя номад съм любопитна.

# 338
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз затова съм с 15мл, защото и на мен ми омръзват. Мисля, че не бих понесла повече от 30 от който и да е, без след това да има дълга пауза.
И съм си подготвил един списък с към 20 желания, и ме е срам да си поръчам Simple Smile

# 339
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз пък купувам нови, точно защото ми омръзват старите. Понякога пак си ги вадя, зависи от сезона.
И все търся нещо ново, нещо различно.
Обаче много аромати се повтарят.
И аз си купувам възможно най-малката опаковка.

# 340
  • Мнения: 18 552
При мен е но моменти. Или.купувам или не. Когато ми се приииска. А тези Пепко откъде си куупуват?

# 341
  • Мнения: 244
А Hornour на Заг ли е?

За оригинала на Honour - на него ми напомни Simple Smile

# 342
  • Мнения: 2 560
Здравейте😊,
Ще поръчвам мечтаната Aquawoman от онлайн магазина на Рефан и се колебая за количеството. Толкова съм сигурна, че ще го харесам, че мисля да ударя директно 100- тицата. Пише, че на 100 мл парфюм, количеството капки е 120. Това как ще е като трайност, според вас?  Ще поръчам и от парфюмнити им лосиони за тяло, дано са добри  😊

# 343
  • Мнения: 1 327
Ако някой скоро има ходене към Турция може ли да погледне дали съществува номер 317 от Рафаела или Баргело, понеже в нашите филиали ми казват, че няма такъв, а го намирам в чуждите? Ще съм много благодарна ⚘

# 344
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Givenchy L'interdit си взех и аз днес, както и Номад. Първият хем ми харесва, хем ме дразни. Номад изпръсках вече едно шишенце, определено е мой. Аз съм затрупана със стотици бутилки, и оригинали и не, и продължавам да трупам. Много малко наистина харесвам и изтърпявам. Но пробвам непрекъснато, това ми е мания, както и козметиката за коса.

Общи условия

Активация на акаунт