Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)

  • 14 990
  • 314
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 111
  Браво, само дето не победихте ама нищо newsm10
  Уж си ми съседка а не съм те виждала наоколо.Ама сега вече те знам. smile3503

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Направо съм бясна. Чесно не съм в състояние да пиша. Не стига, че ни се подиграха като позволиха подсказване на последния решаващ въпрос, обещаха да не изрязват това подсказване от материала, а го направиха.
Вижте цялата история
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112669.new#new

# 257
  • Мнения: 1 975
Много съжалявам, че така се е получило, но ти трябва да знаеш, че се представихте страхотно аплодисменти  smile3501 smile3501 smile3501 smile3503 smile3502 newsm10 newsm10 newsm10

# 258
  • Мнения: 1 035
ехооооо,още ли сте на среща  newsm78
айде,4акам с нетърпение снимките,4е мн ме е яд,задето неможахме да дойдем и ние с бяса  newsm61

# 259
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Срещата мина добре само дето няма снимки.Доста се чудиха всички заради времето дали да дойдат и пак не се събрахме всички ,но нищо другият път си пожелавам по хубаво време и повече мами.

# 260
  • Мнения: 1 035
Срещата мина добре само дето няма снимки.Доста се чудиха всички заради времето дали да дойдат и пак не се събрахме всички ,но нищо другият път си пожелавам по хубаво време и повече мами.

eeeeeeee,колко се то4ех на снимките......  smile3508 а то да няма.... smile3511

айде в неделя пак на среща  lalalala

# 261
  • Мнения: 601
  И на мене много ми хареса срещичката Hug
  Sesana що не каза,че си ти по Горчиво да те гледам,ами изненади казваш Sunglasses
  В неделя къде искате да си чукнем среща??? newsm81

# 262
  • Мнения: 86
Здравейте на всички мами!!!

Цачи след като ми се скара се гмурнах при вас.Пишете ме и мене Peace
Сега нямам много време да пиша,но обещавам да се запозная със всички и да пиша редовно-Тедка как си пиле?2-3 дена все съм на Игликата ама тебе никаква те няма newsm78

Айде до утре Peace

url=http://line.mamka.ru][/url]

# 263
  • Мнения: 1 035
Тедка как си пиле?2-3 дена все съм на Игликата ама тебе никаква те няма newsm78

ми как да съм....не 4етеш ли 4е съм "петниста хиена"  Sick  няколко дена подред комшийката ми взима кухнята ,4е ние сме по болници....я зарад мен,я зарад дребната....АМАН вече  #Cussing out
Роси,пиле,айде в неделя с нас на срещичката,че да покажем и на др мами...ква хубава М.руднишка булка си имаме ние тука      Joy 

а за срещата ,предлагам пак да сме си на патиланското царство,демек,детския кът в началото на морската градина...вдясно от Гъбката.....  Hug 
4еким предложения и коментари  bowuu

# 264
  • Мнения: 598
Их значиииии, и това късно го прочетох. Сесан, защо не казваш по рано ти, ааа

Вече съм спокойна. Дадох си вече парите и си имам един огромен пакет памперси. Мамиа видях имаше на Щъркела.

И на мен ще ми е интересно да се видим с Росито. Че тя е и от априлския форум, с априлско бебенце, като нас с Ицката  Wink

# 265
  • Мнения: 17
Танина аз купувах доста дълго време Кан бебе и бях много доволна,а сега видях че са и с нов модел,направо са копие на Памперс.Не си спомням да се е случило да пропуснат,от три месеца сме без памперс, та затоив пиша че "купувах".
Сесана, аз днес съвсем случайно пуснах да гледам Горчиво и като казаха че сте от Бургас,веднага ми заприлича на една от мамите на снимките от протеста, ама кой да отвори форумчето да прочете  Simple Smile
За срещата много ми беше далеч да идвам до Сънрайса,и в тоя дух да направя една поправка 4 сме от Меден рудник  Wink
Поздрави на всички.

# 266
  • Мнения: 595
хора, нищичко не мога да пиша. ей сега се вредих да седна само да попрочета от мъжото - имаме нов монитор че стария гръмна и той сега нон стоп игри и филми и му се кефи. сори вери ама няколко дни ще е така докато му мине мерака. като иде нощна смяна пак ще пиша  smile3508
айде и целувки на всички   love001
П. С. Пуснах нова тема че не знам кога ще докопам ПЦ-то пак ама да пишем тука докато заключат тази

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 02:59 от tsachi

# 267
  • Мнения: 598
За срещата много ми беше далеч да идвам до Сънрайса,и в тоя дух да направя една поправка 4 сме от Меден рудник  Wink
Поздрави на всички.

Ей, уж никой нямаше от М.Рудник, а то малко по малко и ще вземе да се съберете 10-20 мами  Joy Hug


Цачи браво на вас, много сте бързи. Дано и ние до края на месеца се наканим да си купим записвачката, че да се занимавам със снимките на бебчо, да си ги кача на диск и да ходя да вадя на фотото.

Сега пък се надъхах на тема обзавеждане. Седя и умувам какво да сложим в стаята на бебчо. Засега има килим  Simple Smile Тедка, ти нали щеше да качваш снимки на ... как го каза точно ... домашния интериор, или нещо такова  Wink Я дай да събирам впечатления  Flutter

# 268
  • Мнения: 1 035
Тедка, ти нали щеше да качваш снимки на ... как го каза точно ... домашния интериор, или нещо такова  Wink Я дай да събирам впечатления  Flutter

ами аз съм ги пуснала в темата отдавна....май беше в клюкарника и се казваше :Момичета,показват ли ви се къщи?" ...или нещо подобно....нямам време сега да се ровя в търса4ката Sad ще давам на бяса да закусва.

относно Канбебе,преди съм взимала само 1 пакет от тях,но не бях доволна...мн са им тясни и къси4ки лепките,нямаха ластик отзад и бяха мн плитки....но щом сега по-прили4ат на памперс...дано нямаш аварии с тях  Laughing  аз от 10м си взимам все Бимбо и Бимба,а преди все бяхме на Хъджис,но мн взеха да ни удрят в джоба и им намерихме евтината имитация Simple Smile

# 269
  • Мнения: 1 035
цачи,мила,гледам до 3:30ч си редактирала новата тема Joy кога спиш бе жена   Shocked
ама има някакви квадрат4ета,дето нещат да ми се отварят нещо.....  newsm78
аз предлагам да сложиш и снимките от всяка една среща Hug ,4е да имат понятие новите мами,коя коя е  Crazy ако ти се занимава де  Blush ...
айде сега спинкай,пък дове4ера на нощната смяна ще действаш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт