Модни консултации 40

  • 55 769
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Качвам малко снимки за ценители,че все се канех тези дни да разкрася пак темата! Heart











# 466
  • София
  • Мнения: 38 210
Този път почти всичко ми харесва! Много мой стил - белите къси панталони, сини рокли, бели рокли, платформи.

# 467
  • Мнения: 39 050
Aз не харесах единствено ниските чехли с животински принт.

# 468
  • София
  • Мнения: 386
Nina_Z, пак само красоти показваш. 😍
По темата за бельото. Имам както ежедневни сутиени, така и едни доста красиви с дантели, красиви презрамки и т. н, които стават за носене под прозрачна блуза или риза. Не изглеждат вулгарно когато са съчетани правилно. Аз съм и с много малък бюст, така че няма какво толкова да се види. 😂😂

# 469
  • София
  • Мнения: 38 210
Аз съм с бюст С, след две деца... Сега пак тръгнах да си търся бял или бежов сутиен за лятото и ми е доста трудно.  Трябва да е с банел и мека чашка, която обхваща добре.
За дрехи без презрамки съм забравила отдавна.

# 470
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Heart Благодаря ти Feel you,а ти къде се изгуби?Липсваше в темата!Сподели и ти моля те,някоя и друга снимка с красоти!

Goddess,къде се покри и ти!? Чакам още разкошотии от теб.

Free Agent,и този път е като всеки път,но....вкус...Различен е на всеки!

П.П Ето и малко снимки на чанти...ярки,щури и рошави. Stuck Out Tongue Winking Eye




















Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 15:45 от Nina_Z

# 471
  • Мнения: 2 428
Нина, на плажа, някой от нещата са ми в стила, други бих харесала, но върху друг човек. Първата чанта е истински разкош. Heart Eyes Обичам по-прости неща в ежедневието, без да ми пречат на движенията. Бельото трябва да не го усешам, но понякога ми прещраква нещо и се сдобивам с такива неща: Като това и това
Такива неща харесвам и нося. Нямам силикон и не бих си сложила.
Скрит текст:

Sl, права си за Триумф, липсва им финес, но пък имам 3-4 техни сутиена, които не заменям, защото стоят страхотно под офис рокли.

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 14:33 от goddess

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Goddess,първата чанта е на La Carrie https://www.lacarrie.it/en-US/
За себе си дебна ето тази на  Chiarini 

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 16:55 от Nina_Z

# 473
  • Мнения: 2 428
Изчистена и въпреки това зеленото я прави много свежа. Харесва ми.
Аз се мотам по-скучно от теб по улиците. Laughing

Скрит текст:


Издирвам хубава леопардова пола


А това много ме кефи


Най-любимо, само сменям обувките според ситуацията.

Сега отивам да разглеждам какво бельо има в онзи линк, който метна. Flutter

Изгуби ме за каузата La Carrie, изкуствена кожа са, не я понасям.

# 474
  • Мнения: 1 847
Здравейте, кой от двата чифта ви допадат повече ???

# 475
  • София
  • Мнения: 386
Nelly13, първите.

# 476
# 477
  • Мнения: 19 673
1, аз има със същите подметки, но са изцяло велур. От HM са, нали? Имай предвид, че на вторите подметките им са много твърди и зимата краката ти стават на камък. Имам доста зимни обувки от HM и твърдите им подметки на повечето за мен са тотален провал.
Въпросните 1 са ок, защото са с подметки от по-еластична гума.

# 478
  • Мнения: 2 428
Качвам малко снимки за ценители,че все се канех тези дни да разкрася пак темата! Heart

Скрит текст:





Сега се зазяпах по-сериозно и тези определено бих носила, дори си имам сходни елементи в гардероба, с постоянно присъствие. Само бих махнала сандалите на платформа, не ми стоят добре на глезените. За късите панталони съм на кантар, нося само от вкъщи до плажа.

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз харесвам платформи,но пак зависи от модела.
Май се завръща модата на чантите с ресни и се сетих,че имам една такава от тъмносин велур.Много е сладурска и утре ще видя къде съм я прибрала.Може и други,забравени съкровища да излязат,покрай нея.  Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 00:45 от Nina_Z

Общи условия

Активация на акаунт