Кучета - убийци. Пореден инцидент.

  • 13 094
  • 663
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Един газов пистолет е около 100 лева...
И какво сега,трябва или да излизаме с такси,с личен автомобил или с пистолет в джоба...
Във всеки апартамент-куче,във всеки двор на къща-куче.Какво е това не знам.

Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 19:27 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 47 973
Това явно е легален начин да убиваш хора безнаказано

# 17
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
Животните не са виновни, какво се хванахте за тях? Стопаните са виновни, безотговорните кретени, които оставят животните си без възпитание и внимание.

# 18
  • Мнения: 68 630
То като ме нахапе до смърт, ще ми е все тая кучето ли...стопанинът ли е виновен.
Няма куче - няма опасност.

# 19
  • Мнения: X
Не може на всеки кретен да се позволява да си отглежда Уарги,като от Властелина на Пръстените.Сори!

# 20
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
Все още не е незаконно да се отглеждат кучета. Има си начини обаче, когато живееш сред хора.

# 21
  • Мнения: 11 566
Абе тя и акитата на приятеля ми ме познава, ама ми скочи миналото лято и ме нахапа по лицето, докато я хвана, след като се беше отвързала. Добре че нямаше деца наблизо и скочи на мен.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 374
Потенциално всяко куче може да захапе, без значение от породата. Тук вече идва разликата в пораженията - ако ви ухапе чихуахуа е едно, съвсем друго ако е кане корсо. Породата е забранена в някои държави, да я забранят и тук, а не всеки психически нестабилен мачо да може да си купи или развъжда.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 018
Добре де, как хората искат смъртно наказание, ако човек убие човек, но като е куче "Не е виновно"

Всеки убиец трябва да си понесе последствията.

# 24
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
За оръжията също трябва да искаме смъртно наказание. Убиват хора.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 018
Човекът натиска спусъка, кучето захапва жертвата си и убива заради желанието.

# 26
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
Да държиш животно отговорно е точно толкова тъпо, колкото и оръжията. Да, тези кучета вероятно ще бъдат умъртвени, защото едва ли е възможно да бъдат превъзпитани.
Но за тях отговорност носи човекът, който се е "грижил" за тях.

Ако са стояли гладни една седмица и най-пухкавите животинки ще поискат да те захапят.

# 27
  • Мнения: 3 311
За оръжията също трябва да искаме смъртно наказание. Убиват хора.

Ами то има бе, госпожо мила. Някои оръжия са забранени. Точно както и някои породи кучета. Това в нормалните държави, да поясня.

# 28
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
Ами да ги забранят и тук. Не сме дорасли за такива отговорности.
Виновен е стопанинът, той трябва да понесе отговорност за действията си.

# 29
  • Мнения: 3 311
Ами да ги забранят и тук. Не сме дорасли за такива отговорности.
Виновен е стопанинът, той трябва да понесе отговорност за действията си.

Абсолютно! Но и кучетата трябва да се евтаназират, защото вече са убили човек. Жалко, но факт. Така процедират в повечето цивилизовани държави. Отново, жалко за животните, но няма друг изход.

Общи условия

Активация на акаунт