Целувка за милиони ( Суши vs. Пулев )

  • 41 543
  • 807
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 17 268
Ами тя ако беше на дистанция, а не на половин ръка разстояние, щеше да има време за реакция. То се набутало там и се хилоти, никаква тежест, никакъв респект. А и нашичкият, откъде в тази кратуна малко мозък поне. Не е от вчера в медийното пространство. Ако не си покаже простотиите, не може да  бъде. И приятелка има, при това.

# 331
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Те хората алармени системи си слагат в домовете, пък пак ги обират. Така че гаранция няма за нищо. Както видяхме, там хич не им дреме какво била направила тя, а гледат това, което се случи. И нормално - все пак немалко изнасилвания и други видове насилие се дължат на схващането, че жената е или не е направила еди-какво си. Идеята не е жената да направи така или онака (както сме свикнали да мятаме върху нея всичко), а все пак и мачовците да се научат да влагат малко мисъл - ако не за другите, поне за себе си. Щото то един път, два пъти, ама на третия път стомната вземе, та се посчупи.

# 332
  • Мнения: 21 838
Вчера пуснах линк към материал за моторист, награбил и целунал българска репортерка в подкрепа на Кубрат Пулев. Пък продължавайте да ми обяснявате как тя си е виновна заради облеклото, поведението и т.н. Виновна е само, че е жена попаднала пред погледа на австралопитек.

Повтарям линка - https://www.24chasa.bg/novini/article/7375949

# 333
  • Мнения: 15 619
Не харесвам определения като "обща" и подобни, вие сами  си ги използвате като някаква ваша отправна точка.

А несъгласие, Какво, се показва, като най-малкото не присъстваш на купон с мъжете, единият от които те е намляскал вече против волята ти.

Така де,така де..Търсила си го е..И понеже цяла вечер е била на купон с мъже,значи от тук насетне,всеки от присъствалите може да я третира където и както му скимне?
Явно подобно дълбокомислие,убягва на закона,за това сега мачо ще кихне някой лев..


Някои момичета също се влюбват в учителите си, но това се счита за извратено и осъдително на Запад.

 Джени Равало (Сушито) твърди, че е жертва на тормоз и е била отвратена и травмирана. Тя лъже. Тя не е нито отвратена, нито травмирана. Делото е за това, а не за да се даде урок на мъжете, за да се научат, че така не бива и т.н.

Факт..

Убягва ли ти, че преди да иде да купонясва със същите, вече е била насилена и отвратена от оня, чиято победа отива да празнува с него и приятелите му?

# 334
  • Мнения: 11 929
Ако една жена НАИСТИНА не иска да бъде целуната и ще се травмира много от това, то ще направи така, че това да не се случи.
Точно така.  Peace Аз не искам да бъда целувана от непознати, слабо познати или дори от добре познати мъже и поради тази причина не ходя с деколтета до пъпа и не трия циците си в тях докато разговаряме. Казвам ви- работи. Докато има парцалани като тази, ще има и мъже които да се отнасят с тях по този начин.

# 335
  • Мнения: X
Докато има парцалани като тази, ще има и мъже които да се отнасят с тях по този начин.

Което е ничий проблем, докато не стане дума за пари. Да не платиш на проститутка си е живо изнасилване.

# 336
  • Мнения: 10 554
Вчера пуснах линк към материал за моторист, награбил и целунал българска репортерка в подкрепа на Кубрат Пулев. Пък продължавайте да ми обяснявате как тя си е виновна заради облеклото, поведението и т.н. Виновна е само, че е жена попаднала пред погледа на австралопитек.

Повтарям линка - https://www.24chasa.bg/novini/article/7375949

(гледах без звук)
Какво иска да покаже с това? Ние в България целуваме която си поискаме и никой "копче" не може да ни каже?
А тази репортерка, ако има съпруг, дете, консервативна баба... примерно или просто й е неприятно?
Ето затова говоря - жената е собственост на мъжкия пол и точка. И по-лошото е, че и масата жени мислят така.
Един късмет има Суши-то със сигурност - държавата и законите ѝ оказват поне някаква подкрепа.

# 337
  • Монреал
  • Мнения: 1 384

Един късмет има Суши-то със сигурност - държавата и законите ѝ оказват поне някаква подкрепа.
Можеш ли да ми кажеш каква точно подкрепа си видяла за Суши от "държавата и закона"?

Ако изобщо се стигне до съд вероятно ще стане за смях, но тези адвокати и временни прекратявания на права са по-скоро медийна драма, удобна и на двете страни.

# 338
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ако една жена НАИСТИНА не иска да бъде целуната и ще се травмира много от това, то ще направи така, че това да не се случи.
Точно така.  Peace Аз не искам да бъда целувана от непознати, слабо познати или дори от добре познати мъже и поради тази причина не ходя с деколтета до пъпа и не трия циците си в тях докато разговаряме. Казвам ви- работи. Докато има парцалани като тази, ще има и мъже които да се отнасят с тях по този начин.
Тия доводи издишат, защото в стриптийз барове например "парцаланите" правят точно описаното и не смеят да ги пипнат. И това не се дължи на друго, а на това, че мераклиите си знаят, че ако не се владеят, охраната ще ги изхвърли, че защо не и понатроши тук-таме. Та често се действа и според преценка за собствената безопасност - тоест, има ли кой да я защити, или няма. Ако има, гледай колко бързо решават, че не им е интересна, ако ще и гола да е пред тях. Ако няма, стига това, че те са решили, че им се полага.

# 339
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
Стана ми интересно за мамите, дето никога не били целувани без вербално одобрение.

Как процедирате по-натам, когато нещата се развият много по-сериозно и по този път биха изисквани писмено и дори нотариално потвърждение?

# 340
  • Мнения: 3 439
Това са публични личности освен всичко друго. Те ако не знаят как да се държат, не знам... А този има и школи с деца. Отвратителна е и демонстрацията на тъпия моторист целунал репортерката.

# 341
  • Мнения: 2 695
Ако тази беше истинска журналистка, задаваше сериозни въпроси, не се беше разголила до пъпа, не се чекнеше в скута на мъжете нямаше да получи целувка.
 Надали Кубрат щеше да се нахвърли да целува някоя журналистка от CNN (например)
В крайна сметка, каквото повикало такова се обадило.

# 342
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мне, нещата стоят така: ако Кубрат беше помислил и не беше дал воля на разбиранията на бг мачото за поведение към жените, които според него си го просят, нямаше да е с отнет лиценз.
В крайна сметка всеки си носи последствията. Ако комшията спечели от лотарията и си остави вратата широко отворена, а аз вляза да му отмъкна печалбата, аз ли отговарям или той, задето си е отворил вратата?

# 343
  • Мнения: 920
Различно е.
Едното не е провокация или покана за изкушените да се възползват от отворената врата. Случило се е по погрешка и неумишлено, докато другото си е точно флирт, провокация, направо си е молене и просене на внимание... и други неща също.

# 344
  • Мнения: 30 802
Ако обаче комшията спечели от лотарията и почне да те кани на ядене-пиене всеки ден, после ако съжали, не може да те обвини в кражба. Докато при посягането на жена няма давност - и със задна дата може да си каже "жива да не бях, защо му дадох".

Общи условия

Активация на акаунт