МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 143
  • 775
  •   1
Отговори
# 315
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Agent, спирам се Simple Smile. По няколко пъти на месец.


Наистина ще се поспра. Тъй като днес остарявам, тази година си подарих разни ъпгрейди по лицето, ефектът вече е налице и мога да нося и по-матови неща, много съм щастлива. Единствено зоната около очите ме дразни, въпреки, че открих моя коректор, ще се радвам на препоръка за около очна грижа от някоя Сефорска марка.

O, ама така кажи, Н.! Да си ни жива, здрава, стилна, поддържана и заобиколена с луксозна козметика, прекрасни парфюми, хубави вина и суши+ сашими (много добро за суха кожа и бръчки!) не само тази година! Какво повече му трябва на един Телец, каза друг Телец и си напомни да поздрави и бившия, който днес също остарява Grinning

И по същество - ако не си открила още този коректор препоръчвам да го откриеш Wink

От Сефорските марки за очи - тествай това, може да ти хареса!

PS От Корейските в момента тествам това и ме избива на поезия - има шанс и на теб много да ти допадне!
http://whoo.com.my/?cpt_products=intensive-wrinkle-concentrate

# 316
  • Мнения: X
Хахахаха, благодаря! Дай Боже всекиму- тъпкано на този, който пожелава такива хубави неща!

Е това е готин пост и ще си поръчам всич-ко, познай дали в БГ ги има...ама имам рожден ден, днес не се брои!

Аз открих най-обикновен течен коректор на смашбокс и много му се радвам. Ако обаче го сет-на- това е краят!

# 317
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
... ще се връща, я, къде ще ходи, когато ние сме се заинатили Wink

А Нарският коректор пробва ли? The radiant one
https://www.narscosmetics.com/USA/concealers

# 318
  • София
  • Мнения: 1 500
Търся си руж, който да пасва като цвят на молива за устни Соар на Мак. Ако имате идеи ще е супер,  че обикновено не съм сама по магазините и много мрънкат, че ме чакат Grinning

# 319
  • Мнения: 31 128
Честити да сте, момичета телчета! Здрави, щастливи, глезени и без бръчки и всякакви проблеми. Късмет да има! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Hourglass Mood Exposure Ambient Lighting Blush е минито в Сефора Парадайз. Много е хубаво веднага топнах четка, много.
Купих и ярко розовото неоново червило от новите на Риана. Пожелах го като го видях, но поради огромна бройка подминах и само за това мислех. Вече няма. Mr. Green

Мише, бягай в Сефора за това мини. Хубав е, виж го при Темпи, а ти си бяла и ще ти стои по-хубаво. Ако обаче искаш по-тъмен и сливов, което не ти препоръчвам за лятото търси при Шанел.

# 320
  • София
  • Мнения: 4 746
Търся си руж, който да пасва като цвят на молива за устни Соар на Мак. Ако имате идеи ще е супер,  че обикновено не съм сама по магазините и много мрънкат, че ме чакат Grinning

MAC blush all day пасва при мен с молива.

# 321
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Честити да сте, момичета телчета! Здрави, щастливи, глезени и без бръчки и всякакви проблеми. Късмет да има! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Hourglass Mood Exposure Ambient Lighting Blush е минито в Сефора Парадайз. Много е хубаво веднага топнах четка, много.

Големи глезли сме това, Телетата, спор няма! Разбираме от всичко хубаво! И проблеми с количеството никога нямаме Grinning
Мерси, Денси, много мило!

Точно този цвят руж и аз го имам, потвърждавам, чудесен е, не само на много бели! Даже днес съм с него Simple Smile

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 16:32 от Agent Provocateur

# 322
  • Мнения: X
Благодаря Денси- а, дано!

Агент, имам и нарския, но не съм го отворила. Имам 4-5 отворени и нарочно взех по-тъмен, чака лятото.

Дами, подариха ми кушън метеорити- какво ги правите? Под/над грим или като хайлайт? Мисля, че ще пробвам само с тях и hourglass пудрите, за да се виждам от Луната Simple Smile

# 323
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Метеорити само пресовани съм ползвала, но исках да кажа да не подценяваш Смашбокс коректорчето. Продуктите им не са най- превзетите и луксозно опаковани, но не са ме разочаровали никога - солид пърформърс и страхотни за път в тези минималистични опаковки. Днес грабнах един техен лаш праймър, ще докладвам!

# 324
  • Мнения: X
Аз не съм фен на класическите/пресовани метеорити меко казано, но на тези ще им дам шанс като измисля как. А смашбокс хич не ги подценявам- не съм фен на сенките им, но 15 часовия им ФДТ ми е фаворит и go to отдавна, контурите им са ок, коректорчето е чудно. Снощи го сетнах с hourglass-а - никакво изсушаване и подчертаване на бръчки, издържаха на дъъъълго барбекю парти. Доволна съм!

# 325
  • Мнения: 1 424
Nia, моля те да споделиш отзиви за къшън-а Relaxed Flowers Tulip

# 326
  • Мнения: X
Ще, само да измисля какво да го правя 😂.
Днес ще е праймър, ще пиша пак след няколко дни.

# 327
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Определено Hourglass ме докосва много повече от НДенона и АБХ.
Ей, този ред съм запомнила и искам да кажа, че в моята глава Hourglass + Bobbi Brown + Kevyn Aucoin са марки, таргетиращи жени на една осъзната възраст, които искат да са "тренди", но не по начина, по който е тренди една 20  год девойка. Продуктите им са някак стилни и "обрани", не са драматични и очеизваждащи и аз много ги харесвам точно за това.

PS Най-дискретните си и красиви и подходящи за моята кожа тогава пресовани метеорите имах преди години:
Guerlain Meteorites Illuminating and Mattifying Pressed Powder Compact
https://natzisstash.wordpress.com/2013/05/04/product-rave-guerla … d-powder-compact/

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 20:05 от Agent Provocateur

# 328
  • Мнения: 1 107
Купих от Сефора в Копенхаген mini nude на Natasha Denona и мини руж mood exposure на hourglass. Сенките на пръв прочит ми харесват, но не мога да направя цялостен грим с тях, което от своя страна малко обезмисля палитрата. Обичам след базата да нанеса на целия клепач светъл цвят и върху това платно да мажа в несвяст. Quoin идва доста тъмен за тази цел. Матовите цветове се блендват добре, блестящите нанесени със суха четка дават страхотен ефект. Мисля утре да ги пробвам с четка напръскана с fix +. Предполагам ще са още по - интензивни.
Ружът е страхотен. Дава супер свеж и здравословен цвят на лицето.
Много обичам мини продукти! Хем човек пробва нови неща, хем не се зарива с гигантски продукти, на които края никога не се вижда и често отиват в кофата за боклук.
Взех си слънцезащитни продукти на датски бранд Rudolph, който се предлага в Сефора.
Момичетата в магазина бяха много мили и отзивчиви. Още на входа раздаваха тестери и отговаряха адекватно на въпросите ми.

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Колко е мини това мини(ружа на Hourglass)? Любопитно ми е как изглежда. Може ли да се вземе от него с нормална четка за руж?

Общи условия

Активация на акаунт