Дюни Роял Ризорт

  • 58 132
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 9 655
Ами ние ще ограничим максимално рисковете, няма да ходим в тълпите, на танци и вечеринки, на басейни, асансьор няма да ползваме, на плажа също ще гледаме да сме по-встрани, само блок масата ми остава притеснение. Ресторантите нали имат маси на открито?

# 376
  • here and now
  • Мнения: 4 226
Имат да.

# 377
  • Мнения: 155
Момичета, почивката в Дюни е по желание, а не е задължителна. Който го е страх по-добре да не ходи. Всеки от нас се притеснява, но ако сме решили да отидем да почиваме сме съгласни с всички рискове. Така че е евъпрос на избор. Тази година никой не знае какво ще стане другата седмица

# 378
  • Мнения: 1 358
То не е само рискът от зараза. Ако открият един болен човек, ще карантинират целия хотел/комплекс. Не бих почивала по хотели тази година. Но да, всеки си носи отговорността.

# 379
  • Мнения: 9 655
Да, pollin, въпрос на избор е. Затова разпитвам как са мерките, за да си преценя риска и дали да го поема, а не че някой ме е заставил да ида. То където и да почиваш има някакъв риск.

# 380
  • Мнения: 54
А имате ли информация дали отвориха Марина бийч?Трябваше да отвори уж около 10.07.

# 381
  • София
  • Мнения: 155
Здравейте, как е морето днес при вас?

# 382
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
А имате ли информация дали отвориха Марина бийч?Трябваше да отвори уж около 10.07.
И мен ме интерисува този въпрос ?

# 383
  • Мнения: 2 192
Здравейте, как е морето днес при вас?
Червен флаг.

# 384
  • Мнения: 38
Здравейте, дават ли възможност за избор на вила - самостоятелна или не, при настаняването? Ние ще ходим за първи път, имаме резервация в промо вилите. Тенис кортът заплаща ли се? Също дали някой може да каже паркингът има ли някакъв навес/мрежа? Благодаря!

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте, дават ли възможност за избор на вила - самостоятелна или не, при настаняването? Ние ще ходим за първи път, имаме резервация в промо вилите. Тенис кортът заплаща ли се? Също дали някой може да каже паркингът има ли някакъв навес/мрежа? Благодаря!
Не. Където има място, там те слагат, въпрос на късмет е да си във вила на 2 етажа или не. Промо вилите са по-отдалечените, другото им е същото. Паркинг има повече от един и на нито един от тях не съм видяла навес, дори пред марина бийч няма. Та, отговора е, не, няма навес или мрежа.

# 386
  • Мнения: 21
То не е само рискът от зараза. Ако открият един болен човек, ще карантинират целия хотел/комплекс. Не бих почивала по хотели тази година. Но да, всеки си носи отговорността.
Не е точно така. Ако открият болен с вируса, ще го карантинират в отделна сграда. Няма да затварят хотела.

# 387
  • Мнения: 1 329
Здравейте, някой резервирал ли е през Bulgarian holidays?? Предлагат ми оферта за вилите 1280лв,което мисля,че е добре,обаче се чудя дали са много отдалечени от Белвил?
Има ли някой в темата, на който детето му две поредни години е на 5😁😁😁???

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте, някой резервирал ли е през Bulgarian holidays?? Предлагат ми оферта за вилите 1280лв,което мисля,че е добре,обаче се чудя дали са много отдалечени от Белвил?
Има ли някой в темата, на който детето му две поредни години е на 5😁😁😁???
Да, има,не пазят данни. Излишно е за толкова малко дете да харчите още. Вилите са в каквато попаднеш. Има и точно на гърба/до Белвил.

# 389
  • Мнения: 1 329
Благодаря много. Чудя се къде да бъдем, Мин година бяхме в Белвил и като местоположение е супер,но бяхме с ранно....
Сега се чудя дали да не компенсирам отстъпката като се настаним в къщите...
Обаче те самостоятелни ли са?

Общи условия

Активация на акаунт