Женени от пръв поглед < II сезон > тема 6 /01.04 - 07.04/

  • 63 602
  • 2 019
  •   1
Отговори
# 2 010
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
За жена, преборила се с рака и терапиите, Таня си изглежда много добре даже. Не можете да си представите как скапва това. Казвам го от опит, понеже и аз сега минавам през същото. Ами разказва ми се играта. А тя е намерила сили и енергия да работи и да си продължи живота, че и да изглежда повече от прилично. Само където изтегли късата клечка с Лисан.

# 2 011
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
За жена, преборила се с рака и терапиите, Таня си изглежда много добре даже. Не можете да си представите как скапва това. Казвам го от опит, понеже и аз сега минавам през същото. Ами разказва ми се играта
Имаш едно силно гуш от мен Hug Пожелавам ти бързо да пребориш "гада" и повече никога да не си спомниш за това.

# 2 012
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
За жена, преборила се с рака и терапиите, Таня си изглежда много добре даже. Не можете да си представите как скапва това. Казвам го от опит, понеже и аз сега минавам през същото. Ами разказва ми се играта
Имаш едно силно гуш от мен Hug Пожелавам ти бързо да пребориш "гада" и повече никога да не си спомниш за това.
Дай Боже!

# 2 013
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
Таня изглежда прекрасно, не знам какво не й харесвате. Има жени, които с възрастта изглеждат все по- добре. Давали са нейни стари снимки, смея да твърдя, че днешната Таня ми изглежда много по- добре.
С бай Лисан имат 4- гоьишна разлика, а той изглежда много по- дърт от нея, а уж мъжете остарявали по- бавно.

Последна редакция: пн, 08 апр 2019, 10:06 от Не се сърди, човече

# 2 014
  • SF
  • Мнения: 21 243
Мъжете в България много бързо заприличват на чичковци. Дори 30-годишният Мерал има тлъстичко тяло, което го състарява значително.
Българките са доста по-изтупани, поддържат се по-слаби и се стараят да изглеждат привлекателни.
Вместо да вземат пример и да си обръщат повече внимание, нашите балканци, ни наричат кифли.

# 2 015
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
Първо- Мерал значително е отслабнал, вече не знам за кой път се пише.
Второ- чак пък по- слаби, не бих каза, че са българките, спрямо противоположния пол.
В общи линии, класическият българин на средна възраст изглежда изтормозен, нещастен и изнервен. Това виждам аз всеки път, при всяко мое завръщане, след няколкомесечно, до едногодишно отсъствие от страната ни.

# 2 016
  • Мнения: X
Извинявайте, ама вие как точно сте ги виждали Джулия Робъртс, Дженифър Анистън или Гала? Като стават сутрин и се размотават по халат вкъщи или на екрана и в продукции за милиони? Сериозно ли сравнявате холивудски звезди, които излизат винаги със сценичен грим и една обрулена от живота българска женица?
Да, Таня изглежда по-възрастна от 51 г., но това стресът и ударите от съдбата са най- големия бич за една жена.

# 2 017
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
А, това да сравняваш холивудски и родни звезди със средностатистически българки, е повече от безумно.Джулия Робъртс и Дженифър Анистън, сериозно ли? Това са топ милионерки, които могат да си позволят всякакви подмадяващи процедури, добавки, лични инструктори, разнообразен хранителен режим.
Гримьорите, фризьорите и фотографите са само бонус.

# 2 018
  • Мнения: 6 930
Скрит текст:
Ето малко от фейсбук, то коментарите там и темата тук са ми по-забавни и интересни. Хиалурон, силикон и в лицето като......
Приликата с действителни лица, не е случайна.


Много ме дразни, че винаги на жените външния вид се разкоства по най-обиден начин, сякаш това е най-важното и е края на света, ако не се вписва в определени стандарти. Василиса има много кусури в характера и възпитанието, но винаги първото, за което я подяждат е какъв кон  била и не знам какво. Забележете колко по-малко обиди за външен вид има към мъжете! Васка не е красавица, но поне се старае да изглежда добре според
 възможностите и даденостите си. Докато Никифорьо е със стойка и форма на изсипан чувал с картофи , в лице е смачкан и като цяло изглежда нечистоплътен.
Васка преди да си отвори устата в първи епизод дори ми се стори симпатична жена( тогава още не я наричаха кон май), докато Форю още от първия момент ми се видя застарял  запуснат смачканяк ( после си затвърдих впечатлението)
Не я разкостват толкова за визията, колкото заради характера и самочувствието, което има! Тя сама изтъкна, че е принцеса, кифла, колко пари инвестирала във външния вид и колко млада и красива е. Тя живее в нейн собствен свят! Точно това ги дразни хората,  ако не се беше опитвала да изпъкне с това, никой нямаше да я закачи за външния вид, но тя сама има претенции, че е принцеса! Ако Никифор беше казал, че е принц и нам си къв още, веднага щяха да го асоциират с ленивеца от "Ледена епоха". Но в случая, той играе жертва, а повечето хора, обичат да има драма и да защитят жертвата. За мен и двамата не стават.  Друг е въпроса на къде тръгна темата, в началото едно се писа за Василена, сега ще излезе, че по-прекрасна от нея няма. И как може да я плюем!?
[/quote]

Е това имам пред вид! Че личностните негативи се обръщат моментално в нападки за външността на жените, което не е редно. При мъжете по-рядко го има тоя феномен. Някак е по-приемливо мъж да има гърбав нос и криви зъби от жена при, да кажем еднакъв социален статус.

# 2 019
  • Мнения: 10 874
Nature Star2 Заповядайте в НОВАТА ТЕМА! Nature Star2

Общи условия

Активация на акаунт