Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Махане на памперс и биберон - 2

• 21 280
  • 505
  •   1
Отговори
# 495
  • София
Куку и Пипи Grinning

Как имате нерви 5 месеца, не знам.
Никога не съм слагала децата,гърнето стои във вц, сами започнаха да сядат,дъщерята първо акаше после пишкаше.
Да,на 3 и малко след 3 години и двамата от раз.Без пране на опикани,насрани гащи ,бърлене,чистене и питане по 100 пъти,има ли,ходи ли ти се?

# 496
Куку и Пипи Grinning

Как имате нерви 5 месеца, не знам.
Никога не съм слагала децата,гърнето стои във вц, сами започнаха да сядат,дъщерята първо акаше после пишкаше.
Да,на 3 и малко след 3 години и двамата от раз.Без пране на опикани,насрани гащи ,бърлене,чистене и питане по 100 пъти,има ли,ходи ли ти се?
Ами нямам много нерви вече Simple Smile заради бъбреците, които вече израсна, но все пак докторката беше казала на 1,6 години да махам памперса. Пък и на 2,7години някак не ми се спира. Но от 2 дни започна да си казва по-често и веднъж ака о,чудо Simple Smile

# 497
Извинявайте, че се намесвам така, но го виждам за втори-трети път. Какво е куку? Така викат децата ви на гърнето ли?

И аз за първи път го виждам Simple Smile

# 498
Аз си му казвам гърне, но в родния ми край му викат "цокал" Joy

# 499
Аз си му казвам гърне, но в родния ми край му викат "цокал" Joy

Аааа цокало/цукало съм го чувала и аз 😃 Мислех, че е някаква старинна форма 😁 Но за кукуто много се учудих 😁

# 500
Куку е гърне, в нашия край се използва.

# 501
Попрочетох ви и се успокоих бебето ми е на почти 10м.и майка ми все ме пита слагаме ли я на гърне и тем подобни. ..за мен е рано сутрин като се събуди памперса е взривен от пиш ...като ходя в тоалетната на отворена врата,тя ме гледа с интерес 😄гърне не сме купували смятам  към годинка

# 502
Попрочетох ви и се успокоих бебето ми е на почти 10м.и майка ми все ме пита слагаме ли я на гърне и тем подобни. ..за мен е рано сутрин като се събуди памперса е взривен от пиш ...като ходя в тоалетната на отворена врата,тя ме гледа с интерес 😄гърне не сме купували смятам  към годинка

Препоръчвам към 2г

# 503
Амбициозни баби, ей....

# 504
Амбициозни баби, ей....

Правят го с добро чувство и реално това е било общо мнение преди 30г. И моята майка настояваше, а после съжалявахме и двете.

Последна редакция: ср, 11 ное 2020, 16:17 от Eli..........

# 505
Разбирам, обаче първо този натиск върху родителят/е е ненужен, второ върху детето, и трето, защо въобще се месят където не им е работа?! Имали са деца - гледали са ги както намерят за добре. Сега това бебе си има родители, с глава на раменете и достъп до цялата информация на света.

Общи условия

Активация на акаунт