Женени от пръв поглед < II сезон > тема 6 /01.04 - 07.04/

  • 63 543
  • 2 019
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 126
Георги от първи сезон изобщо не е сухар, както беше описан тук. Вероятно по време на снимките е бил доста притеснен, нормално. Но вижте речта му на сватбата. Интелигентен мъж, с готино чувство за хумор. Просто с Гергана не бяха един за друг.

# 181
  • Мнения: 1 799
И какво се оказа сега - ако е вярна статията - Таня е третата съпруга на Зарко. Няма нищо лошо де, но защо не споменават, че зад гърба си има един неуспешен брак и след това е овдовял?

За коментара на брата на Ивана - не го помня, но предполагам, че е шега - и други хора съм чувала да се шегуват така за близък. На мен също много ми прилича на циганка, както й майка й, но ако бяха от този тип семейство, в което трябва да ги оженят млади - да са я оженили(продали) и никой нямаше да я пита, брат й също вече да е с булка и 2,3 деца, явно са по съвременни и не бързат да се женят - има и такива цигански семейства.

# 182
  • София
  • Мнения: 11 568
И какво се оказа сега - ако е вярна статията - Таня е третата съпруга на Зарко. Няма нищо лошо де, но защо не споменават, че зад гърба си има един неуспешен брак и след това е овдовял?

Не са го крили, даже той каза, че дъщеря му е от първата му съпруга и въпреки че с Катя не са успяли да имат дете, му е голямата любов.

# 183
  • Мнения: 1 799
И какво се оказа сега - ако е вярна статията - Таня е третата съпруга на Зарко. Няма нищо лошо де, но защо не споменават, че зад гърба си има един неуспешен брак и след това е овдовял?

Не са го крили, даже той каза, че дъщеря му е от първата му съпруга и въпреки че с Катя не са успяли да имат дете, му е голямата любов.

Явно съм ги пропуснала тези точно разговори.Simple Smile Бях останала с впечатление, че представят и двамата като хора с по един един дългогодишен брак, които са загубили партньорите си. Учудих се защо толкова много държат да изглеждат абсолютно идентични историите им и защо трябва да крият една предишна връзка преди толкова години, но изглежда просто аз не съм разбрала правилно. Simple Smile

# 184
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Той Фори във Фейса е приятел с Георги и ... Как се казваше жената от третата двойка? Не Антония, не Гергана, другата.

# 185
  • Мнения: 39 296
Светлана, но не я намирам

# 186
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Светлана, но не я намирам
Странно, и аз не я намирам сега, а беше там... Не вярвам, да съм се припознала...

# 187
  • Мнения: X
И какво се оказа сега - ако е вярна статията - Таня е третата съпруга на Зарко. Няма нищо лошо де, но защо не споменават, че зад гърба си има един неуспешен брак и след това е овдовял?

Не са го крили, даже той каза, че дъщеря му е от първата му съпруга и въпреки че с Катя не са успяли да имат дете, му е голямата любов.

Имам предположение за апартамента - ако е бил наследствен на покойната Катя, но не е бил на нейно име, а например на нейните родители, Зарко да е останал на улицата след нейната смърт. Двамата нямат общи деца.

# 188
  • Мнения: 413
То и с Део имаше едно такова предаване (като още беше млад). 1 мъж/жена отиваше първо в апартамента на 2 или 3 жени/мъже и разглеждаше. След това не си спомням какво точно ставаше - май се питаха въпроси без да се гледат и избираше 1 и ако евентуално и другият го хареса отиваха на среща. Това е било преди много години защото Део беше на 20-30.
Проверих в гугъл - „Джубокс: любовни квартири“ 2005 година някъде. От едно време я търсят любовта в ефир хората.
Беше много интересно това предаване!

# 189
  • Мнения: 6 417
Ако апартаментът е бил наследствен и на името на Катя, овдовелият съпруг е неин наследник, без значение имат ли деца
Друга е историята тук и сигурно не е за разказване.

# 190
  • Мнения: 25 738
И към това, 5 минутна слава.

Благодаря за темата.

# 191
  • София
  • Мнения: 2 239
Георги от първи сезон изобщо не е сухар, както беше описан тук. Вероятно по време на снимките е бил доста притеснен, нормално. Но вижте речта му на сватбата. Интелигентен мъж, с готино чувство за хумор. Просто с Гергана не бяха един за друг.
Точно както писах и за Наско. Масово го смятат за чехльо, а той си е съвсем нормален млад мъж. Притеснението пред камера и сценария (защото има такъв, когато не са известни личности) си казват думата. И в крайна сметка участниците ни се показват такива, каквито продуцентите са решили да ги покажат. И в първи сезон не бяха подбрани много подходящо и тогава гледах през пръсти, но ми се искаше на Светла и Стефан да им се получи, хубава двойка бяха.

# 192
  • Мнения: 270
Само един Слави си намери булка, че се и ожени и дете направи в рамките на 3-4 м след предаването. Жената беше бесарабска българка.
Не бяха на едно интелектуално ниво и ми е странно как им се получи. Ама явно химия.

кой беше този?

# 193
  • Мнения: 9 124
Най-после и аз разгледах профила на Фори във фейса. Направи ми впечатление на снимките преди 4-5 години. Бих казала, че много нормално и добре дори изглежда. Слабо, високо момче, добре дори облечено, на мен ми е симпатичен. За няколко години само е трупнал много килца, явно нещо е в депресия и се е отпуснал. Пътувал е, качвал е снимки, има и с някакви момичета, вероятно случайни. Нормално момче. При това е бил на 37-38 години на тях, еми...за мъж дори е супер, може да ми се смеете, ама... добре сложен е на тях, няма и помен от коремче. Май и от коли се интересува, като всички мъже. Не бих се учудила да излезе скрита лимонка и се окаже добре финансово за ужас на Василена. При Фори има някаква драма за мен, нещо е станало с този мъж така да се отпусне и да е неглиже.

# 194
  • Мнения: 2 220
Най-после и аз разгледах профила на Фори във фейса. Направи ми впечатление на снимките преди 4-5 години. Бих казала, че много нормално и добре дори изглежда. Слабо, високо момче, добре дори облечено, на мен ми е симпатичен. За няколко години само е трупнал много килца, явно нещо е в депресия и се е отпуснал. Пътувал е, качвал е снимки, има и с някакви момичета, вероятно случайни. Нормално момче. При това е бил на 37-38 години на тях, еми...за мъж дори е супер, може да ми се смеете, ама... добре сложен е на тях, няма и помен от коремче. Май и от коли се интересува, като всички мъже. Не бих се учудила да излезе скрита лимонка и се окаже добре финансово за ужас на Василена. При Фори има някаква драма за мен, нещо е станало с този мъж така да се отпусне и да е неглиже.
На мен външния вид на Фори не ми е проблема при него, не могат всички да са модели. Характерът му куца.

Общи условия

Активация на акаунт