Обсъждане на имотни обяви-10

  • 32 343
  • 787
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 969
Пише че е тухла. Налазен е от всички агенции и квадратурата варира, само цената е твърда.
Да, с тухли четворки са зидани ненокещите стени. ППП е, вдигам залога на 95 %.
Скачай и го взимай. Но първо мини през адвокат, мирише!

Обясни ми на лични моля, че днес ме е напекло и бавно загрявам.
Докато си бърборим и обявата първо изчезна, после се появи редактирана. Издайническите снимки вече липсват. Ти май си брокер под прикритие?!
Ако е така доста неща придобиват логическа завършеност Simple Smile

# 691
  • Мнения: 25 673

Докато си бърборим и обявата първо изчезна, после се появи редактирана. Издайническите снимки вече липсват. Ти май си брокер под прикритие?!
Ако е така доста неща придобиват логическа завършеност Simple Smile
Не съм брокер, но те явно ни четат.
Аз благодарение на теб вече разбрах точния адрес. Страхотен си, мерси много.  Hug

тук има още снимки:
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15605286427062 … k=4no64h&f1=1
Само може да ми споделиш защо мислиш, че нещо намирисва (може и на лично). То старо не се купува без адвокат, но все пак.
И водосточната я видях, бяла тръба е.  Peace Сами се издадоха с този изток. hahaha

# 692
  • Мнения: X
Лъки, ти до вчера не говореше ли, че би купила само ново строителство? Сега изведнъж показваш обява на старо.

# 693
  • Мнения: 25 673
Лъки, ти до вчера не говореше ли, че би купила само ново строителство? Сега изведнъж показваш обява на старо.
Казах че предпочитам ново, и се обосновах. Това го разглеждам като вариант за под наем, примерно. Освен това се оказа, че не е чиста тухла. Форума е огромна сила.  Laughing

# 694
  • Мнения: 40 280
Какво като не е чиста тухла? Тухлата е предпочитана заради изолацията. Но и при тухлата (както е прието да се казва сега) има колони и земетръсни шайби, а тухлите са пълнеж за затваряне на пространствата и изолация. Принципно си е все тая.

# 695
  • Мнения: 969
Лъки, ти до вчера не говореше ли, че би купила само ново строителство? Сега изведнъж показваш обява на старо.
Казах че предпочитам ново, и се обосновах. Това го разглеждам като вариант за под наем, примерно. Освен това се оказа, че не е чиста тухла. Форума е огромна сила.  Laughing
Чиста, мръсна ...
ППП имат един проблем - технологията на изпълнение на шайбите. Вие във Варна спете спокойно. Не ви тресе много, освен това сградата е на 5+ етажа. Не се е напукала, няма и да се. Аз бих взел. Ако ми се управляваше имот надалеч.

# 696
  • Мнения: 25 673
Какво като не е чиста тухла? Тухлата е предпочитана заради изолацията. Но и при тухлата (както е прието да се казва сега) има колони и земетръсни шайби, а тухлите са пълнеж за затваряне на пространствата и изолация. Принципно си е все тая.
Какви са минусите на този вид строителство ППП? За ЕПК и ПК знам, както и за панел.

# 697
  • Мнения: 969
Какво като не е чиста тухла? Тухлата е предпочитана заради изолацията. Но и при тухлата (както е прието да се казва сега) има колони и земетръсни шайби, а тухлите са пълнеж за затваряне на пространствата и изолация. Принципно си е все тая.
Какви са минусите на този вид строителство ППП? За ЕПК и ПК знам, както и за панел.
Сградата най-вероятно е преосигурена. При тая етажност и местоположение не е строена за случайни хора. А и това изрязване при терасите говори за влагане на "архитектура", па макар и соц.
Ако няма някъде пукнатини, хич не му мисли. Ако има - снимай и пускай тук, както и описанието им. Но едва ли ще остане дълго тази обява, ако положението а като софийското - добрите предложения да не престояват и една нощ....
Не знам защо още ни си тръгнала натам?!

...
И другите обяви махат снимки лавинообразно. Леле, тия във Варна само бг-мама четат Simple Smile Брокери без работа.
Лъки, кажи дали е наследствен, на менна това ми мирише. И дали има някой наследник в чужбина, с пълномощно. Там ще ти е страха май.

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 12:43 от bachkator

# 698
  • Мнения: X
Лъки, ти до вчера не говореше ли, че би купила само ново строителство? Сега изведнъж показваш обява на старо.
Казах че предпочитам ново, и се обосновах. Това го разглеждам като вариант за под наем, примерно. Освен това се оказа, че не е чиста тухла. Форума е огромна сила.  Laughing
Лъки, ти не тъсреше ли за вас, че ви е вече тясно? Аз реших, че си намислила да преустройваш този в двуспален за семейно жилище Simple Smile

# 699
  • Мнения: 25 673
От няколко дни е даже седмица.
Не съм звънила на брокерите, фирмите които го предлагат са от най мизерните. И понеже четат да им кажа, забравили сте схема. А сте дали локация.

Този за преустройство не знам.
Стига сте ме навивали, че имам парите и като нищо ще го взема.Joy

# 700
  • Мнения: 485
Относно новото строителство, което е около 1000-1200Евро на квадрат. Какво всъщност купуваме? Замаскирани ужасни сгради. Лъскавки отвън и ужасни отвътре. Това е сграда, току-що построена в кв. Кръстова вада на ул. Хага в София.


# 701
  • София
  • Мнения: 17 708
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15605018092176 … k=4n60ns&f1=1

Какво ще кажете за този. Цената е много примамлива.
Че е двустаен, а не тристаен. Laughing
Но иначе изглежда добре. Само че не знам къде се намира, не познавам Варна.

Съгласна с raptor за самоучастието. Това е и моят замисъл. Не искам да изплащам 90%. А сценарият не е толкова рядък.  

# 702
  • Мнения: 25 673
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15605018092176 … k=4n60ns&f1=1

Какво ще кажете за този. Цената е много примамлива.
Че е двустаен, а не тристаен. Laughing
Но иначе изглежда добре. Само че не знам къде се намира, не познавам Варна.

 
Авсолютен двустаен е, за това тези брокерчета са ми трън в очите. Локацията е идеален център, равнява се на пресечка на Витошка в София.

# 703
  • София
  • Мнения: 17 708
Е в повечето пъти поне стаите правилно описват. А в групите по фб със самозабраввили се хорица и антрето и банята ги броят стаи Laughing

# 704
  • София
  • Мнения: 5 882
Самоучастие и спестяване ако има къде да живееш?
Ако си на квартира и влагаш в квартира и сметки 50 % от дохода си , какво?

Първо няма от къде да спестяваш... второ тъй и тъй наем плащаш ( и пак си един вид на улицата) та по - добре на банка да ги даваш ( там има шанс някой ден да изплатиш) , а годините си текат, цените се вдигат и така
Играла съм ги всичките сценарии ( вкл. с пари в банка в долари, като после долара се срина и остана едно нищо.... т.е. един ден имах към 30% от цената на един малък апартамент и после курса се срина , цените тръгнаха нагоре , та нищо не остана). Ипотеката не е най - доброто... то естествено, че е най - добре 100 % самоучастие.
Но пред наем, по - добре ипотека и без паника. С мисъл и сметка, но без черни сценарии е главата.
Инак цял живот при свеки или при мама, това живот ли е изобщо? Grinning Та хората затова си купуват....

Общи условия

Активация на акаунт