Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)

  • 14 990
  • 314
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Цачи спи през деня  Joy
Поканихме я на кафе вчера към обяд пък тя нашта талъсъмка дреме. Така е то. Някоя сутрин вече дневната светлина ще им пречи.
Горчивото ще ги пусна по пързалката на Господарите, ама ми се струва, че Къцко вече е толкова оплют, че на дали ще го плюят пак. Както и да е мина ми вече. Поне се харесахме с мъжа. Той милия се гледал и снощи вика: "Жена аз много дебел изглеждам". Суетник голям. И прическата щял да сменя  hahaha Вече се чудя коя е жената у нас.

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Дали да не неправя едно сайтче на Бургаските майки. С представяне за нас и децата. Снимчици, за протестите, за срещите, кой къде ходи на лекар, с историики, ей такива неща. Искате ли?

# 272
  • Мнения: 1 035
Дали да не неправя едно сайтче на Бургаските майки. С представяне за нас и децата. Снимчици, за протестите, за срещите, кой къде ходи на лекар, с историики, ей такива неща. Искате ли?

4е как да не искаме...вий с Цачито сте хора без работа......и действате  Laughing ,пък ний работните ще се наслаждаваме на творенията ви  Joy
айде,почвай да ме интервюираш....4е да добиете представа коя съм,що съм  bowuu

# 273
  • Мнения: 595
Цачи спи през деня  Joy
Поканихме я на кафе вчера към обяд пък тя нашта талъсъмка дреме. Така е то. Някоя сутрин вече дневната светлина ще им пречи.
Ш ти кажа аз спи!
Аааааааааааааа да се разберем - аз съм ТАЛАСЪМ а не ВАМПИР.
Разликата е следната: вампира спи през деня и будува пред нощта а таласъма почти никога не спи - ей тва съм аз.
А за сайта - ми ела у дома да го правим заедно че и аз да се понауча  - таман на работа да се намирам.
А вчера верно спинках ама дребен цяяяяяяяяяяяла нощ беше ривал!
И сега съм станала специално за да се видим - виртуално де - че мъж ми кат са излюпи и край на ПЦ с новия монитор и тн...

# 274
  • Мнения: 17
Дали да не неправя едно сайтче на Бургаските майки. С представяне за нас и децата. Снимчици, за протестите, за срещите, кой къде ходи на лекар, с историики, ей такива неща. Искате ли?
Mного хубава идея,ако ти се занимава направи го  Simple Smile

# 275
  • Мнения: 86
Тедка ши съ покажа скъпа...АБе ти с какво слизаш до центъра?Направо не мога да си представя по тролеи и т.н....Кога ще е тази срещичка,че да резервирам кръсника да ме докара с колата...Айде да се видим най-после ,а и с Цачи да се скибаме,че само по телефоните се знаем Wink

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Здравейте,
Уха колко много Тани се събрахме  Mr. Green
Оф, ние бяхме на консултация вчера, биха ни ДТК и оттогава е крива и с температура 37.6. Мислех аз да намина край Сънрайса вчера ама то не беше рев, хленчене - лоша работа. Ако има друга среща в района идвам да се запознаем.
Ей, някъде не може ли да си поръчаме тениски с надпис BGMamma та да се познаваме по улиците?  Laughing
Sesana аз гледах Горчиво без да знам, че сте вие. Ама мноооого готини бяхте. И си личеше, че сте победители, така добре ви вървеше играта, чак се изумих като спечелиха арменците. Абе не се ядосвай, ние си знаем, че вие трябваше да спечелите. И му кажи на твоя, че хич не изглеждаше дебел.

# 277
  • Мнения: 1 035
Тедка ши съ покажа скъпа...АБе ти с какво слизаш до центъра?Направо не мога да си представя по тролеи и т.н....Кога ще е тази срещичка,че да резервирам кръсника да ме докара с колата...Айде да се видим най-после ,а и с Цачи да се скибаме,че само по телефоните се знаем Wink

ами мила,аз ако съм с коли4ката слизам с тролея,но ина4е по принцип сме с маршрутката....ма теб няма да те устрои Sad  ангажирай кръстника за неделя в 10ч  Laughing

# 278
  • у нас
  • Мнения: 5 716
tanya 79, ne se pritesnqvai za temperaturata. moqta lekarka mi kazva6e 4e na bebetata e normalno temperaturata da e po-visoka.zatova ot temperaturata se vadi 0.5 i tova e realnata t. a moge i da dava6 i panadol. tova ne e tolkova stra6no za6toto tova e imunizaciq.po- stra6noto e  givata vaksina prez ustata -  za poloimielit.na malkiq mu iz4ezna glas4eto blizo mesec.kolko se vla4ehme po lekari...... zaradi nemarlivost i nepravilno sahranenie na ampulata s kapkite.

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Панадол дадох, знам че е нормално да вдига Т след имунизацията, ама като я гледам как жално плаче и е една отпусната, не се смее, ми стана жал. Пък за полиото направо тръпки ме побиват, дано да няма последствия.

# 280
  • Мнения: 393
Rossica_G, разбрах, че май сме съученички .. някоя снимчица да ти се намира из интернет, за да те видя и аз!  Mr. Green
Иначе идвам в неделя!  Peace
Галето обаче не се обажда напоследък .. да не би да се е обебила?  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 598
Добро утро мамчета  kaffeetrmker_2

Ама как хубаво се събудих преди малко  Joy Пийвам си аз кафенцето пред компютъра, по гащи и по сутиен "разсъблечена"  Blush и изведнъж на прозореца изкочи някакъв мангал и взе да ръчка в улука  #Crazy Ай, ай, ай  Simple Smile Дано поне да го оправи, че напоследък като вали и все се наводняваме  ooooh!

Tanya_79 аз как така не те познавам тебе  Mr. Green. Ми ти и ти си от априлските бебенца. Пет дена имат разлика наште бебоци. Айде на среща в събота ли в неделя ли, нещо не мога да схвана още кога точно ще е, ама ще те чакам да се видим  baby_neutral. И на нас скоро ни я биха тази ваксина обаче мойта докторка ми каза да му дам три пъти панадол. Аз дадох два, но пък бебчо беше спокоен след това. Но то пък и всеки път е различно. Единия месец без проблем, другия - не. Те нали от различни партиди слагат. Ти къде живееш? Коя е на бебчо докторицата?

# 282
  • Мнения: 1 035
дубрутру и от мен! ku-ku
аз вече си взех сутрешния душ   bath , обръснах бедъра  newsm56 и съм готова да кълча гъзягата   smile3508из алеите на Sunny Beach.... smile3534
чак в четвъртък ще се приберем,тъй че да не помислите (най-вече Жени,ти),че съм се обебила  smile3541...за сега няма такива признаци  smile3521
айде,със здраве и да си мислите за мен  babydust7

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Добър ден колежки  Mr. Green
Днес съм хипер щастлива. В Неделя отиваме в София с мъжа. Ще ходя на Софияленд пак  Mr. Green Катапулте ДРЪЖ СЕ ИДВАМ. После и на онова кино с 8 етажния екран. КЕФФФФФФ ЩЕ ПОЛУДЕЯ ОТ ЩАСТИЕ. АЗ сигурно се радвам повече от децата на Софияленд   bouquet Joy

# 284
  • Мнения: 1 035
Добър ден колежки  Mr. Green
Днес съм хипер щастлива. В Неделя отиваме в София с мъжа. Ще ходя на Софияленд пак  Mr. Green Катапулте ДРЪЖ СЕ ИДВАМ. После и на онова кино с 8 етажния екран. КЕФФФФФФ ЩЕ ПОЛУДЕЯ ОТ ЩАСТИЕ. АЗ сигурно се радвам повече от децата на Софияленд   bouquet Joy

едва ли пове4е от мен,ма айде.... Crazy и аз съм луда по таквиз джаги  #Crazy ма ще ме огрее 4ак през септември да цъфна там  Cry  вземете ма с вас,моляяяяяяяя Praynig

Общи условия

Активация на акаунт