Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 324
  • 734
  •   1
Отговори
# 525
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Мисче,вземи си малко количество Жадор на Заг,нищо не губиш,има проба от оригинала в Нотино.Според мен би ти допаднал,не прилича на твоята любов 5-то Авеню,по-хубав е.Kiss Сподели мнение ако го поръчаш,интересно ми е дали е твой аромат.Аз продължавам да си допълвам към всеки пост и моите открития,за любителите на Коко Шанел/1984г/ версията на Лорис е просто прекрасна,целнали са го точно парфюма от към прилика.Сега от няколко часа на китката ми е оригинала Коко,какво да ви кажа,ухание неподвластно на времето,така меко се разстила по кожата,че се слива с мен,това е най-мекият парфюм до който съм се докосвала!Трудно е човек да го разчлени по съставки,толкова е загадъчен и така добре балансиран с отлична проекция,в изсъхването си става още по-прекрасен.Зная,че за доста хора ще звучи ретро,трябва му точната кожа,за да се разкрие.Толкова обаятелни парфюми вече няма,не се правят такива аромати,само нетрайни бозички пускат,чак ме е яд значи.Чудя се дали да не си купя Коко едп в оригинал и това го обмислям от много време,но пък си знам,че ще го нося рядко,не е парфюм за всеки ден,а изискващ повод.Виждам го стоящ много добре на дама около 50-те,аз имам още доста годинки до тази възраст,на хубава,поддържана,уверена в себе си жена на висока позиция,преуспяла.Любознателна,пробвай го,ти си почитател на Шанел.
Благодаря ти, кристалче, ти отново прочете мислите ми, Cupid , бях сигурна, че никога няма да открия имитация на Коко Шанел/1984г/, просто ме взриви, съжалявам, че е вече късно да "хвръкна" до Лорис. Този аромат е една от най-непреходните ми любови, нося го още от създаването му, повярвай ми, не си права за това, че си малка за него, та аз тогава бях само на двадесет години! Парфюма според мен трябва да те носи, а не ти него, повече от четвърт век аз и той се "носим" взаимно, с достоинство и страст! Благодаря ти! Heartpulse
P.S. До сега винаги съм носила ЕДТ на Коко Шанел/1984г, ако някъде намериш, пробвай я, много, много ще ти хареса, несравнима е!!!

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 22:59 от kolevaangela

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Личи си,че си ценител и страстен почитател,пишеш много хубаво и аз ти благодаря.HeartKiss Версията на Коко на Лорис я открих преди около 4 години може би,веднъж се шматках по центъра и влязох в Парадокса,пръснаха ми от оригинала и веднага побързах да сравня с тази на Лорис,стори ми се много добра имитация.Всъщност те са единствените,които я предлагат засега мисля,дано не са я развалили.Има я в магазина им,сподели как я намираш ти като почитателка на оригинала.Ясно,ти си носила едт на Коко значи аз мисля,че Лорис имитират ЕДП.И друга много сполучлива тяхна имитациия е на Хипнозата на Ланком,трайна и присъствена.Heart Имат и много нови парфюми,ще пробвам всичко и ще пиша някой ден.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 23:13 от Bright Crystal

# 527
  • Мнения: 1 819
Еуфорията на Заг пробвал ли е някой как е?

# 528
  • Мнения: 1 146
Еуфорията на Заг пробвал ли е някой как е?

Скоро си бях наляла едни 10 мл. от Еуфорията. Не знам дали се доближава до оригинала, тъй като не съм го ползвала. Трайността е добра. Ароматът обаче не е мой. Насилих се да го харесам, като знам колко почитатели има, но не ми се получи. За мен е някак ретро и "бабешки". Дано не ми се обиди някой.

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Жадор на Рефан имам капсулован, много го харесвам, но уви на моята кожа не е много траен.

Благодаря ви момичета за отговорите, беше ми интересна цената за мл , защото си пълня в мои шишенца, стори ми се последния път, че са я вдигнали, но аз все купувам по много и не можах да с еориентирам.

# 530
  • Мнения: 1 327
https://www.fragrantica.com/perfume/Lancome/La-Nuit-Tr-sor-la-Folie-48019.html
Момичета, този няма аналог, но някой да има представа за близък спрямо нотките? Влюбих се 😍
Иначе, аз още не мога да намеря заместител на Скандал ЖПГ , просто този парфюм в изпълнение на Заг си ми е топ🔫

# 531
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
По повод коментирания Жадор, да кажа че Златната ябълка на Дона Карън също прилича доста на него. Сдобих се с тестер за 25 лв и засега няма да пълня на Заг. Blush
Откъде е тестера?

Поръчах го по Великден от елинор. Simple Smile

# 532
  • София
  • Мнения: 38 490
В София има ли магазин на Заг зодиак?

# 533
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Дам. “Ул. Княз Борис I” 81. Simple Smile

# 534
  • Мнения: 18 558
Момичети,в района на Витошка магазини на някои имитазионни прафюмерии? Че ще се мотая и да се възползвам да тествам нещичко.
За еуфорията-пробвах оригинал преди време,на мен пък този парфюм ми е супер сладникаш и много младежки,тежко лепкава сладост и сметана. Много ми хареса,но него изтраях,от тези дето ми става лошо е,силно нахален. Някой ден ще го пробвам пак.
Ех, колко жалко,че не се разбирам така с тежките сладости,а толкова да ми се носят.

# 535
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Дам, на Д&П и Заг. На вторият съм пуснала адреса, първият е точно до светофара, Витоша 4. Simple Smile

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Лолита,ако този фланкър на Трезор ти е харесал чак толкова много си купи него,не търси заместител,не е същото.Аз лично този парфюм не го харесах и не съм повтаряла теста,да отворът му е пленяващ,но в базата за мен е скучен,при това на моята кожа е и супер нетраен.Препоръчвам ти да се напръскаш с него в някой мол обилно,ръце,деколте,коса всичко и тогава да го купуваш и дано при теб е траен.Еуфорията никога не съм я харесвала нито за мен нито на други хора,толкова ми е анти тоя парфюм,но има много фенове,за всеки влак знаете.Stuck Out Tongue Winking Eye Обожавам сладки парфюми,по едно време ми бяха дотегнали ЯКО,но бързо се върнах към тях.Скандал просто го боготворя,след първоначалното оплюване в парфюмната/но го пробвах през лятото/,много трябва да внимаваме по кое време на годината тестваме даден парфюм.Пойзън Гърл ми е друг голям любимец завинаги,траен влачещ шлейф с кеф да му платиш цената.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 10:52 от Bright Crystal

# 537
  • Варна
  • Мнения: 1 200
След като коментирахте по-назад за разликата в трайността на парфюмите от момчето в базар и олх,сега ме е страх от него да поръчам
На два - три месеца веднъж поръчвам голяма поръчка от "момчето от Базар БГ и ОЛХ" и нямам абсолютно никакви ядове с трайността. За мен е супер вариант, защото магазина на Княз Борис не работи в събота, а аз пък през седмицата не мога.

+1
Аз също предпочитам да поръчвам от "момчето от Базар бг. и ОЛХ", защото има богат избор от номера на парфюми, а в реалните магазини има доста липси. Другото, което е хубаво е че цените са по ниски и никога до сега не съм имала оплакване от качество и трайност.
Та по препоръка на момчето взех за  мъжа си    253 YL   Y   YSL . Той много го хареса. Но най интересното е ,че го хареса и помоли да му взема от него и сина, а той до момента само оригинали  е ползвал и категорично отказваше имитационна парфюмерия. Много е присъствен, траен и шлейфов.

# 538
  • София
  • Мнения: 3 838
Аз съм поръчвала от сайта на Заг зодиак само и съм доволна. В магазина на Княз Борис не съм ходила все още. В моя квартал има магазин, който е написан в сайта, но не става.

# 539
  • Мнения: 42
Здравейте, някой използвал ли от заг зодиак Май Бърбъри, Скандал, Ла нуит трезор на ланком,имате ли впечатления от тях. А случайно да сте срещали блек бърбърито имитационно някъде . Благодаря ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт