Кралски работи и клюки - април 2019

  • 125 015
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: X

Хари много бяга от батко си, на коя страна не се обърна, само да не се гледат. Май ще излязат верни слуховете, че са в конфликт.

# 1 411
  • Бургас
  • Мнения: 7 360
Аз пък ги видях да си говорят. Хари каза нещо на Кейт и Уилям и те се засмяха. Да не гледаме различни клипове!

# 1 412
  • Мнения: 390
Всеки има вкус и това е нормално. За мен Мегън не е красива, по скоро ми е грозно вата и безралична. Но пак повтарям - въпрос на вкус. А държанието и е ужасно!  Нека я сравним с Грейс Кели -  и двете идват от Америка, за актриси не мога да ги сравнявам (Кели си е звезда, а Мегън е ..). Но първата и до днес е е останала в сърцата на хората, докато втората - критики, отрицание и в мн. Случай  подигравки.
Р. Р. За мен и А. Джоли е грозна -е на, убийте ме!

# 1 413
  • Мнения: X
Всеки има вкус и това е нормално. За мен Мегън не е красива, по скоро ми е грозно вата и безралична. Но пак повтарям - въпрос на вкус. А държанието и е ужасно!  Нека я сравним с Грейс Кели -  и двете идват от Америка, за актриси не мога да ги сравнявам (Кели си е звезда, а Мегън е ..). Но първата и до днес е е останала в сърцата на хората, докато втората - критики, отрицание и в мн. Случай  подигравки.
Р. Р. За мен и А. Джоли е грозна -е на, убийте ме!
Е, това имах предвид - то за някои и Анджелина Джоли, призната за една от жените с най-съвършена красота в света е грозна, то тогава какво говорим

# 1 414
  • София
  • Мнения: 5 969
Бубето, мислех си, че само аз не харесвам Джоли-то и затова никога не си споделям мнението за нея.
Меган я намирам за приятна на външен вид. Само поведението й не ми харесва.

# 1 415
  • Мнения: 1 091
Колко перфектна е била Грейс Кели? Вероятно е била точно на място. Обаче живеем във време, в което всяка стъпка на някой известен и актуален човечец се следи и много бързо достига до огромни маси от хора чрез социалните мрежи. Ето, преди малко синьокръвните отиват на служба, а ние вече ги гледаме и даже се разбра, че братята уж били скарани.
Искам да кажа, че и Кели ако беше така зорко следена щеше да има изцепки, преди двадесет години известните можеше да се видят само в някое месечно списание, в подготвена фотосесия. Сега излизаш по анцуг до магазина, снимат те, докато се споразумееш с папараците обаче снимките вече са в Инстаграм, защото не са само те - вече всички имат камери и нет.

# 1 416
  • Мнения: X
На мен Джолито ми е по-грозна и неприятна и от Меган.
Всъщност за да се каже,че човек е красив или не голяма степен играе и чара. Не намирам и Кейт особено красива,но е чаровна. Студената красота (Монако) не ми се нрави.

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 14:03 от Анонимен

# 1 417
  • Бургас
  • Мнения: 7 360
До колкото съм чела, Грейс Кели въобще не е била щастлива в Монако. Така че дали е икона, харесвана или тн няма особено значение.

# 1 418
  • Мнения: 3 632
Хубаво семейство са. Жалко, че стават ужасни неща по света.









ПП Някой има достъп до кралските бижута...

# 1 419
  • Мнения: 4 138
Чарлз и Камила защо не са присъствали?

# 1 420
  • Мнения: X
Бе то кой вярва на 100% на всичко написано. И на мен Мегън ми харесва повече от Джоли.
Много хубаво синьо е палтото на Кейт.

# 1 421
  • Мнения: 48 009
При Джоли проблема е друг, но може би донякъде сходен. Красива жена, но поведението...странно.

# 1 422
  • София
  • Мнения: 5 969
Чарлз и Камила защо не са присъствали?

Според една статия по традиция празнували Велик ден в Шотландия.

# 1 423
  • Бургас
  • Мнения: 7 360
Испанците също отбелязват Великден

# 1 424
  • Мнения: X
Колко перфектна е била Грейс Кели? Вероятно е била точно на място. Обаче живеем във време, в което всяка стъпка на някой известен и актуален човечец се следи и много бързо достига до огромни маси от хора чрез социалните мрежи. Ето, преди малко синьокръвните отиват на служба, а ние вече ги гледаме и даже се разбра, че братята уж били скарани.
Искам да кажа, че и Кели ако беше така зорко следена щеше да има изцепки, преди двадесет години известните можеше да се видят само в някое месечно списание, в подготвена фотосесия. Сега излизаш по анцуг до магазина, снимат те, докато се споразумееш с папараците обаче снимките вече са в Инстаграм, защото не са само те - вече всички имат камери и нет.
Не мога да го кажа по-добре! Щом от два кадъра вече измислиха скарване между братята - това е показателно за начина, по който медиите си измислят пикантните скандали и изцепки - ето Уилям бил хванат в изневяра и то, о ужас - с най-добрата приятелка на Кейт. Само дето не написаха, че Уилям се е крил и гол в гардероба, при внезапното връщане на мъжа на уж любовницата си. И ето ти тебе огромна изцепка, а всъщност буря в чаша вода. Заради любовта на публиката към скандали, папараците затриха Даяна;  сега макар вече да не преследват физически членовете на кралското сем, тормозът им се изроди в нова не по-малка зловредна форма
Пп: хубава Летисия

Общи условия

Активация на акаунт