Лидл 128 - Юнско сладоледена

  • 80 979
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 1 762
За мен кокосовото масло на Dragon няма аромат. Не ми мирише на нищо.

# 1 276
  • София-Младост
  • Мнения: 23 391
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=26067
Търся часовника в жълто и черно. За София ми е питането, ако някой мерне в Младост например;)

# 1 277
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 093
Точно днес върнах едни къси панталони със същия проблем, сега са по-евтини от колкото когато ги купих. За връщането нямаше проблем, но касиерката просто не забеляза, че съм платила повече и ми върна по-малко. След като ѝ казах, че са по-скъпи от сега ми добави разликата и се извини за случката. Та си зависи от човека.

# 1 278
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Прясна снимка отпреди 1 час Grinning


# 1 279
  • Мнения: 19 551
https://www.dnevnik.bg/biznes/2019/05/16/3906997_sudut_otmeni_re … _blizo_15_mln_lv/
Отменена е глобата! Аз съм ползвател на трите вериги, не бих казала, че имам фаворит. От Лидл купувам определени неща, бих казала, че се броят на пръсите на ръцете ми, предимно дрехи за мен и децата, фен съм на телешките бургери и пресните дробчета. Иначе за плодове и зеленчуци по изключение влизам  - цена/качество за мен рядко си отговарят. Но не вярвам Кауфланд да дръпне клиенти на Метро. Цените извън промоция не са конкурентни дори и с дребните търговци.Между Лидл и Метро за мен никакъв паралел не може да има. Първите не знам дали предлагат три вида кисело мляко дори.


Четете внимателно, бе хора - Цитирам от същата тази статия "Решението може да бъде обжалвано пред Върховния административен съд в 14-дневен срок от съобщаването му на страните." И е обжалвано - сега се чака ВАС какво ще реши. Та нищо още не е отменено.

# 1 280
  • Мнения: 1 558
В Лидл в момента има голямо текучество на кадри и проблем със задържането на служителите в много от филиалите. Нормално е да има пропуски в обучението на новите, понеже останалите служители нямат много време да обучават, защото са малко като бройка на смяна, работят по 6 дни в седмицата и не смогват с работата. Ако тенденцията се запази ще става още по-зле и като обслужване, и като компетентност на служителите.

# 1 281
  • Мнения: 1 050
Дали се очаква скоро бебешки/детски дрешки с УВ защита и плажни играчки, палатки?

# 1 282
  • Мнения: 69 272
Те минаха плажните неща...я пуснат пак, я не.
Какви са тези дрехи със защита - за пръв път чувам..

# 1 283
  • Мнения: 11 483
Преди време съм купувала бански - тениска със слънцезащита. Дали имаше нещо вярно не знам, но така бяха описанията им, 2 пъти съм купувала на сина ми за плажа, че е с много бенки.

# 1 284
  • Мнения: 10 506
Има бански и тениски с UV 50 защита
Скрит текст:
вижте в Декатлон - има като това напр.
https://www.decathlon.bg/detski-klin-500-s-uv-zawita-id_8486093.html. Има и горна част на бански, както и тениски, шапки.
И НМ също предлагат някой и друг модел със защита. Може и на друго място да се предлагат. В Лидл не помня да съм виждала, може и там да е имало някога

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 16:10 от fenyx

# 1 285
  • Мнения: 69 272
Тези ги знам....плажните блузи със защита. Помислих че и други дрехи има...

# 1 286
  • Мнения: 2 978
Гледам кухненският робот е 250 W - това не е ли малко? Блендерът е 600 W.

# 1 287
  • Мнения: 36 901
Аз веднъж спечелих тениска със слънцезащита, ама не знаех какво е това (дойде без обяснение, честно казано мислех, че е измислица) и съм я прала много пъти по нормалния начин...

# 1 288
  • Мнения: 2 031
В Лидл Тракия се размятаха онзи ден няколко плажни палатки. И аз винаги пера дрехите с УВ защита( всички от Декатлон), както останалите. Дали пък няма да робувам на 4-5 тениски. Не съм забелязала да са се повредили.

# 1 289
  • Мнения: 2 485
Дали ще приемат да върна бански със счупена пластмасова закопчалка? Заседна и не можеше да се откопчае и накрая се счупи.

Общи условия

Активация на акаунт