Усещане за нещо лошо

  • 25 983
  • 690
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 16 213
В химията му се казваше "валентност'?  Ако валентностите ти са в посока алкохол, пиянски компании, хазарт, промискуитет, задоволявай ги, но не си прикачай несъществуващата "валентност" към съпруга и деца.

# 646
  • Мнения: 85
Аз това с “роб съм”, “ходя ти по гъза” и т.н го разбирам, ако жената например си вее байрака, а човекът поел всичко по домакинство и деца, че и работи.
Но едно пазаруване на по- обемистите неща, една прахосмукачка в месеца и занимаване с децата- при положение, че жената действа всичко останало 24/7 - не го виждам като робство. Това са нормалните задачи на големи хора.
Няма някаква драма тук

# 647
  • Мнения: X
Поправям се, видели сте, че апартаментът е неин.
Оф, кво му се връзвате на ергенчето-трол и вие. Няма си друга работа и ходи по форумите да се отяжда. Сигур колежката не му е пуснала Wink

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 11:09 от Анонимен

# 648
  • София
  • Мнения: 17 368
Аз не бих съветвала за раздяла точно в момента. С дете и малко бебе, не. Ако можеш психически да издържиш положението от дома и някак да се дистанцираш, ще ти е много по-лесно да сте заедно в този момент.
Трудна е логистиката с две деца, едното бебе. Пазар, водене на голямото някъде, оставане с малкото ... все неща, които са адски трудни, ако си сам.
Но, разбира се, не и на цената на разбити нерви и здраве. Само при условието, което споменаг, да е поносимо психически.

# 649
  • Мнения: X
Другото може да се окаже по-трудно.
А голямото й дете наистина е голямо, т.е. по-скоро ще бъде от помощ, отколкото в тежест. Всъщност не разбрах на колко е?
След 11 г. вече може да се разчита на тях за много много неща.
Оф, чак не ми се обсъжда, като се сетих какво беше когато малката беше на 1 г. Синът беше на 8. Тази и следващите няколко години са най-трудните в живота ми.

# 650
  • Мнения: 3 186

Прибира се всяка вечер в къщи, мрънкане, фасони, катерене по главата му. Сяда на дивана, затваря очи и си представя така живота и след още ххх години.
Ще се моли, да го изгони жената, повярвайте. Колежката е опит да тушира ситуацията в която е, в името на децата например.

Колежката е патерица, която помага на мъжа да понася жената и децата? Как да й се отблагодарим?

# 651
  • Мнения: X
Скрит текст:
Защо един мъж ще държи непременно да си общува постоянно с някаква колежка (не дружка от детинство) против изричната воля на жена си, ако не са любовници?
Не се се сещам за нито една основателна причина.

Дребна котка, ти гледала ли си му телефонната разпечатка?

Не съм я гледала, Сапфире- в смисъл гледала съм входящи/изходящи, но там няма съмнителен непознат номер , който да се повтаря. Освен ако не е записана като “Гошо” (например) госпожицата, сега чак ми светва,че и това е вариант.
 
Говорихме- казах му, че съм видяла чатовете. Няма такъв скандал, който избухна- така озверя, че съм му ровела ИЗ личните неща, нямала съм уважение- нищо нямало, това били празни ежедневни приказки- просто тя била по- свободна от към работа, затова си пишели, аз съм била ненормална- всички знаем сценария. Направо пак ме кара сама да си говоря и да се чудя толкова ли съм ненормална.
Отвратително отношение.
Нямало аз да казвам с кой да си говори, бил роб, бил не знам си какво. Нали се прибирал вечер и се занимавал с децата- в това той измерва любовта си към мен- един вид е огромен жест, че гледа децата и е въвлечен в домакинстването, родителството и т.н.
Казах му, че не ми е приятно всичко това, че не ми е ОК да си лафят така по цял ден.
Какво лошо имало, била съм го откъснала от всичките му хора и т.н
Абе ако го чуете, ще ме помислите за стопроцентов изрод и психопат- то не съм истеричка, ненормалница, пък съм го командвала, пък приятелите му съм ограничила, пък роб бил.
Най-накрая със снизхождение ми каза- няма да те оставя сега сама с децата и с малко пари, по-нататък може и да се разведем, но сега знам, че няма да се справиш сама.

Ауу, колко великодушно....
Значи, работата с другата още не е 100% сигурна, щом не бърза да си събира багажа...Едва ли щеше да мисли така, ако другата натискаше да се събират.

# 652
  • Мнения: X
Хаха, хитрецът е в апартамента на жена си. Младата колежка едва ли драпа за нещо повече от секс и забавления. Той вече е бракуван, има 2 деца багаж, издръжки, още и тепърва да купува ново жилище след 40 - не е никак перспективен за едно младо момиче. Не ми се вярва да му осигурява жилище. Виж, ако той беше собственик на жилището, не бих се учудила да покаже вратата на авторката или поне да го играе доста по-твърдо. И това сме го виждали.

# 653
  • Мнения: 983
Аз не мога да разбера всички жени с бебе ли стават фригидни? Simple Smile

Ти пък!

Ми с такова впечатление останах GrinGrinGrin
Неее поне не и аз с третото....и все още съм на вълната не ми е минал мерака...Дали са хормони?

# 654
  • Мнения: X
Хаха, хитрецът е в апартамента на жена си. Младата колежка едва ли драпа за нещо повече от секс и забавления. Той вече е бракуван, има 2 деца багаж, издръжки, още и тепърва да купува ново жилище след 40 - не е никак перспективен за едно младо момиче. Не ми се вярва да му осигурява жилище. Виж, ако той беше собственик на жилището, не бих се учудила да покаже вратата на авторката или поне да го играе доста по-твърдо. И това сме го виждали.
Мдам, бездомен дърт пергишин, курварин, ама устата му голяма. Приютила го, две деца му родила на голтака, и пак недоволен, ей.

# 655
  • Мнения: 18 867
Моето мнение е, че му изнася две жени да се пържат заради него в олиото и да ги разиграва. Имайте предвид, че сега и колежката не е съвсем сигурна в него и прилага хватки как да го убеди колко е мила и инеизискваща нищо. Много грозно.

# 656
  • Мнения: 15 619
Моето мнение е, че му изнася две жени да се пържат заради него в олиото и да ги разиграва. Имайте предвид, че сега и колежката не е съвсем сигурна в него и прилага хватки как да го убеди колко е мила и инеизискваща нищо. Много грозно.
Всеки страда от акъла си. Това е истината. Самозаблуждават се, че само друг ще плаща сметката, затова и си позволяват да изваждат на показ и в действие простотията, която явно им е присъща. Няма да е все така.

# 657
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Домошар не е еманация на мъж и идеален съпруг. Мекушаво човече, абдикирало при първия бебешки рев. Не вярвам в теорията за драстична, внезапна промяна на личността . Слабохарактерния си е такъв на всички нива - отношение, грижа, кариера , семейство. Достойният мъж умее да разграничи емоции и увлечение от дълг и отговорности. Съчуствам на авторката за ситуацията, но не и за избора и. Какви ценни приоритети има този съквартирант-критик, освен тези на домашен помощник?

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 13:43 от Viviana91

# 658
  • Мнения: X
Не, аз не обвинявам никого за избор, направен на младини. Хората се развиват и променят с годините. Не винаги може човек да предвиди в каква точно посока. Понякога се избира съвсем разумно, а следва разказ с неочакван край.

За колежката грам не ми е жал. Сама си е избрала да е в ролята на парцала. И винаги може да изостави тая роля.

# 659
  • Мнения: X
Така е. И по двете точки.

Общи условия

Активация на акаунт