Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 62 915
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • Габрово
  • Мнения: 1 011
H. Chakalova ,
не се безпокой ,просто може да си в такъв период "на нищо  не ми харесва"...
Другия вариант е да си търсиш  парфюм   ,който твоите познати и хора от обкръжението ти не са ползвали и дори на тебе не ти е познат.По този начин може да откриеш твои  любимци  от аромати.
На въпроса ти за Омнията и ако твоята е е Omnia-Crystalline  ,също не се притеснявай ,
това е аромат подходящ за летния сезон...ползвай си го с радост...

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 01:19 от sesksta

# 646
  • Мнения: 316
След първоначалното прехласване по Boucheron Quatre, се оказа, че ми е натрапчив и задушлив. Събирах ваши мнения от темата за летен аромат. Не мога да го измисля, не ми се носи пак Императрицата. Ще се радвам на предложения за нещо, което мирише на чисто и свежо. Хареса ми преди време Nude Bouquet от парфюмите на Зара, но доколкото виждам наподобява Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet, а не виждам да има друга имитация негова.
Пробвай Cherry in the Air на Ескада в имитацията на Заг. Мисля, че е много подходящ и свеж за сезона. Аз много го харесвам, а  Boucheron Quatre и на мен ми е задушлив. Разбира се,....въпрос на вкус

# 647
  • Мнения: 1 478
След първоначалното прехласване по Boucheron Quatre, се оказа, че ми е натрапчив и задушлив. Събирах ваши мнения от темата за летен аромат. Не мога да го измисля, не ми се носи пак Императрицата. Ще се радвам на предложения за нещо, което мирише на чисто и свежо. Хареса ми преди време Nude Bouquet от парфюмите на Зара, но доколкото виждам наподобява Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet, а не виждам да има друга имитация негова.
Пробвай Cherry in the Air на Ескада в имитацията на Заг. Мисля, че е много подходящ и свеж за сезона. Аз много го харесвам, а  Boucheron Quatre и на мен ми е задушлив. Разбира се,....въпрос на вкус
Пак ще ходя до Заг за нов парфюм заради вас! Grinning Вчера си взех Омния корал, много е свеж и приятен, за лятото още препоръчвам Coconut passion Victoria secrets, She Wood.

# 648
  • Мнения: 78
След първоначалното прехласване по Boucheron Quatre, се оказа, че ми е натрапчив и задушлив. Събирах ваши мнения от темата за летен аромат. Не мога да го измисля, не ми се носи пак Императрицата. Ще се радвам на предложения за нещо, което мирише на чисто и свежо. Хареса ми преди време Nude Bouquet от парфюмите на Зара, но доколкото виждам наподобява Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet, а не виждам да има друга имитация негова.
Пробвай Cherry in the Air на Ескада в имитацията на Заг. Мисля, че е много подходящ и свеж за сезона. Аз много го харесвам, а  Boucheron Quatre и на мен ми е задушлив. Разбира се,....въпрос на вкус
Пак ще ходя до Заг за нов парфюм заради вас! Grinning Вчера си взех Омния корал, много е свеж и приятен, за лятото още препоръчвам Coconut passion Victoria secrets, She Wood.
Arwen, версията на Парфен също е превъзходна, казвам го в случай, че Сердика (мола) и дъ мол са ти по-удобни от локацията на Заг Simple Smile

# 649
  • Мнения: 1 478
След първоначалното прехласване по Boucheron Quatre, се оказа, че ми е натрапчив и задушлив. Събирах ваши мнения от темата за летен аромат. Не мога да го измисля, не ми се носи пак Императрицата. Ще се радвам на предложения за нещо, което мирише на чисто и свежо. Хареса ми преди време Nude Bouquet от парфюмите на Зара, но доколкото виждам наподобява Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet, а не виждам да има друга имитация негова.
Пробвай Cherry in the Air на Ескада в имитацията на Заг. Мисля, че е много подходящ и свеж за сезона. Аз много го харесвам, а  Boucheron Quatre и на мен ми е задушлив. Разбира се,....въпрос на вкус
Пак ще ходя до Заг за нов парфюм заради вас! Grinning Вчера си взех Омния корал, много е свеж и приятен, за лятото още препоръчвам Coconut passion Victoria secrets, She Wood.
Arwen, версията на Парфен също е превъзходна, казвам го в случай, че Сердика (мола) и дъ мол са ти по-удобни от локацията на Заг Simple Smile
Благодаря за инфото, но не съм от София. В Стара Загора има на няколко места Заг и от там ще го взема довечера. Предполагам, че ще ми хареса. Ще дам отзиви. Simple Smile

# 650
  • Мнения: 329
Verset има в апетеки Марви. Те имат и сайт и може да се поръчва онлайн, но не съм търсила парфюмите в сайта, проверете. Днес даже бях там и си взех каталога им. Пръснах на ръката Сенси блу( имитира Лайт блу) и ми хареса, траен е.

Това на моята жена са й го похвалили като една от най-успешните имитации на Light Blue, само че Sensi BLUE ли е или Sensi Piu? И ако има запознати пловдивчани да пишат дали се намират тези Версет в някоя пловдивска аптека, ако не - може би ще го поръчваме през нета.

Давайте сега свежи предложения--
препоръки:имитационни парфюми за по-топло време :
какво да ползваме за лятото....

За всички, които изброявам, правя уговорката, че ги познавам единствено в оригинал. Естествено, не съм се пръскал аз с тях Smile, но покрай жената... познати разни, майка ми - достатъчно добре ги познавам и смело мога да твърдя, че всичките са много нежни и големи свежарки, идеални за лятото! Остава само момичетата от темата, запознати с имитациите, да уточнят на кой оригинал коя имитация е най-сполучлива Wink

Versace - Bright Crystal
Lanvin - Eclat d'Arpege
Bvlgari - Omnia Crystalline
Nina Ricci - Premier Jour
D&G - Light Blue
Moschino - Funny, I love love
Lancome - Miracle
Cacharel - Noa
Versace - Versence
Versace - Vanitas

E. Arden - Beauty, 5 Avenue (тези двата в оригинал са колкото е горе-долу една имитация от 100 мл, така че за тях специално дори не е нужно да се търси имитация)
rue Pergolese - личен мой топ фаворит от дамските свежести. Навремето леля ми много го тачеше, преди и жена ми го ползваше и като го вдишам и някак си ми се повдигаше настроението и се рефрешвах самия аз, въпреки че не го пръсках върху себе си, но самият аромат е върха. Обаче вече трайността на оригинала е плачевна, та четох някъде в темите, че, ако не се лъжа, версията на Pleasures на Заг, всъщност наподобявала много повече rue Pergolese, отколкото Pleasures. Има ли някой, който я е тествал тази версия, защото ако се окаже вярно това, направо ще експедирам жената до Заг да си го пълни. Тя по начало също много го харесва, а аз направо изпадам в нирвана като го дишам този аромат.

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 12:01 от Argent

# 651
  • Мнения: 135
Arwen, щом ще ходиш до заг, може да пробваш и 355- Aqua del sol  Escada, лек и нежен аромат.

# 652
  • Мнения: 2 560
Идвам да споделя нещо, което открих днес случайно, но е много свежо, леко, приятно и ненатрапчиво за лятото.
Ето това

Не е имитация, обаче е бюджетно и приятно за любителите на рози. Не е точно розата, която търсех, но също е прекрасно предложение😊

# 653
  • Мнения: 78
Идвам да споделя нещо, което открих днес случайно, но е много свежо, леко, приятно и ненатрапчиво за лятото.
Ето това

Не е имитация, обаче е бюджетно и приятно за любителите на рози. Не е точно розата, която търсех, но също е прекрасно предложение😊

Един от най-любимите ми парфюми още от тинейджърска възраст, трайността му при мен е очудваща, благодаря, че ми напомни, ще си го взема отново! 🥰
Към свежите парфюми за лятото бих добавила и Wild Pears на Montale (Парфен я имат, не съм пробвала оригинала, но имитацията, пръсната в косата, я обожавам, ако някой друг знае имитация на друга фирма, да сподели) , и съм съгласна за Премиер Жур - вечен аромат, Рефан за мен са я направили много добре!
Един от моите любими парфюми за лятото също е Percieve на Ейвън, не знам до колко се води свеж, но определено на мен ми харесва повече през идващия сезон Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 14:53 от Krasimira Shantova

# 654
  • Мнения: 2 560
Аз търсех аромата на тъмночервените рози  от градината на майка ми, но и това парфюмче много ми хареса, не съм го познавала до сега.
Относно летните парфюми, бях писала преди време- пролетно- летния сезон не оставам без Weekend на Burberry,  100 % има имитация, защото е от години на пазара.  За този парфюм е цъфнали липи, слънце и безгрижие. Прословутата Aquawoman дето ви проглуших ушите с нея е разкош за лятото-  плаж,  море,  слънце, на това ми мирише този парфюм на мен.

# 655
  • Мнения: 18 503
Аз разносвам Еклат на Ланвин,усърдно от април. Оригинал обаче. Много ми е добре. Идеален летен и пролетен,потвърждавам. Универсален и ненатрапчив. Свеж и елегантен.
Предлагам Елизабет Арден-5 Авеню,или Белия чай. Също е много приятен.
She wood- много го харесвам,но поносих и после ми ставаше лошо. Твърде тревист ми дойде и теменужен-на заг имитацията. Лалето е прекрасно на заг също-многократно хвалено в темата.
Падсетихте ме и добавям premier jour на Барджело-уникален,пролетен, цветист, разкошен. Как ме подсетихте за него сега.

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 19:07 от Мис Каролин Бингли

# 656
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
Argent, моя грешка - Sensi Piu е! Наистина ми се стори доста добра имитация Simple Smile) На мен ми стана интересен този на Зара и при първа възможност ще го пробвам.

# 657
  • Мнения: 1 110
Мис Каролин Бингли, явно имаме сходни вкусове Simple Smile Запали ме да преслушам Premier jour, но във вариант на Зак Зодиак, че ми е на път.

# 658
  • Мнения: 18 503
Мис Каролин Бингли, явно имаме сходни вкусове Simple Smile Запали ме да преслушам Premier jour, но във вариант на Зак Зодиак, че ми е на път.
Аз оригинала не го познавам. Аналога на Барджело е и траен. Аз сега си търся пролетна,свежа роза.Ще се радвам да споделите нещо ако се сещате.😊

# 659
  • Мнения: 1 110
Мис Каролин Бингли, явно имаме сходни вкусове Simple Smile Запали ме да преслушам Premier jour, но във вариант на Зак Зодиак, че ми е на път.
Аз оригинала не го познавам. Аналога на Барджело е и траен. Аз сега си търся пролетна,свежа роза.Ще се радвам да споделите нещо ако се сещате.😊
A Jadore нa Dior тествала ли си? Доста роза усещам в него. Един от любимците ми.

Общи условия

Активация на акаунт