Трепети обхващат всяка ЮЛСКА мама, все по-близо идва срещата голяма. Тема 6

  • 23 402
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 134
Момичета да ви питам, случвало ли ви се е при мърдане на бебетата да усещате моментно прерязване точно в центъра на "триъгълника". Трае за секунди но е силно и неприятно , аз днес доста често почнах да го усещам,  в 35г.с+2дни съм, да не би пък да е предвестник на раждане?

Редовно ми се случва напоследък, по 2 - 3 пъти на ден и е точно както ти го описваш. Добре, че е моментно и отшумява бързо, че понякога направо подскачам.

За киселините вече не знам какво да правя и аз. Бяха отшумяли за около месец и половина, но отскоро пак се появиха. Cry Старая се да не преяждам вечер, но като стане напечено пия Гавискон на суспензия.

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 10:05 от Sunny555

# 736
  • Мнения: 1 961
И на мен ми се случва да ме пробожда понякога така. Обяснявам си го че може би ме “удря” в коста 🤔
Точно такова е усещането при мен - сякаш се докосва кост в кост. Може би главичката в пубисната кост, когато бебето се опъва. Добре, че е за момент.

За киселините, да ви кажа, моите бяха зловещи, но изчезнаха като с магическа пръчка, като започнах диетата при гестационен диабет. Ям основно зеленчуци с млечни, месо, яйца, пълнозърнест хляб, бобови. Плодове по малко и между храненията. Изключила съм изцяло всякакви захарни изделия, всякакви пакетирани, бял хляб и тестени, с мазнините по-внимателно, газирани - абсурд. Споделям, може на някой да му е полезна.

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 10:18 от sis_ko

# 737
  • Мнения: 528
Habish_D - 0.5 кг за 2 седмици - от 2013гр. в 34+4, в 36+4 сме вече 2533 гр. (чак аз не повярвах). За един месец бяхме качили само 600 грама (от края на 7-мия до края на 8-мия месец), сега се е активизирала. Беше се е и омотала около пъпната връв (на третата ФМ ми казаха), но поне и това го е минала, доктора каза, че в момента няма нищо около врата.
Аз тотемата я пих 40 дни (20 ампули през ден), чак ми се гадеше след нея.. И сега искам някакъв по-вкусен сироп, че до раждането ако трябва да го пия това..
Danito аз пия ferrofolgyn и вобще не е лош, в него има витамни Ц, Б6, Д3, Б12, фолиева к-на и желязо..

# 738

Общи условия

Активация на акаунт