Трудно проговаряне - тема 25

  • 87 491
  • 974
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 422
АФА и ЕМК на Аквасорс ли?
Надявам се, че това не е реклама.
А само АФА ако се дава дали пак ще има такъв ефект?

# 226
  • Мнения: 158
АФА и ЕМК на Аквасорс ли?
Надявам се, че това не е реклама.
А само АФА ако се дава дали пак ще има такъв ефект?

Да, на Аквасорс, аз не съм дистрибутор,да отбележа. Детето ми обаче стана доста по-спокойно, за говоренето още не мога да дам категорично мнение,защото не очаквам чудеса от толкова краткотраен прием, но сякаш започна да разбира какво му обясняваме и да приема мнението ни без да се тръшка за всяка глупост.

# 227
  • Мнения: 184
АФА и ЕМК на Аквасорс ли?
Надявам се, че това не е реклама.
А само АФА ако се дава дали пак ще има такъв ефект?

Да, на Аквасорс, аз не съм дистрибутор,да отбележа. Детето ми обаче стана доста по-спокойно, за говоренето още не мога да дам категорично мнение,защото не очаквам чудеса от толкова краткотраен прием, но сякаш започна да разбира какво му обясняваме и да приема мнението ни без да се тръшка за всяка глупост.
На колко годинки е детето и по каква схема ги давате?

# 228
  • Мнения: 158
АФА и ЕМК на Аквасорс ли?
Надявам се, че това не е реклама.
А само АФА ако се дава дали пак ще има такъв ефект?

Да, на Аквасорс, аз не съм дистрибутор,да отбележа. Детето ми обаче стана доста по-спокойно, за говоренето още не мога да дам категорично мнение,защото не очаквам чудеса от толкова краткотраен прием, но сякаш започна да разбира какво му обясняваме и да приема мнението ни без да се тръшка за всяка глупост.
На колко годинки е детето и по каква схема ги давате?

Детето е на 3 години. Давам през деня,сутрин или следобед по 1 мл АФА, 20 капки ЕМК, 1 капсула Супер антиоксидант, а вечер 1 капсула Бифидус

# 229
  • Мнения: 15
Здравейте момичета.Попаднах на тази тема покрай търсенето си за информация за добавката литиев оротат.Имам много висок витамин В12.Него пък изследвах ,защото имам Тиреоидит на Хашимото.И така достигнах до вашата тема и по скоро тема 23 .Но това което искам да ви кажа ,не е свързано с мен.Имам позната ,на която внучето имаше същия проблем/не можеше да говори/и и препоръчали водорасли Афа и мисля че и есенциални мастни киселини.Резултатът е невероятенДетето говори свободно вече всичко.Ако желаете мога да попитам за повече информация.Благодаря ви и бъдете здрави!
Здравейте! Аз бих искала да попитам на колко години е детето и по каква схема се дават? Кой ги е предписал? Благодаря предварително, ще очаквам новини.
Здравейте!Детето е вече на 8 години.Пило е АФА течни ,ЕМК и пробиотици!Препоръчала ги е лекарка при ,която е ходила бабата на детето!Детето вече е ученичка и няма проблеми с говора.Продуктите са на Аквасорс.Сигурна съм,че ще ви помогнат,пробвайте!Успех !

# 230
  • Мнения: 4 741
Детето най-вероятно е нямало проблемите на трудно проговарящите деца.

# 231
  • Мнения: 4 765
И на мен ми се струва, че ако е имало сериозен проблем, надали е щял да бъде решен само с водорасли. Те могат евентуално да допринесат за подобряване на положението, но според мен трудно ще решат проблема.

# 232
  • Мнения: 5
Момичета аз пак да попитам с риск да съм досадна..та знаете ли някой който да прави доставка на витамините Биокюр?Благодаря ви

# 233
  • Мнения: 3 539
Ако е имало сериозен проблем надали така е бил решен, но все пак ЕМК не са само на Аквасорс. Също така приема на емк е изключително важен за растежа и развитието, ментално и психично здраве на един човек, в частност дете и бебе. И ако децата ни не се хранят балансирано то те няма как да приемат емк, и тогава външен прием като добавка е добър. Много деца не ядат яйца, месо, риба, ядки. Та нали тук повечето даваме някакви добавки. Не разчитаме само на говорен терапевт.

# 234
  • Мнения: 15
Ако е имало сериозен проблем надали така е бил решен, но все пак ЕМК не са само на Аквасорс. Също така приема на емк е изключително важен за растежа и развитието, ментално и психично здраве на един човек, в частност дете и бебе. И ако децата ни не се хранят балансирано то те няма как да приемат емк, и тогава външен прием като добавка е добър. Много деца не ядат яйца, месо, риба, ядки. Та нали тук повечето даваме някакви добавки. Не разчитаме само на говорен терапевт.
Не мога да правя сравнение с други деца.Нямам наблюдения,но знам че вероятността приема на водорасли да помогне е голям,затова споделих това което знам.Водорасли има също на други фирми,но дъщеря ми за кандидатстудентските си изпити ползва тези на Аквасорс и просто за тях имам информация.Всеки сам решава.Ако това има значение,виждала съм да ги предлагат и в онлайн аптеки,така че избора е ваш!Благословиния за всички вас и семействата ви момичета!

# 235
  • Мнения: 3 539
Аз споменах, че има и други фирми, защото някои помислиха, че сте им дистрибутор и затова ги хвалите.

# 236
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Бихте ли споделили други марки, които предлагат ЕМК? Трябва ли да изследвам някакви показатели на детето преди да му предложа?

# 237
  • Мнения: 3 539
Тези, за които се сещам са солгар, now foods. Със сигурност по- известните марки за хранителни добавки предлагат.

# 238
  • Мнения: 422
Аз бях купила на малкия (2г.10м.) ЕМК на Виридиан и бях започнала да му ги давам, но след около седмица започнахме Немечек протокола, съответно преустанових приема им.

# 239
  • Мнения: 3 539
Бихте ли споделили други марки, които предлагат ЕМК? Трябва ли да изследвам някакви показатели на детето преди да му предложа?
Аз например не знам за изследване на показатели. Но в нета има много информация за емк, кои са емк, в кои храни се съдържат. И ако детето не приема такива храни, би могло да се консултирате с лекар и да се приемат. Въпреки, че повечето лекари ще кажат да наблегнете на храненето. Но познавам деца, които се хранят изключително бедно откъм прием на емк, и не само. За моето дете съм нямала проблем с хранене, лошо е, че яде малко, но пък приема яйца, риба, ядки. Моето е скарано с въглехидрати, което е добре, но пък там са витамини от в група. Важен и труден е въпросът с храненето. Трябва си разнообразно и балансирано хранене.

Общи условия

Активация на акаунт