Лаковe за нокти - 129

  • 35 403
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Как точно изрязвате тиксо за предпазване на кожата около нокътя, че ми стана интересно?

Аз писах за тиксо - не го изрязвам, за да обколя нокътя, а го ползвам след като свърша за почистване, когато правя омбре, или печати.

# 661
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Как точно изрязвате тиксо за предпазване на кожата около нокътя, че ми стана интересно?

Аз писах за тиксо - не го изрязвам, за да обколя нокътя, а го ползвам след като свърша за почистване, когато правя омбре, или печати.
В смисъл след като изсъхне лакът, лепиш върху кожата, за да се махне оклепаното?

# 662
  • Варна
  • Мнения: 939
Момичета, извинявайте но от този Евелин ли казвате, че сте доволни за заздравяване на ноктите



Моят излезе че е sensetive и така и не намерих друг при последното търсене.

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 16:36 от didnik

# 663
  • Мнения: 978
Много от момичетата са доволни от 8 в 1, на мен обаче не ми понасяше и доста си пощипваше.

Днес си взех отново на Евелин с диамантени частици, за него някакви мнения?

# 664
  • Мнения: 2 817
Аз съм доволна от него.Прави ноктите твърди,здрави и бързоразтящи.

# 665
  • София
  • Мнения: 22 728
Днес видях намалени лакове на Maxfactor по 4 лв.в DM. Явно отдавна са намалени, защото нямаше голям избор на цветове. Купих и на Essie.



# 666
  • Мнения: 5 478
Момичета, извинявайте но от този Евелин ли казвате, че сте доволни за заздравяване на ноктите

Скрит текст:


Моят излезе че е sensetive и така и не намерих друг при последното търсене.

Дам, този е.

# 667
  • Мнения: 1 988
Днес видях намалени лакове на Maxfactor по 4 лв.в DM. Явно отдавна са намалени, защото нямаше голям избор на цветове. Купих и на Essie.

В кой магазин? Аз търсих на няколко места в центъра, след като Агент писа, но все не намирам.

# 668
  • Кюстендил
  • Мнения: 249




Немога да хвана красота му, знам че хич не е летно, но бях си наумила да се спретна с него и се намазах.При нас се заформя буря така че съм в крак с времето😊😘😍😄🍒

# 669
  • Мнения: 5 478
Съдейки по времето навсякъде, май ще вадя и аз есенните цветове...

# 670
  • София
  • Мнения: 1 002
Точно днес си мислех как ме налита неудържимо на тъмни цветове. След дракона и Сейнт Джордж на a england  съм приготвила Mrs. Danvers

# 671
  • Мнения: 22
Страхотни маникюри! Нюдовете и аз ги загледах ама не ми се рискуваше... Тези дни мисля за пръв път да пробвам да спретна някакво омбре. Някакви препоръки? Освен да пийна два валериана преди това и да си освободя 2-3 часа?

 Аз , харесвам много омбре и когато мога си правя . Първото аз като правя омбре, изчаквам основата от долу да изсъхне , другия вариант е върху полу мокра основа  . Аз   си поръчах специалните гъбички за омбре  , но като нямах  изрязвах от една гъба за миене  малки парченца и  с нея тампонирах . Слагаш смес и от двата лака /по - светъл и по- тъмен цвят /  Накрая минаваш  с топ . За по - лесно почистване  ползвам лака , който се отлепва  от страни на нокътя .  За този отлепващ лак трябва веднаа след слагането  максимум до две - три минути  да сте го махнали ... Тоест след като  сложите  лепилото изчаквате   малко да дръпне слагате и омбрето и  го премахвате ... До сега не съм имала проблеми . Дано съм ви обяснила ,нещо  както трябва  .

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 23:23 от linyto

# 672
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Пфу, тази колекция на China Glaze, хич не ми хареса първоначално, но снощи изгледах едно видео в Youtube и взех, че си харесах няколко. За късмет намерих мини версии, та за 14.90$ си взех 6бр. Има и 5$ доставка от САЩ, дано да не се забие на митница.




# 673
  • Мнения: 819
Пфу, тази колекция на China Glaze, хич не ми хареса първоначално, но снощи изгледах едно видео в Youtube и взех, че си харесах няколко. За късмет намерих мини версии, та за 14.90$ си взех 6бр. Има и 5$ доставка от САЩ, дано да не се забие на митница.






Охх, много красиви цветове има. Може ли да дадеш линк, от който си поръчала малките? Simple Smile

# 674
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Скрит текст:
Пфу, тази колекция на China Glaze, хич не ми хареса първоначално, но снощи изгледах едно видео в Youtube и взех, че си харесах няколко. За късмет намерих мини версии, та за 14.90$ си взех 6бр. Има и 5$ доставка от САЩ, дано да не се забие на митница.






Охх, много красиви цветове има. Може ли да дадеш линк, от който си поръчала малките? Simple Smile

Заповядай Simple Smile

Само обърни внимание, че Tan-do и Bronze Ambition не са част от малките. Да не се окаже, че точно някой от тези искаш.

Последна редакция: нд, 14 юли 2019, 00:29 от Elunaria

Общи условия

Активация на акаунт