"Слънцето дарява ни със топли дни, а нека нас със бебче да дари"-бъдещи мами 35+

  • 31 679
  • 660
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Мимче, знам го това с цените ... и точно затова мин.година ходихме в Рим  Grinning Ама сега мислих да проверя пак да няма промяна  Wink
Незнам къде да литнем за 2-3 дни  Thinking Бях наумила Барселона, ама покрай тия стачки и бунтове се отказах.

п.п.Кажи все пак любим хотел в оня район?

# 256
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
За зимния сезон миналата година бяхме в Катарино Спа, много е як хотела, храната, Спа центъра. Препоръчвам. В Банско сме били 3-4 год.във Френдс, също сме отсядали Гранд хотел, Пирин голф и още няколко, които дори не им помня имената сега. Не препоръчвам 😁 Освен Пирин голф, но пък той е извън града.

# 257
  • Мнения: 1 512
Добро утро!
Миме, страхотно кафенце! Успех!
И аз исках около 35 години да родя трето дете, но не ми се получиха плановете.
Ти си млада и не се предавай! Ще успеете!

Мистик, ние към края на януари ще ходим в Банско на ски три дена и после два дена
в Добринище на СПА. В Банско съм запазила в един апартхотел до лифта, а в
Добринище ще бъдем в Русковец. Ние заради ските. Ако не карате ски,
по-добре потърси нещо около Девин.

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Миме, и аз гледах Катарино  Simple Smile

Лени, не, не караме ски...просто за разходка из снега  Simple Smile Добринище исках заради мин.вода.

# 259
  • Мнения: 2 986
Мистик, в Добринище е много хубаво, но вариантите за хотел със закрит басейн не са много - Русковец и още един - Орбел, където беше една приятелка, но остана недоволна, студена била водата. Има открит спа център, но не знам за зимата дали е подходящо. Има минерална баня на центъра, може да се вземе вана за двама, супер е. Ние ходихме септември, много хубаво си изкарахме, но бяхме при Танчето настанени. Къщата е супер, а си ползваш басейните на центъра.

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 12:59 от MianaNia

# 260
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ех, това Танче, защо не беше по-на близо...
При нас е още почти лято, а по тв върват коледни реклами. Хич не ми се връзват нещо.

# 261
  • Мнения: 1 495
Моята седмица беше много инфарктна , че детето направи ушна инфекция. Беше с адски болки едната вечер, на сутринта се изстреляхме веднага на лекар и изписаха аб. После от ушето почна да тече течност, явно гной. На другия ден пък се събуди със засъхнала кръв по ухото, изкара ми пак акъла, айде беж до кабинета. Оказа се, че го сърбяло ухото , защото заздравява и вечерта докато спял се чесал с нокът си направил раничка и от там кръвта. Слава Богу малкото зло и ухото навътре е ок. Аз докато чакахме пред лекаря си мислех вече най-лошото за спукано тъпанче, за операции ама съм си такава страхлива и ако е за детето двойно повече.
На НГ ще сме на заведение. Ще е малка лудница , защото ще сме с децата, а те щъкат наляво надясно и все ме е страх да не го загубя Smile.
Иначе аз нали имах едно зацапване извън цикъла, както и преди да ми дойде цапаше 5 дни поне едно кафяво. Плюс това ми идваше на 25 дни, което за мен е скъсяване като се има предвид , че винаги ми е идвало на около 35 дни. Та започнах Витекса и откакто го пия 1 седм не съм имала зацапване изобщо. Дай Боже все така да продължи.

# 262
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Това с ухото е било голямо притеснение!
Каката страдаше от ухо, два-три пъти пи антибиотик. Беше и на инжекции. Тогава Дарето ми даде координатите на нашата хомеопатична. Спряхме антбиотиците. Оттогава две години. И не сме давали. Само хомеопатия. И авирон.

# 263
  • София
  • Мнения: 1 832
Здравейте. Влизам, за да се похваля с бледа втора черта днес сутринта. Един ден имам закъснение. Имам малко зацапване. Звънях на гинеколожката ми, излиза отпуск. Но каза, че до седмица, десет дни не може да се види нищо. Както, че може и да е "отпадъчно" около датата на идването на менструацията. Силно се надявам всичко да е наред. На 45 години съм... Правим опити повече от година. Запазили сме си почивка около Коледа в Братислава, ще ходим и до Виена. Дано да може да се осъществи и същевременно да не пречи на бременността!

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Здравейте. Влизам, за да се похваля с бледа втора черта днес сутринта. Един ден имам закъснение. Имам малко зацапване. Звънях на гинеколожката ми, излиза отпуск. Но каза, че до седмица, десет дни не може да се види нищо. Както, че може и да е "отпадъчно" около датата на идването на менструацията. Силно се надявам всичко да е наред. На 45 години съм...
Стикам палци!  Peace

# 265
  • София
  • Мнения: 1 832
Благодаря, mystic !

# 266
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте. Влизам, за да се похваля с бледа втора черта днес сутринта. Един ден имам закъснение. Имам малко зацапване. Звънях на гинеколожката ми, излиза отпуск. Но каза, че до седмица, десет дни не може да се види нищо. Както, че може и да е "отпадъчно" около датата на идването на менструацията. Силно се надявам всичко да е наред. На 45 години съм... Правим опити повече от година. Запазили сме си почивка около Коледа в Братислава, ще ходим и до Виена. Дано да може да се осъществи и същевременно да не пречи на бременността!
Стискам палци  всичко  да е наред!Вярвай, че чудото се е случило.Ти само естествено  ли опитваш?Аз съм на 41 и август забременя естествено  и доста бързо.За съжаление  направих мисис в девета седмица. След това установих,че имам две кофти тромбофилии, но вече взех профилактично мерки.
Момичета АМХ 1,53 за моята  възраст добре ли е,дали да се надявам, че отново  мога да забременя?

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Моето АМХ е 0,3 и януари ставам на 41...
За жалост обаче при нас не се случват нещата.

# 268
  • София
  • Мнения: 11 489
Супер, стискам палци и аз Blush
Аз си бях дала срок до 43, значи може и да удължа още.

# 269
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Моето АМХ е 0,3 и януари ставам на 41...
За жалост обаче при нас не се случват нещата.
Моето АМХ е 0,3 и януари ставам на 41...
За жалост обаче при нас не се случват нещата.
Мистик,моето е по-добре и забременях,да.Но този мисед ме уби.Дали са Тромбофилиите,дали лоша яйцеклетка, не знам,но искам и започнах да пробвам отново.Абортът ми беше медикаментозен,за да не губя време .

Общи условия

Активация на акаунт