Трепети обхващат всяка ЮЛСКА мама, все по-близо идва срещата голяма. Тема 6

  • 23 488
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 571
Аделина!
Хем няма да е много "модерно" в сравнение с това на батко и , хем си е хубаво име.

Бих избрала името и така че да има и имен ден (баткото има )не знам Аделина има ли Simple Smile

# 61
  • Мнения: 949
И аз съм за Аделина, нооо има едно голямо но. Ще разкажа на кратко историята с името на дъщеря ми. Исках да се Казва Яна, мъжа ми не искаше. До последно нямахме име. Роди се бебето и се обадих на майка ми и и казах "Мамо, не ми прилича на Яна". Дойде последния половин час на третия ден, в който трябваше да запишем детето. Гледахме църковния календар за дните около раждането   - на 30.05 е Емилия, на 29.05 беше Спасовден и мчн. Теодосия. Мъжа ми ми прати смс, в който пишеше "Теодосия?" Кръстихме дъщеря ни Теодосия.
На Коледа казахме на Теди, че ще става кака. На влизането в дома на свекърите тя заяви "Аз ще ставам кака - ще имам сестричка Яна!", а ние дори не знаехме какво ще е бебето.
Та, за финал според мен ще го почувстваш, когато видиш бебето! Heart

# 62
  • Мнения: 1 108
На мен ми харесват тези имена, които сте избрали красиви са, единствено не ми допада Аврора, бях чула в парка да казват на едно момиченце така и просто някак не ми звучеше хубаво може би заради р-тата не знам.
А звуци и аз чух няколко пъти при движение едно "пльок" Grinning мислех, че полудявам но го чух 2-3пъти вече хаха

# 63
  • Мнения: 6
Благодаря на всички, ще чакам някакво просветление.

# 64
  • Мнения: 91
Аз съм се спряла на Юреаж за козметика, за стволовите клетки определено ще е  Фючър Хел като те имат намаление от 700 лв. ако подпишете договора до 30 г.с. което никак не е малко.
За името най- много ми харесва за момиче с буквата А - Адриана

# 65
  • Мнения: 141
Stelavi, стискам палци да се оправиш бързо 🍀

За името - на мен ми харесва Алис и другото с А, което ми харесва - Алина. Зависи и как ще звучи с фамилията

# 66
  • Мнения: 503
И аз да се включа за името. Аделина изобщо не ми допада. Аврора обаче е много нежно, приказно и различно. На галено - Ава, което пак е много яко. Като цяло името на английски е Ейва, което ми е много любимо, но в Бг звучи странно. Пък Анжела хич не ми се връзва. Ама то си е мое мнение де. Важното е на вас да ви харесва! ♥️

# 67
  • София
  • Мнения: 92
Здравейте момичета и честита ни нова тема. 😊
Включвам се с 2 въпроса, които вече сме обсъждали, но аз пак да питам запознатите мами.
Първият е че разглеждах из Next и харесах много неща, но се чудя кой размер да поръчам 50 или 56?🙄
А вторият е, че днес си купих шишета на Авент 2х125 и 1х260мл. Имам намерение да кърмя, но все пак се запасих. 😁 Та трябват ли ми още шишета? Ии ако може пак малко инфо какво още ни трябва, защото не им вярвам много на различните списъци.
Имаме си количка вече, поръчано е креватчето ии сега мисля да си вземем и кошара за път. 😊

А за името на мен с А ми харесва Адрияна или Анна. 😊

# 68
  • Мнения: 70
Фаворита ми за женско име с буквата "А" е Александра/Алекс 😍

# 69
  • Мнения: 2 571
Дикси, взимай по-голям намер. Аз съм взела 50 ти и според мен за седмица и ще са им малки. Миниатюрни са Simple Smile

# 70
  • Мнения: 503
50р-р съм взела само за изписването, защото са много мънички и дрехите им стоят смешно, ако са големи. Вкъщи вече може по ларж - 56 е супер! 😉

# 71
  • Мнения: 949
Според мен вземи 50 р-р макс едно, две неща. Имам спомен, че дъщеря ми носеше 50 макс седмица, въпреки че се роди 48см и я изписана 2,700.

# 72
  • София
  • Мнения: 92
Много ви благодаря, момичета. Ще ви послушам и започвам с пазаруването. 😊

# 73
  • Мнения: 87
За книгите, препоръчани са ми от преподавателка по Предучилищна педагогика, д-р Спок е по-практична, пък и е класика😉

# 74
  • Мнения: 28
За женско име с А , на мен ми е фаворит Андреа. За козметиката се спрях на Мустела отново.

Общи условия

Активация на акаунт