Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)

  • 14 956
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 298
tsachi кът сме с времето мила.Знаеш как е  Tired

Бебе Галин се роди на 6 юли в 17 часа.С тегло 3кг. 50см.
Мама е много щастлива  Joy Joy  И тати също  Joy Joy

Стискам палци на Галето и Нарина.Момичета всичко ще е наред и много скоро ще си ги нагушкате малките мишленца.
 Hug

# 301
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 735
Честито на Ренито  да и е живо и здраво бебчето да носи само радост на мама и тати.

# 302
  • Мнения: 687
Рени, честито бебче и от мен!
Пожелавам му много, много здраве и късмет в живота!   bouquet
И на първо време да спинка повече и да плаче рядко, за да има време мама да си почива  Hug

# 303
  • Бургас
  • Мнения: 605
Ренито, честито!
Да ти е живо и здраво галеното момче!

# 304
  • Мнения: 12

                                        ЧЕСТИТО БЕБЕ И ОТ МЕН!
          Да расте здраво и силно за радост на мама и тати.Пожелавам безпроблемно гледане на малкия юнак.

# 305
  • Мнения: 1 975
Рени изглеждате страхотно и двамата на снимката, очаквам повече подробности около раждането като останеш малко по-свободна
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
  love001  love001  love001  love001

# 306
  • Мнения: 595
супер е снимката!
вий сте се уредили със синя гривничка а моя сладур беше с розова hahaha само такива имаха
успели са за заредят в болницата
чух че били дарение
а аз пък си чакам разказ за раждането или линк да го чета в очакващи!
да го цункаш и гушкаш много
много да папка и да расте и никакви колики!!!

# 307
  • Мнения: 1 298
Благодарим ви за сърдечните пожелания  Heart Eyes
  tsachi кога да ги чакаме тия прословути колики ? Засега си имам кротунчо  Grinning

Галя тази снимка е малка и затова ти се струва че е хубава.Иначе съм с херпес,съсирек в дясното оче,сенки под очите.
Ама не е болка за умиралка...

 Hug

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Рени, честит ти син! Да ти е жив и здрав и много да слушка!
Танина, аз съм от майския форум, та затова не ме знаеш, ама аз тайничко си чета вашия, та имам чувството че ви познавам. Иначе живея в Зорница. Ходя по ЗК при Стоичкова, а на частно при Димитрова, че с първата имахме малко спор по някои въпроси. Ще се радвам да се запознаем  Hug Аз от петък ще имам гости - етървичка с племенника и достъпа до PC-то ще ми е отрязан за седмица-две, но ако преди това стане уговорката за срещата ще гледам да дойда. Уф много ще ми липсва форума, ама какво да се прави, нали сме на морето, всички ни обичат  Mr. Green. Ама много са уважителни софиянци лятно време беееее ........

# 309
  • Мнения: 598
Урааааааааааааааа имаме си ново бебче, и то мъжленцеее, ураааааа, голям кеф  Mr. Green Joy Hug

Рени честито   bouquet Да го водиш на срещите като поотрасне малко, че да му се радваме  Mr. Green, че аз май вече забравих какво е като беше малък  Simple Smile Коликите почват май към втората седмица ли бешеее, абе някъде до края на месеца ги чакайте. Може да си купиш предварително или саб симплекс, или еспумизан или бейби саб. Абе вземи си някакви капки, че по някое време положението става  #Crazy #Crazy. Ама минава де. При нас за около месец бяха и после  Whistling И дано мъжо да те слуша и да ти помага  Wink

И сега последно какво става със срещата? В събота или в неделя?

# 310
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Честито мъжле Рени. Да ти е жив и здрав.Само мога да ти кажа нещо за коликите. Моето чуденце се роди и заспа. Събуди се към 3 месечна възраст без колики. Та мисълта ми е, че има и бебета които ги подминават. Дано и с вас е така.

# 311
  • Мнения: 1 298
O,Sesana искам и аз късмет като вашият  Praynig
 

# 312
  • Мнения: 1 035
ние пък имахме само до 40тия ден колики и то не мн силни...  Peace и по4наха от 10 ден някъде....
и това е за предпо4итане  Laughing

# 313
  • Мнения: 598
 Rolling Eyes Хм, какво става днес тук. Цял ден никой нищо не  е писал. Странно  Rolling Eyes

# 314
  • Мнения: 595
щото мила подкарахме новата тема и вече сме на 2 страница стават такива обърквания като не чакаме модераторите да заключат старата

Общи условия

Активация на акаунт