Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 254
  • 734
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 449
Момичета, цената за мл. в Заг май се е вдигнала някой знае ли колко е?

Ако не ме лъже паметта последно като купувах беше 18 стотинки на мл (беше 16 зимните месеци). Това е за Стара Загора.
От сайта им във фейса ми написаха тези цени-30 мл. - 10 лв, 50 мл. - 14 лв,100 мл. - 23 лв.Значително по-скъпи са.След като коментирахте по-назад за разликата в трайността на парфюмите от момчето в базар и олх,сега ме е страх от него да поръчам и не зная освен от фейсбук страницата им друг онлайн магазин за заг зодиак.Ако някой зная моля да ми напише координати за онлайн поръчка.Благодаря ви.

# 511
  • Мнения: 18 551
Ооо,даааааа Жадор е брутално направен на Заг с жестока трайност,особено пръснат в косата те отвежда директно в рая,хаха.Да траен е и Жадор на Рефан,дори мега траен,просто за моето носле е по-подсладен,писала съм преди за него.Аз го имах капсулован,но това беше преди няколко години,жена ти мисля ще остане доволна от трайността му,предай и ако желае да пробва и версията на Мартинез.Смело мога да твърдя,че Жадор е по-траен в имитации отколкото в оригинал,това ми е една от най-големите любови евър.Толкова женствен,така добре описващ ме,парфюм за истинска жена!:hearts:
Аз от много отдавна се каня да тествам Жадор. Още повече че май е цветен и все си мисля,че ще ми хареса. Та направо ме спечели с това описание. Ще си поръчям от заг на сляпо. Не знам дори как мирише, гледала съм само пирамидата. Но вече някалко пъти споменавате,че иматацията на Заг е много добра. Що да не си го взема?
Ако поне малко има общо с 5 Авеню,ще ми допадне.

# 512
  • Мнения: 329
Мис Каролин, ще ти хареса, убеден съм. Не се притеснявай да го поръчаш насляпо. По-хубав е от 5-то Авеню според мен.
Брайт Кристал, благодаря за инфото относно различните версии на J'adore! Ще предам довечера.
За цените на ЗАГ искам да добавя, че вчера в магазина в Пловдив на ул. Георги Кондолов 50 мл бяха 12 лв, не 14. Онлайн явно по-скъпо ги продават.

# 513
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Днес бях до заг, че трябваше да презапася с тобако ванил, сдобих се и с една малка разфасовка 25 мл. Бушерон - Куатре.

Та, тествах на кожа Жадор, Мон Герлен, като последния ми хареса след време, но бих го предпочела в оригинал, тъй като ми е един от най-любимите.

Жадор го пръснах в магазина и първоначално въобще не ми хареса, но след като излязох навън и ме лъхна топлият ветрец на днешното хубаво време и сякаш ароматът се трансформира, веднага ми хареса. Но, не бих си го купила, защото този парфюм е твърде пораснал за мен, не е мой, въпреки че ми харесва.
На блотер ми пръснаха и Авентус фор хър. Има нещо в него, което едновременно ме отблъсква и привлича.Grinning

 В Д&П ми мацнаха на китката Олимпея и ми замириса на морееее и тен, и боди лосион. Много ми хареса, но го оставям за по-натам. Simple Smile

едит: В Авентуса ме отблъсква някаква задушлива нотка. Толкова ми действа задушливо, че направо ми слиза в гърлото и го пресушава. Като изключа този недостатък и пълното непознаване на оригиналната версия, ми харесва. Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 14:37 от sunattraction

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мисче,вземи си малко количество Жадор на Заг,нищо не губиш,има проба от оригинала в Нотино.Според мен би ти допаднал,не прилича на твоята любов 5-то Авеню,по-хубав е.Kiss Сподели мнение ако го поръчаш,интересно ми е дали е твой аромат.Аз продължавам да си допълвам към всеки пост и моите открития,за любителите на Коко Шанел/1984г/ версията на Лорис е просто прекрасна,целнали са го точно парфюма от към прилика.Сега от няколко часа на китката ми е оригинала Коко,какво да ви кажа,ухание неподвластно на времето,така меко се разстила по кожата,че се слива с мен,това е най-мекият парфюм до който съм се докосвала!Трудно е човек да го разчлени по съставки,толкова е загадъчен и така добре балансиран с отлична проекция,в изсъхването си става още по-прекрасен.Зная,че за доста хора ще звучи ретро,трябва му точната кожа,за да се разкрие.Толкова обаятелни парфюми вече няма,не се правят такива аромати,само нетрайни бозички пускат,чак ме е яд значи.Чудя се дали да не си купя Коко едп в оригинал и това го обмислям от много време,но пък си знам,че ще го нося рядко,не е парфюм за всеки ден,а изискващ повод.Виждам го стоящ много добре на дама около 50-те,аз имам още доста годинки до тази възраст,на хубава,поддържана,уверена в себе си жена на висока позиция,преуспяла.Любознателна,пробвай го,ти си почитател на Шанел.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 18:26 от Bright Crystal

# 515
  • Мнения: 18 551
Мога да поръчам и от нотино и 15 мл на заг. Имах предвид просто дали са от един тип аромат(араматна група)-цветист, класически. Гледам и,че в пирамидата си имат общи неща. Та затова си мисля,че може да се харесаме.

# 516
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Да,цветни класически ухания са и двата за мен,но не си приличат като аромат.И аз мисля,че с Жадор ще се харесате,но да видим дали ще се окажа права.Bowtie

# 517
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
По повод коментирания Жадор, да кажа че Златната ябълка на Дона Карън също прилича доста на него. Сдобих се с тестер за 25 лв и засега няма да пълня на Заг. Blush

# 518
  • Мнения: 18 551
По повод коментирания Жадор, да кажа че Златната ябълка на Дона Карън също прилича доста на него. Сдобих се с тестер за 25 лв и засега няма да пълня на Заг. Blush
Откъде е тестера?

# 519
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
Никога не съм чела мнение за имитацията на Рефан на Лейди Милион...

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
За мен е много далечен Лейди Милиън на Рефан и по-хубав от оригинала.

# 521
  • Габрово
  • Мнения: 1 015

Bright Crystal,
Лейди милион    харесва ли ти или харесвал ти е преди ?

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Не,нито преди нито сега го харесвам.Все още си чакам да направят Cartier Carat и Cartier Baiser vole.Два много хубави парфюма,които заслужават да имат имитации,тр.да подшушна на момчето от Заг аз.Преди му бях казала за Джой на Диор,понеже беше актуален и бяхме го обсъждали и хоп веднага го изимитираха.Друга много хубава имитация на Парфен е Пантерата на Картие,имам мостра и при мен е с уникална трайност имам чувството,че ако пръсна повече от два пъти ще се задуша.Максимално доближена до оригинала много,много добро попадение.Пудрения Нарцисо на Гиза е друга перфектна имитация точно като оригинала,както и Ла Ви Е Бел отново на Гиза,аз по-добра версия на този парфюм не съм срещала.Рефанската е долу-горе добра,но има още какво да се желае,ако има хора харесващи тези аромати да се запознаят.

# 523
  • Мнения: 18 551
И на Заг не е хубава имитацията на Лейди  Милион. Много е далече,само леко са го уловили.
И аз не го харесвам особено. Беше ми първия официален подарък от мм като гаджета. Е,изпръсках си го,но не е моето,не ми е така уау,въпреки хилядите си фенове,явно е,че и на мъжете много се харесва. Брат ми и мм упорито си твърдят все още,че това е най-хубавия женски парфюм.
На мен ми е твърде масов и не виждам нищо уникално в него. Сапун,мед и малинки. Да не говорим,че така и не можа да се задържи повече от 2 часа на моята кожа,оригинала.
Аз имам мостра но Пантерата от Нотино. Много класен,но не е мой.

# 524
  • Мнения: 1 360
След като коментирахте по-назад за разликата в трайността на парфюмите от момчето в базар и олх,сега ме е страх от него да поръчам
На два - три месеца веднъж поръчвам голяма поръчка от "момчето от Базар БГ и ОЛХ" и нямам абсолютно никакви ядове с трайността. За мен е супер вариант, защото магазина на Княз Борис не работи в събота, а аз пък през седмицата не мога.

Общи условия

Активация на акаунт