Поликистозни яйчници - Тема 5

  • 44 757
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 035
То просто е навързано като свински черва, можете да имате никакви симптоми или пък много.
След два неуспешни цикъла с летрозол, от този започвам инжекции за овулация. Направо чудесно е. Не знам как ми дойде до главата това. Още повече като се замисля, че и наличието на овулация не е никаква гаранция кога и дали ще забременееш.

Ох, прегръщам те силно. Точно затова протаквам историята със стимулацията. Имам пример пред очите си. Прави приятелка стимулация, имаше доказана овулация след нея и пак нищо. Сега им предстои асистирана репродукция. Не знам дали не може да си спестя стъпката със стимулацията и направо и аз да пускам документи към фонда. Ваксинирах се срещу ковид и си бях дала периода между двете ваксини за почивка от мисли и четене, но ето че мина и втората и това пак е на дневен ред. А друга приятелка просто действа с мъжа си в дните около предполагаемата ѝ овулация и си забременя от раз. И така и с двете деца... не е честно Sad

# 751
  • Мнения: 700
Аз забременях на седмата стимулация на овулация.😬 Попринцип се събраха много като бройка, но са разпръснати в период от няколко години...А след петата ми правиха лапаро и хистеро и доктора настоя, че трябва да дадем шанс още няколко месеца за естествено зачеване, само с лека стимулация с фемара.Изобщо не вярвах, че ще стане и откровено се дразнех вече,че не минаваме към нещо по-сериозно.Но то взе, че стана и ако всичко е успешно до финал, ще съм много благодарна, че ми спестиха инвитрото, въпреки моята нетърпеливост.
Кураж момичета и аз не съм от лесно забременяващите девойки с поликистоза.Пет години ми отне да видя двете чертички.Успех на всички и нека вашия път да бъде многоооо по-кратък.❤️

# 752
  • Мнения: 3 010
Съчуствам ви. Стоунфейсд, няма лекар, който да не тръгне от най-леката процедура към по-тежките. Все пак всеки се старае да не е прекалено инвазивно, по възможност.
Аз попитах нашия лекар не е ли по-добре директно към ин витро, за да си спестим мъки и разочарования, а той много оптимистично ми каза - то и ин витрото не е без мъки и разочарования.

Goldinch, всичко да е наред, стискам палци!

# 753
  • София
  • Мнения: 39 718
Моля пуснете нова тема.

# 754

Общи условия

Активация на акаунт