Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 426
  • 754
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 918
Аз много пъти съм хвалил балсама за кестенява коса на Балея. Но вече съм със светла коса и може би ще опитам за серията за блондинки. Сега ползвам Elseve total repair 5 шампоан и балсам. Малко ми утежнява и сплесква тънкия косъм. Освен това сега ме е нападнал и косопад.
Тоник Алпецин при мен спира косопад след две нанасяния Blush

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 279
 Освен това сега ме е нападнал и косопад.
[/quote] Тоник Алпецин при мен спира косопад след две нанасяния Blush
[/quote]
А от къде може да се намери?

# 452
  • Мнения: X
Да ви питам, понеже ще ходя до ДМ, за сваляне на спирала без търкане, доколкото съм разбрала (но понеже често не съм разбрала, затова нарочно питам) мога да ползвам бебешко олио? Моля, да посочите конкретна марка и опаковка, които ги има в ДМ, за да търся точно такова. Иска ми се само почистане с олио, а не да забърквам двуфазен лосион с масла, макар, че имам от жожоба масло в момента.

# 453
  • Мнения: 15 309
Ами ползвай маслото от жожоба тогава, освен, ако не искаш да си го хабиш за маслено почистване. Иначе 5в1 олиото за тяло на Балеа е чудно за маслено измиване и сваляне на спирала. Съдържа успокояващи съставки и се отразява добре на лицето. Мисля, че  беше 150мл. за 5лв. Момичетата ще помогнат с други масла в ДМ, защото аз от ДМ ползвам това и върху другите от техния асортимент нямам впечатления.

# 454
  • Мнения: X
Имам едно олио на Нивеа за тяло, то става ли за тази цел, поне да го изразходвам за това, че иваче ще го изхвърля неползвано...
Благодаря за насоката!

# 455
  • Мнения: 15 309
Да, става. И аз имам едно на Нивея и точно с тази цел го купих и го ползвам.

# 456
  • Мнения: X
Много ти благодаря 🌺, значи ще си използвам него сега. Тъкмо ми е жал да го изхвърля просто така.

# 457
  • Мнения: 440
Освен това сега ме е нападнал и косопад.
Тоник Алпецин при мен спира косопад след две нанасяния Blush

А от къде може да се намери?
[/quote]

В DM ги има и в някой аптеки.

# 458
  • Бургас
  • Мнения: 279
Освен това сега ме е нападнал и косопад.
Тоник Алпецин при мен спира косопад след две нанасяния Blush

А от къде може да се намери?

В DM ги има и в някой аптеки.
[/quote]
Благодаря много Simple Smile

# 459
  • Мнения: 248
Някой има ли отзиви за слънцезащитния на Нивеа за лице? Май матиращ беше? Някой беше качвал снимки преди,но сега точно не мога да намеря. Чудя се дали да го взема,защото е бюджетен,а сега точно не ми се дават 40лв за крем за лице,но се протеснявам да не ми запушва порите и да ми излизат пъпки. Ако имате препоръки за други бюджетни и по възможност матиращи,ще съм благодарна.

# 460
  • София
  • Мнения: 3 951
С какво си фиксирате веждите, ама да не е фрапиращо бетониращо? С молив попълвам където липсват косъмчета, но мястото се оголва и не стои както искам. Затова мисля да ги фиксирам леко.

# 461
  • Мнения: 7 563
Със спиралата на Есенс за вежди make me brow.

# 462
  • Мнения: 1 467
Скрит текст:
По принцип определени продукти на Балеа, доста харесвам. Обаче, съвсем случайно до шампоаните видях ексфолираща маска за скалп и се сетих, че някъде из темите я коментирахте. Беше последна и си казах, че това е знак да я взема. Grinning Много ми хареса, благодаря Ви отново за мненията!
Взех и една оцветяваща маска за кафява коса. Също много ми хареса. Цветът ми стана по-дълбок. Пак ще взема.
И за капак, взех срей за обем .. имаше лосион, вода и спрей и взех последното. Не знам, обаме защо и дали другите не са били по-добри. Пробвах го веднъж - хареса ми. Втори ден имам лек обем, който преди не съм имала.
Та, Балеа ме впечатряват почти 80% от пътите, в които съм ползвала.
LieToMe, може ли снимка/линк към тази маска? Иначе отивам да си купя шампоана за брюнетки.Бих искала да отложа малко боядисването на косата.Благодаря.
B.U 2, ето я маската. От този вид и, но не мога да си спомня третата или петата е. Grinning

# 463
  • Мнения: 2 791
Golden Rose Vinyl 05, усеща се много добре върху устните, ще взема още цветове.
Скрит текст:

# 464
  • Сливен
  • Мнения: 4 047
Скрит текст:
По принцип определени продукти на Балеа, доста харесвам. Обаче, съвсем случайно до шампоаните видях ексфолираща маска за скалп и се сетих, че някъде из темите я коментирахте. Беше последна и си казах, че това е знак да я взема. Grinning Много ми хареса, благодаря Ви отново за мненията!
Взех и една оцветяваща маска за кафява коса. Също много ми хареса. Цветът ми стана по-дълбок. Пак ще взема.
И за капак, взех срей за обем .. имаше лосион, вода и спрей и взех последното. Не знам, обаме защо и дали другите не са били по-добри. Пробвах го веднъж - хареса ми. Втори ден имам лек обем, който преди не съм имала.
Та, Балеа ме впечатряват почти 80% от пътите, в които съм ползвала.
LieToMe, може ли снимка/линк към тази маска? Иначе отивам да си купя шампоана за брюнетки.Бих искала да отложа малко боядисването на косата.Благодаря.
B.U 2, ето я маската. От този вид и, но не мога да си спомня третата или петата е. Grinning

В магазина къде стоят,при боите ли?Една опаковка за колко дълга коса стига,цена?
Мисля да пробвам за руса коса.

Общи условия

Активация на акаунт