Математически турнири 1-4 клас. Тема №54

  • 80 578
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Кое видяхте като свободен текст? Всичко се попълва в бланка.
Правилно, редактирам се. Само бланката от тях се попълва.Аз съм пратила човек да подава, та затова.
но трябва лично де Smirk

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 14:45 от PureLove

# 361
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Дъщеря ми вчера получила грамота за Европейското кенгуру. Била 6-та в областта и първа като резултат в училището.
За ВМС не очаквам да е с толкова добър резултат, но здраве да е. И това и е голям стимул и вярвам че догодина ще се справя и по-добре.

# 362
  • Мнения: 318
Пуснаха съобщение за ВМС в Бургас ,че ще обявят резултатите на 30.04 след 12:00ч.

# 363
  • Бургас
  • Мнения: 193
Пуснаха съобщение за ВМС в Бургас ,че ще обявят резултатите на 30.04 след 12:00ч.

Влязох в платформата и изтеглих сертификата ни за участие в КМС. Направи ми впечатление че пише за "участие и успешно представяне". Дали всички сертификати изглеждат така, има ли вариант за "неуспешно представяне" Simple Smile
Ние се явявахме в ОУ Коджакафалията, тази информация я намирам на сайта на Иновативното училище в Меден Рудник, никой не се сети да ни информира, че можем оттам да си изтеглим сертификатите.

# 364
  • Мнения: 3 049
Къде е това съобщение?

Скрит текст:
КМС и ВМС съвсем ще си загубят участието в Бургас, докато Коджакафалията се научат.
Всички се впечатлихме, че дигитализираха процеса, но цялата пара се оказа в свирката. Между съобщението и линка за регистрация, който бяха дали, имаше разминаване в крайния срок за записване. Декларацията, за която трябваше да отбележим съгласие, не стана ясно за какво е. Беше копирана от някакво друго състезание и редактирана през ред, така че не ставаше ясно дали се съгласяваме да публикуват имена и резултати или за нещо друго и въобще от кое състезание ще ни публикуват Simple Smile.
Пише състезанието от 10:30 до 12:30 и решихме, че тогава започва, а на имейла със стаята за явяване, пише да се яви в 10:30 и се чудихме от кога да отидем, та все пак да не стои там ненужно един час.

Сега се оказва, че не могат да проверяват шепа бланки, дори без задачи за разписване, сумати дни след като всички забравиха за състезанието, Впрочем май се правят на интересни, защото не мисля, че на 30 сутринта ще ги проверят всичките, нито че ще ги проверяват почивните дни, т.е. вече са проверени. Не искам да мисля, че не могат да се справят с автоматичните имейли, които да се разпратят.

Не че нещо драматично има, но уж, най-модерното бургаско училище, а лека неадекватност се усеща.  

Между другото, в критериите им за кандидатстване за тази година, ще точкуват "класиране за областен кръг на Кенгуру" Simple Smile.


Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 11:33 от solnichka

# 365
# 366
  • Мнения: 7 159
Резултати от състезанието "Питагор"- София:
http://ruo-sofia-grad.com/sites/default/files/letters/protokolsr … bR_ErOL37DNClbOAA

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Резултати от ВМС Пловдив:
https://draganmanchov.info/easterevent2019.html

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Може ли кажете как се получават грамоти от ЕК? Трябва ли да си ги търсим или ще организаторите ще ни потърсят?

# 369
  • Мнения: 732
Здравейте,интересуват ме задачите от МБГ пролет за 1-ви клас.Обявени ли са или са тайна?Някой от вас има ли ги?

# 370
  • Мнения: 390
Как ви се виждат задачите за 3 клас тази година на ВМС? Вчера ги дадох на едното дете (3 грешки, 1 от трудните, 1 от най-лесните и 1 от тези с по 7 точки)
Факт е, че предварителното класиране, което аз гледам за Варна, няма нито едно дете с максимален брой точки, няколко са тези с повече от 50 т. За мен е странно да видя толкова много деца с толкова ниски резултати. С голямото ми дете не съм виждала чак толкова отявлена тенденция на слабо представяне. Като че ли наистина или задачите стават по-трудни, или децата по-неподготвени. А вероятно голяма част от явилите се третокласници ходят и на школи.

# 371
  • Русе
  • Мнения: 359
Може ли кажете как се получават грамоти от ЕК? Трябва ли да си ги търсим или ще организаторите ще ни потърсят?

И мен ме интересува, дъщеря ми и още едно дете имат равен брой точки и са на първо място в Русе  на ЕК, но още никой не ние информирал за награждаване.

# 372
  • Мнения: 4 017
Обикновено на ЕК първи кръг няма награди, осен по места, ако решат друго.

# 373
  • Мнения: 21 455
Каквото и да решат по места, ето как е по регламент.
22. Не по-късно от 17.05.2019 г. началникът на РУО организира среща за отчитане на резултатите от областния кръг. На срещата се канят учениците с трите най-високи резултати в областта за всеки клас и техните учители. Присъствието на родители и представители на обществеността е пожелателно.
За мен е логично поне на поканените да се връчи някаква награда, пък била тя и грамота за отлично ( много добро, добро) представяне.

# 374
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Дъщеря ми получи грамота за много добро представяне на областния кръг на Европейско кенгуру. Но и я дали в нейното училище.

Общи условия

Активация на акаунт