Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
  • Young and beautiful.
Деган се изписва на бременни при гадене и повръщане. И други хапчета също. Това да ти е проблема като цяло..

# 16
Мамите са прави... всички изпитваме някакви страхове и теразния. Аз лично от много преди да забременея изпадах в тих ужас дали ще се справя психически с бременност, след това раждане, отглеждане, болести, възпитание.... Наистина край няма. И до ден днешен прехвърлям в главата си най-разнообразни мисли. Не мислех, че ще бъда готова и убедена на 100%, че е дошъл момента, за това с моя мъж решихме, когато тогава... Въпросното "когато, тогава" дойде доста скоро Laughing, НО когато видях двете чертички ... Relaxed огромно вълнение...
И така вече 7 месеца радост и паника. Да гледаш как с всеки следващ преглед малкото чудо в коремчето ти се превръща в истински човек Yellow Heart, да усещаш как се закача, когато си подпреш ръката на корема... Абе заслужава си всичко.
Относно гаденето...аз си страдах доста, не повръщах, ама ми беше безкрайно лошо и не можех да се храня. Всичко отшумя. Щом майките ни, бабите и мнооооого други жени са се справили, защо не и ние?

# 17
Мен ме беше страх дали ще мога да износя бебе тъй като бях със серклаж поради конизация. Лежах почти цялата бременност , броях седмица след седмица.Дори никой лекар не ми беше казал,че трябва да лежа ама аз като си го навих на главата. Накрая изкарах супер безпроблемната бременност. И за кво беше цялата работа вместо да се радвам на тези моменти. Сега опитваме за 2-ро и съм още по-развълнувана. Определено няма да си го слагам и ше го карам по-спокойно.  Никога не съм се съмнявала дали ще съм добра майка. То си е просто инстинкт...нещата се случват. Е , има си и някой тъпи моменти.....

Общи условия

Активация на акаунт