Априлски бебета 2019 - Тема 1

  • 24 398
  • 742
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 242
И аз забелязвам утихване . И ние сме на два и половина. Спи вече по-спокойно Simple Smile
Но капките не спирам в никакъв случай.

# 511
  • Мнения: 844
И ние тотално сменихме схемата - започнах да давам колийф, отделно панда и санколик. Първите два дни направо се родих - спи по три часа без проблем (до тогава 1,5-2 най много). Сега обаче сме с разтройство и много обринато дупе.. майка ми му направи оризова вода, даваме и соли за възстановяване на баланса. На това дупе нищо не помага - судокрем, на а-дерма зеления... Започвам да се чудя за вана със смрадлика..
Носа ни се запушва постоянно, което води до безсънна нощ, не може да диша и се стряска с писък, а лл казва - няма бактерия, малък е затова.. вие успявате ли да се справяте.. дърпам с прахосмукачка, пръскам тонимер но след половин час ефект нула, а не смея повече от веднъж на ден

# 512
  • Мнения: 381
И ние даваме Панда, пропуснах по горе да го напиша. Дупето мажа с павловича мас, защото судо крем и б пенатен много изсушават и се беше разранил. Също съм почиствала с тампони напоени с лайка. От като мажа с павловичата мас няма никакви проблеми по дупето. А за нолслето слагам по три пъти на ден физиологичен разтвор, когато се налага. Лекарката ни обясни, тъй като са постоянно легнали бебета е нормално да имат секрети в нослето.

# 513
  • София, България
  • Мнения: 3 596
.... -на три хранения по 5 капки...

Belindaaa1, след хранене ли?

# 514
  • Мнения: 242
 В млякото Simple Smile
Проверявайте секретите за всеки случай, и при мен казваха , че е нормално, но два месеца не мина това нормално.

# 515
  • Sofia
  • Мнения: 340
Здравейте, днес минахме консултация на месец и половина (отложих заради баткото) +6см. И 5750кг. За съжаление пак отложих ваксините, защото аз нещо не съм добре с ушите а баткото не се е излекувал още.
Също давам Абоколикен или Колийф (разликата е че в първото има копър). Сутрин Биогая. И от трите пръцка, но поносимо без плач и нерви. За дупето на баткото помагаше Джинджира Алба. На бебо не действа. Майка ми даде крем с невен, не мога да кажа фирма. Една малка кутийка разфасовка от дистрибутор е и съм много доволна.
Много усмихнат ден от нас Simple Smile

# 516
  • Г. О.
  • Мнения: 1 730
Момичета, моля ви да ми кажете на прегледа при ортопед бебето по памперс ли остава или е голичко? Трябва ли да нося еднократна подложка, ако е голо и в случай, че се напиша?

# 517
  • Мнения: 151
Момичета, моля ви да ми кажете на прегледа при ортопед бебето по памперс ли остава или е голичко? Трябва ли да нося еднократна подложка, ако е голо и в случай, че се напиша?
Пелената не се маха, голо е от кръста надолу, а самия преглед е много кратък. Поне при нас беше така.

# 518
  • Мнения: 151
Момичета, моля ви да ми кажете на прегледа при ортопед бебето по памперс ли остава или е голичко? Трябва ли да нося еднократна подложка, ако е голо и в случай, че се напиша?
Пелената не се маха, голо е от кръста надолу, а самия преглед е много кратък. Поне при нас беше така.
Момичета, моля ви да ми кажете на прегледа при ортопед бебето по памперс ли остава или е голичко? Трябва ли да нося еднократна подложка, ако е голо и в случай, че се напиша?
Пелената не се маха, голо е от кръста надолу, а самия преглед е много кратък. Поне при нас беше така.
Голо имам предвид крачетата...

# 519
  • Г. О.
  • Мнения: 1 730
Мария, много благодаря:)

# 520
  • Мнения: 246
Момичета, моля ви да ми кажете на прегледа при ортопед бебето по памперс ли остава или е голичко? Трябва ли да нося еднократна подложка, ако е голо и в случай, че се напиша?

На нас ни разкопчаха памперса и даже беба опишка там, но те имаха подложка на леглото, бяха подготвени.

Момичета мислите ли вече за активна гимнастика. Аз мисля да купя вече, не че ще хваща играчките, но виждам, че се заглежда и предпочитам да е в играчките от колкото в телевизора.

# 521
  • Мнения: 381
Ползваме  две активни гимнастики повече от месец и малкия много се забавлява на тях. Всяка седмица ги въртя двете гимнастики за да не му омръзнат.

# 522
  • София, България
  • Мнения: 3 596
И ние вече ползваме. Слагам го, заглежда се, маха с ръце Grinning

# 523
  • Мнения: 242
+1 за гимнастиката Wink И при нас е заглеждане , май я харесва.

Днес бяхме на ортопед - д-р Ефремов Simple Smile голям симпатяга. Препоръчвам Simple Smile

# 524
  • Мнения: 96
Гимнастика ни подариха на 20-ти ден, оттогава не съм я прибирала. В началото спеше само на нея, вече говори с играчките, но още не ги хваща.
Споделихте кой как облича през деня, ами как спят бебчетата? Аз обличам пижамка с дълъг ръкав и слагам в чувалче, но се чудя дали не й е топло?

Общи условия

Активация на акаунт