Моля, помогнете да спася детето си!

  • 328 336
  • 2 562
  •   2
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 6 604
Подкрепих. Споделих.
Ще си чакам подаръка от Джони - слънчева усмивка на здраво и щастливо дете. ❤️🤗❤️

# 1 051
  • София
  • Мнения: 2 410
Готово. Дарих, споделих и пратих на колегите. От три седмици наваксвам (че малкият беше болен) с бгмама и чак сега видях 120 коментара... Сърцето ми се сви. Стискам палци да се съберат парите по-скоро.

# 1 052
  • Мнения: 12 993
Момичета, много трудно върви този път:( След празници всеки се е поохарчил...
Дайте акъл как да популяризираме  кампанията, ние цял ден пишем... Аз вече съм блокирана в Инстаграм. Сигурно някой ме в докладвал Sad
А просто молих за споделяне, дори не съм искала лично да даряват.
Добре че са тези с по 10 и 20 лева:( Тези неизвестните, които помагат.
Тези, които чакат заплатата на 15!
На всички ви благодрим от все сърце!
И се моля никога, никога да не ви връщаме жеста!!!!
Няма да се отчайваме, няма да се откажем!
Това детенце има право да расте здраво!
И ще напарвим всичко по силите си, за да му дадем шанс!
Кураж, малък Джони! Бг майките са тук😍🥰


Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 14:50 от JACKLIN*

# 1 053
  • Мнения: 14 793
Жаки,има вероятност и мен да блокират в инста,но единственото,което ми хрумна е да пишем на хората с много последователи,ако се съгласят да пускат сторита,за да стигне до повече хора. Аз писах на няколко,мисля да продължа. Друго не знам какво можем да направим.

# 1 054
  • София
  • Мнения: 11 989
Аз също ще преведа пари следващата седмица.
Преди 2 дни преведох голяма сума за бъбречна трансплантация на сина на братовчед ми. Затова чакам заплата. За съжаление ще е скромно, но от сърце.

# 1 055
  • Мнения: 18 481
Ако някой има връзки (кофти дума, да се тълкува като познанства) в медиите, също ще свърши добра работа. Предния път за Джони от dir.bg не ме отразиха, но пък там често съм виждала призиви.

# 1 056
  • Мнения: 3 794
Пратих информацията на мъжа ми и той ще пусне на неговата работа! Вярвам, че ще успеем да съберем сумата Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

П.С. Някой пробвал ли е с БТВ и Нова тв ?

# 1 057
  • Мнения: 12 993
Ениуан, ако знаеш на колко хора съм писала лично, другите момиче също... Но много малко откликват. Може и затвоа да ме блокираха, ако сме писали на едни и същи хора ...

В големи групи във ФБ също сме писали.
В медиите опитахме и миналия път, но както казва Попи без връзки не ни отразяват.
Знам че има добри хора и ще успеем:)
Ако много хора преведат по 10 лева само и сме готови. Няма нужда да са Бог  знае какви суми, само да успеем са стигнем до повече хора!

# 1 058
  • Мнения: 18 481
Жаки, ако се обърнете към Адри? Тя е популярна във влогърските среди, самата тя също е донякъде известна, доколкото знам е близка и с някои от най-известните влогърки.

# 1 059
  • Мнения: 12 993
Попи, на тези с най- много абонати съм писала вече. Добре ме сети за Адри ще и пиша ❤
А не мога да пращам в ИС.
Ще видя тук на лични.

# 1 060
  • Мнения: 18 562
Пуснах призив в една моя група, не общувам в много, ще се помъча да дам малка лепта, дано има начин от това забутано място без банка, но ще опитам щом става дума вече  за дребни пари.Джони  ще успее, няма да е напразно цялото  очакване, организация ,радост,  при всеки успех.
БГ МАМА кще успее, няма такава сила , дето пробива скали другаде.Няма такава нежност ,дето приласкава и побеждава всяка болест  и трудности.

# 1 061
  • Мнения: 8 939
Пишете на големи фирми и организации.

# 1 062
  • Мнения: 345
Споделих в служебната ни както и вдруги групи, ще съберем сумата с общи усилия!

# 1 063
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Искам да се включа в базара, но не ползвам ФБ. Довечера мога да снимам това, което искам да предоставя за продажба. Тук ли да кача снимките или ако някой желае мога на лични да му ги изпратя и той да ги предложи от мое име?
Мер, ще съберем парите, сигурна съм. Аз лично смятам да даря още веднъж, вероятно и други като мен, вече дарили, ще помогнат и с втора сума.
Раемил,
С удоволствие ще помогна , ако вече някой не го е направил. Ако ми пратите снимките в лично със цени и някакви координати, ще пусна обявичката в Базара довечера. Аз съм един от Админите там и няма да ми е проблем да координирам акцията. Heart Благодаря ви за желанието да помогнете.
Благодарности на всички , които се включват, вече са се включили, на тези, които ще се включат с по-късна дата, на тези , който разпространяват . Всичко помага, всичко....... Помага , повярвайте ! Дори и да е бавно, има постоянно постъпления . Трябва да успеем , трябва да доведем доброто докрай !:heart:

# 1 064
  • Мнения: 478
Кутии за дарения Thinking Ако вие или ваши познати имат магазини може да се поставят. Или някой ако има "връзки" в някоя от големите вериги.
Друг вариант / от Шумен ли е Джони, понеже сметката е открита в Шумен/ да се пусне апел в местната преса.

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 16:41 от Snow storm

Общи условия

Активация на акаунт