Женени от пръв поглед - след финала на II сезон - тема 14

  • 72 867
  • 1 099
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 36 460
Негов познат беше написал, че той е отговорен за смъртта на първата си жена - имаше доста дълги коментари, писани от човек, който очевидно ги е познавал. Така че да не го изкарваме мъченик.

# 1 066
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Някой беше писал, че не е подкрепял жена си, докато тя е била на смъртно легло.

# 1 067
  • Мнения: 36 460
Ако примерно са трябвали пари за лечение, а той вместо това ги е дал да си направи нови зъби...

# 1 068
  • BG
  • Мнения: 367
Достатъчно тежко е да обслужваш лежащо болен от рак даже и да не трябват много пари. На всеки ще му дотежи.Иначе си е мазно леке и гнусар .

Само не разбрах на Таня за чий и трябваше мъж , след като през голяма част от годината работи на другия край на света !? Дали щеше да си го подбере и да му плаща разходите от треньорската  си заплата !? За протокола да уточня, че съм  по-възрастна с 4 години от нея/ и разведена/ и недоумявам как след една известна възраст човек може да си разваля рахатлъка. Явно някои хора не знаят какво да правят със свободата си. Явно животът и се е въртял само около залата, децата, манджите, прането и чистенето.

След справка с профила и във фейсбук излиза, че  пак е на другия край на света.

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 12:55 от Вивиана Енева 634968

# 1 069
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Нормално е да иска компания до себе си. Самотата е голям бич, дори и за хора на нейната възраст. Да, може да е заобиколена от млади момичета през деня, докато ги обучава за гимнастички; както и има деца и внуци, но това е друг вид компания и е различно от наличието на мъж до себе си, с когото да споделя миговете си от сутрин до вечер и от вечер до сутрин. Друг въпрос е, че повечето мъже на тази възраст все още искат да се радват на по-младо женско присъствие, включително и на редовен полов живот; като далеч не възнамеряват да се отдадат на старуване и отказване от някои неща, с които са свикнали още от по-младите си години.

# 1 070
  • Мнения: 36 460
Дъщеря й писа в темата, че е получила тази работа след предаването. Много хора пътуват и работят в чужбина, това не им пречи да са във връзка.

Жребче, повечето мъже на тази възраст могат да си намерят млада жена, само ако са много богати и жената пак трябва да е от определена категория (златотърсачка). На теб изглеждат ли ти привлекателни жените, които са с 20 и повече години по-стари от теб? Имам предвид, тези по улиците, не актрисите.

# 1 071
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Дъщеря й писа в темата, че е получила тази работа след предаването. Много хора пътуват и работят в чужбина, това не им пречи да са във връзка.

Жребче, повечето мъже на тази възраст могат да си намерят млада жена, само ако са много богати и жената пак трябва да е от определена категория (златотърсачка). На теб изглеждат ли ти привлекателни жените, които са с 20 и повече години по-стари от теб? Имам предвид, тези по улиците, не актрисите.
Таня се е борила с рак на гърдата две години преди предаването и е логично, че през това време и след това при възстановяването няма как да е била заета в залите с цел обучение на гимнастички.

 Колкото до мъжете на нейната възраст (миналата година тя бе на 51 години при излъчването на предаването), то не е задължително един малко над 50-годишен мъж да се хвърля чак към млади и засукани студентки, че да са му необходими богатства и осигурен луксозен начин на живот. Обикновено такива мъже предпочитат жени не на 50 и повече години, а на около 40 години. Това имах предвид в предишното ми мнение. Подобна възрастова разлика е съвсем обичайна за хора на такива години. Дори и в този форум има десетки семейства и връзки, в които разликата между мъжа и жената е именно такава.

 Неслучайно и ти зададе въпроса си, обозначен с удебелен шрифт горе в цитата. Жените след определена възраст по-бързо губят от младежкото си излъчване и ако например до към 30-35 години мъжете с удоволствие са излизали с жени на същата възраст, то след това си търсят по-млади жени.

Скрит текст:
В момента съм на 40, но много, много рядко се случва някоя жена на моята възраст да ми допадне. Защото повечето нямат нито общо с това, когато са били на 30 или 35 (и в лице, и в тяло). Аз също остарявам, но като мъж не губя излъчването си с такива темпове. Преди година и половина имах и 24-годишна приятелка, а в предишни години други с по 6 и 7 години по-малки от мен. Бил съм и с 3 набора по-голяма от мен жена. Харесването между хората е не само физическо, но и на духовно равнище, така че годините не са чак толкова решаващ фактор.
 Определено съм виждал и изключително съхранени и поддържани жени на по 45-55 години, излъчващи класа, които лесно отвяват много жени на по 30 (изключвайки появата на бръчици, които са неизбежни и си личат в близък план). Мария Илиева е на 42 години, но без проблем може да си хване някой 20-годишен младок. Певицата Камелия е на 49 и вече започва да ѝ личи, но допреди 2-3 години все още изглеждаше доста добре за годините си. А тялото си поддържа така, че много ученички и студентки могат само да ѝ завиждат.

# 1 072
  • Мнения: 36 460
Жените на 40 са си млади. Всъщност, 10-тина години разлика в полза на мъжа е често срещана, но обикновено се загаджват когато той е около 40, а не когато клони към пенсия.

# 1 073
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Жените на 40 са си млади. Всъщност, 10-тина години разлика в полза на мъжа е често срещана, но обикновено се загаджват когато той е около 40, а не когато клони към пенсия.
Хората могат да останат сами на всякаква възраст и поради разнообразни причини. Неслучайно и от предаването решиха да съставят двойки от различни възрастови групи с разлика от 33 години между най-младата участничка и най-възрастният такъв, за да покрият по-голяма аудитория от зрители:

- Ивана Андонова (23 г.) и Мерал Асанов (31 г.)
- Василена Деспотова (33 г.) и Никифор Гергов (41 г.)
- Юлия Желева (36 г.) и Михаил Гроздев (41 г.)
- Таня Райкова (51 г.) и Светозар Филипов (56 г.)

 Хм... Интересното е, че най-малка разлика в годините има именно при най-възрастната двойка. Simple Smile

# 1 074
  • Мнения: 36 460
Няма смисъл да обсъждаме всичко отначало. Десетина години разлика не е рядко срещана, но и не е преобладаваща. Повечето двойки са на подобна възраст с най-много 5 години разлика. В крайна сметка, помисли каква е разликата при хората около теб - имаш приятели, колеги и познати, направи една статистика (за себе си - не е нужно да я пишеш във форума).
По-младите жени от предаването всъщност негодуваха срещу тази възрастова разлика.

А, оказа се, че имало страница в Уикипедия, посветена на възрастовите разлики при двойките (изненадана съм, написах в Гугъл да видя какво ще излезе): https://en.wikipedia.org/wiki/Age_disparity_in_sexual_relationships

Графиката е за САЩ, към 2013г. - най-много са двойките в брак с 1-2 години разлика във възрастта (не ме изненадва - същото наблюдавам около себе си, в България). 33% е огромна цифра, като се има предвид, че останалите около 70% са разпределени в много графи. Още 20% за тези, при които мъжът е с 2-3 години по-голям. Общо около половината. Няма смисъл да се спори по този въпрос. Застаряващите самотни мъже си вярват, че са много вървежни и затова попадат на измамнички.

# 1 075
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Няма смисъл да обсъждаме всичко отначало. Десетина години разлика не е рядко срещана, но и не е преобладаваща. Повечето двойки са на подобна възраст с най-много 5 години разлика. В крайна сметка, помисли каква е разликата при хората около теб - имаш приятели, колеги и познати, направи една статистика (за себе си - не е нужно да я пишеш във форума).
По-младите жени от предаването всъщност негодуваха срещу тази възрастова разлика.

А, оказа се, че имало страница в Уикипедия, посветена на възрастовите разлики при двойките (изненадана съм, написах в Гугъл да видя какво ще излезе): https://en.wikipedia.org/wiki/Age_disparity_in_sexual_relationships

Графиката е за САЩ, към 2013г. - най-много са двойките в брак с 1-2 години разлика във възрастта (не ме изненадва - същото наблюдавам около себе си, в България). 33% е огромна цифра, като се има предвид, че останалите около 70% са разпределени в много графи. Още 20% за тези, при които мъжът е с 2-3 години по-голям. Общо около половината. Няма смисъл да се спори по този въпрос. Застаряващите самотни мъже си вярват, че са много вървежни и затова попадат на измамнички.
На бас, че Юлия, Ивана и Василена биха били и с по-възрастни мъже от предложените им в предаването, ако изпълняваха техните мечти за това какъв мъж искат да имат! Simple Smile А и вече писахме горе, че възрастта при някои хора не играе чак такава роля, защото има както младолики хора, така и други, които обаче изглеждат по-големи от истинската си възраст (например Василена, въпреки грима и хирургическите намеси).

# 1 076
  • Мнения: 36 460
Не знам какви са им мечтите, така че не мога да се хващам на такива басове. Юлия си намери мъж, изглеждаше нормален обикновен човек. Не знам по какви критерии го е избрала, но явно не е търсила милионер.
Със статистиката не мисля да споря - реалността е, че повечето хора са с партньори на подобна възраст. Има и други и те не са рядкост, но все пак са малцинство.

# 1 077
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Не знам какви са им мечтите, така че не мога да се хващам на такива басове. Юлия си намери мъж, изглеждаше нормален обикновен човек. Не знам по какви критерии го е избрала, но явно не е търсила милионер.
Със статистиката не мисля да споря - реалността е, че повечето хора са с партньори на подобна възраст. Има и други и те не са рядкост, но все пак са малцинство.
Горе не съм писал за милионер. Simple Smile Василена искаше красив и мускулест мъж, по възможност и заможен, но май второто не ѝ е толкова важно, стига първото да е налично (неслучайно преди предаването си е трошила нервите редица пъти все с готиняги по нейните разбирания, макар и бедни).
 Юлия също искаше готин мъж, но със сигурност тайно се надява и да е с добри парични възможности (много жени не си го признават открито). Мисля, че по едно време я бяха заснели до езерото в столичния квартал "Дружба" с футболист, но не се разбра после заедно ли са или не. Може би имаш предвид него?
 За Ивана е ясно - иска якичък отракан батко и също с парични възможности, защото ѝ харесва животът по ресторанти и курорти, известността, хорското внимание.
 Но и трите вероятно биха били с мъже, които не са заможни, стига да са физически доста добре сложени и далеч над тяхното ниво като излъчване.

 Статистиката за бракове обхваща именно браковете и това е подвеждащо, защото в последните две десетилетия браковете бележат огромен скок. Плюс този на разводите. А повечето все още съществуващи бракове са започнали в по-ранни години, когато и двамата са учили заедно (имам такива познати семейства и двойки без брак), така че е нормално точно при тях да няма голяма разлика. Но в наши дни все по-често жената е около 5 или повече години по-млада от мъжа, като имам предвид и връзките на семейни начала, без узаконен брак.

# 1 078
  • Мнения: 19 475
Няма ли начин да минете на лични съобщения, виждам че само двамата си дискутиране напоследък

# 1 079
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Няма ли начин да минете на лични съобщения, виждам че само двамата си дискутиране напоследък
Разискваме участниците в предаването "Женени от пръв поглед" и това, което се е случило след завършването на излъчването му. Темата е точно такава. Ясно се вижда, че на тази и на предните страници се включват и други хора.

Общи условия

Активация на акаунт