Модни консултации 40

  • 55 939
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 761
Здравейте момичета Simple Smile
Търся си такова боди/потник с едно рамо и волани, но за жалост няма размер. Ако някой е виждал някъде нещо подобно ще съм много благодарна да сподели Simple Smile

# 421
  • Мнения: 2 445
Goddess,вярно,че са много щури и интересни обувките,но като видях,че са немски и.......назад,назад,моме Калино,се получи с ентусиазма ми.Хич не ги любя,тача и милея немците.Да живее МОМА! Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning

Виж аз последно по какви романтични-ретро модели,сандали се заглеждам https://www.chiemihara.com/es/sandalias-14

Да, ама качеството им е безупречно. Ти вероятно си имаш друга причина, да не ги харесваш.

За Chie Mihara съм чувала хубави неща, но не съм виждала наживо.
Тези ми хванаха окото, но аз нямам много възможности за носене на такъв тип обувки

# 422
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Интересна дискусия се е заформила покрай коприните.
100% естествена коприна не лепне и не се наелектризира
Но за да стои добре пола от фина прозрачна коприна е добре да бъде с подплата.
За фините прозрачни копринени блузи, лично аз предпочитам да нося с безшевно гладко боди нюд.
Преди години ги носех бельо  в цвета на ризата.Трябваше ми време да осъзная, че най добре стоят с нюд.Незавизимо дали са бели , черни или какъвто и да е друг  цвят.
Боди за суперпрозрачните, а за непрозрачните сутиен нюд , също коприна.

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 12:48 от sl

# 423
  • Мнения: 24 467
...
Но за да стои добре пола от фина прозрачна коприна е добре да бъде с подплата.
За фините прозрачни копринени блузи, лично аз предпочитам да нося с безшевно гладко боди нюд.
Преди години ги носех бельо  в цвета на ризата.Трябваше ми време да осъзная, че най добре стоят с нюд.Незавизимо дали са бели , черни или какъвто и да е друг  цвят.
Боди за суперпрозрачните, а за непрозрачните сутиен нюд , също коприна.

Да, класически издържано стои телесният цвят подплата на прозрачни блузи. Безшевно нюд бельо е чудесно за съчетаване с прозрачни и/или тънки материи.
За полите е добре да е съчетано с цвета на плата.

# 424
  • Мнения: 1 995
Покрай послесните мнения на sl и Judy, с които съм напълно съгласна, се сещам и за друго - какво мислите за носене на тъмно бельо (сутиен най-вече) под светли блузи? Като видя бяла блуза с черен сутиен, направо ми призлява, а е толкова масово нещо... само на мен ли не ми харесва?

# 425
  • Мнения: 2 231
Не, и аз съм така. А помните ли, преди 2-3 години имаше мода да се носи сутиен в неонов цвят под прозиращи/изрязани топове. Ми не го разбирах Confused

# 426
  • Мнения: 1 918
Вчера цял ден не си свалих жилетката, щото под нея бях с черна рокля и БЯЛ сутиен. Нещо съм спала, докато съм се обличала. Много грозно.
Обаче до ден днешен виждам жени със впили се в кожата силиконови презрамки. Гадост

# 427
  • Мнения: 22 461
Модата на черен сутиен под бяла блуза не ми харесва. Но се прави напълно умишлено и нарочно според мен.
Което е още по...тъпо, честно казано. Особено когато го видя при жени прехвърлили 25+. Не че и след 20 е приемливо, но да кажем още, че се ядва.

# 428
  • Мнения: 24 467
Понякога, за да е оригинална и неповторима, Модата, като непорасъл пубер, търсещ внимание на всяка цена, става прекалено крещяща и нахална, набиваща се на очи, груба и парвенюшка.
Което, разбира се, не означава, че трябва като възрастни хора да я оставяме като някое разглезено хлапе да си прави каквото иска с нас. Затова сме хора големи - да определим сами границите, до които ще й позволим да се простре.
Пак като такива хора следва да сме осъзнали, че дори да я виждаме такава прекалено блестяща и шарена, крещяща и провокативна, по сцените и ревютата, то това не означава, че ежедневната мода трябва да я следва като копие. Висшата мода само загатва тенденции, но не дава облика на носимото в ежедневието, че дори и на специални поводи.
Лично за мен, в тази връзка, класно е онова облекло, което не позволява да се вижда бельото под него или с което това бельо се слива и припокрива тъй, че трудно може да се види къде завършва едното и почва другото.
Ако държим да се покаже бельо, то трябва да идем или на плаж, или на ревю на такова.

...
Едни дънчици по тегел предлагам, тип "Какъв откровен човек си, нищо не криеш!":
Скрит текст:
Laughing

Харесвам модерните в момента структурирани поли - нито много широки и дълги, нито много тесни и къси, елегантно стоят, наистина:
Скрит текст:
Но още повече ми допадат модерните тази година панталони - с висока талия, свободни надолу:
Скрит текст:

http://afmu.net/trendy-womens-pants-spring-summer-2020/

Скрит текст:

Винаги съм ги харесвала и с нетърпение чаках да си отидат клинчетата и скинитата.

От тези предложения на Лагерфелд май няма нещо, което да не ми допада:
http://www.arcstreet.com/2019/03/karl-lagerfeld-last-collection/ … fashion-week.html
освен една букляна двупластова пола.
Повечето панталони са ми точно по вкуса, като модели и форма, че и като десен, а предполагам и като материя.
Скрит текст:






...
Сетих се да попитам авторката на темата, да подсетя, по-точно, да ни пусне руската блогърка - много ми е сладка и приятна.

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 16:49 от Judy

# 429
  • Мнения: 39 485
Не харесвам бяла прозрачна блуза и черен сутиен. Но за мен правилно е нюд, а не бял в такива случаи.

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 17:16 от mariat

# 430
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 136
роклята пристигна, доволна съм! Материята е твърда и без еластичност. надолу стой добре и  най-хубавото - не ме прави по -дебела отколкото вече съм. Grinning

# 431
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Въпреки, че съм фен на красивото бельо, за мен е неуместно то  да се показва изпод дрехите.
Макар, че тук напоследък има някаква нова мода  сред девойките  да се ходи само по сутиен.

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 17:40 от sl

# 432
  • Мнения: 24 467
Да не е бюстиенце за момиченца? 😁

# 433
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Goddess,вярно,че са много щури и интересни обувките,но като видях,че са немски и.......назад,назад,моме Калино,се получи с ентусиазма ми.Хич не ги любя,тача и милея немците.Да живее МОМА! Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning

Виж аз последно по какви романтични-ретро модели,сандали се заглеждам https://www.chiemihara.com/es/sandalias-14

Да, ама качеството им е безупречно. Ти вероятно си имаш друга причина, да не ги харесваш.

За Chie Mihara съм чувала хубави неща, но не съм виждала на живо.
Тези ми хванаха окото, но аз нямам много възможности за носене на такъв тип обувки

Да,Goddess,не ги харесвам като нация и от там,всичко тяхно,също не ме привлича Stuck Out Tongue Winking Eye .Иначе си личи качеството на обувките,а моделите са страхотни!
От Chie Mihara, тези обувки съм си харесала ,но са от миналогодишната им колекция и не ги намирам онлайн.

Виж това моделче Stuck Out Tongue Winking Eye

ПП Чудя се на тази роклА какво комбинезонче ще е подходящо,че много прозира!?? Joy ...Майтап!!
Някои красоти,особено от този сезон се носят по бельо,да не кажа и без....Друг е въпроса,че са нужни перфектната фигура и подходящата възраст,разбира се!  Heart


Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 11:03 от Nina_Z

# 434
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не , нараво сЮтИенчета. с тантелки..
И не са само момиченца..
Все по често срещам подобни комбинации по улиците



Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 21:07 от sl

Общи условия

Активация на акаунт