Моля, помогнете да спася детето си!

  • 328 291
  • 2 562
  •   2
Отговори
# 1 065
  • София
  • Мнения: 2 410
Не знам дали да не пишем и в по-активните теми от бг мама - тип Звездни Компромати и тн.

# 1 066
  • Мнения: 5 341
И аз се замислих за това. В Шумен има много работещи предприятия, със сигурност ще приемат идеята за близка, ако бъдат информирани, че става въпрос за детенце от града.
Аз ще бъда в града след две седмици, което май е късно, но мога да опитам да стигна до някои от големите предприятия.

# 1 067
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Не ми се рови назад из темата, но сметката от първа страница каква е, валидна ли е?
Скрит текст:
Банковата сметка:

IBAN BG11RZBB91551010691956
BIC RZBBGSF
КРЕМЕНА ЮЛИЯНОВА КАМБЕРОВА
Понеже във ФБ виждам, че има друга на името на Деси. Сега ми направи впечатление, като споменахте родния ми град. Ако нещо съм пропуснала в обясненията, извинявам се, просто искам да си изясня нещата. Аз ползвам Хелпкарма, но много хора предпочитат банков превод.

В Шумен има големи предприятия, да, има върху какво да се действа там.

# 1 068
  • София
  • Мнения: 1 869
Сметката е различна, не е актуална тази на сестрата на Деси.
Сега Деси успя да разкрие на нейно име и е по-коректно, защото все пак тя е настойник на Джони. Предния път бяхме още по-притиснати във времето и затова действахме чрез сметката на сестра й.

# 1 069
  • Мнения: 758
Тук, във форума има толкова много потребители. Ако информацията стигне до половината от тях... Всеки пише в някаква група, ако сподели...толкова ли ще е против правилата, най-много да...

# 1 070
  • Мнения: X
Току-що Янтра ме светна, че е добре да се направи нова тема. Тя например, е пропуснала новите постове за Джони в тази тема. Може би кампанията затова върви така бавно този път - много съфорумци не са видели новите постове. Нова тема ще е по-"видима".

# 1 071
  • София
  • Мнения: 5 190
Моля да пуснете нова тема, с нов начален пост. Нямам фб, трудно е да популяризирам темата в бгмама, след като трябва да се чете назад.
Джони, идва помощта! Още малко,  мило детенце!

# 1 072
  • Мнения: 18 562
Мислех същото , от значение за незапознати е  да се  разкаже цялата история, да се  напомни, че толкова усилия не трябва да остават незавършени,  виждам как моето  обръщение  се споделя и коментира в местната ни група, на селището. Щом всеки лев и  всеки ден са от значение, трябва да се въздейства силно...Дано не звучи  хвалебно, но пуснете и стихчето ми навън , не искам авторство и сочене изрично е анонимно , но може да има въздействие извън сайта. Тук една нова тема върши работа, навън трябва и нека не се заблуждаваме, трудно се почва кампания,  е и бързо се харчат парите. Никой не знае  колко  и какво следва до края, до добрия край  и окончателно излекуване. Нека има резерв ,в смисъл нека се действа  по сметката и  другаде за сигурност...Трудното  е след оперативната намеса и  е неочаквано  трудно.
Защото това затишие  и късното подноняване на темата за пари, струва ми се , че майката е на ръба и  се срамува да иска втори път. А трябва , налага и се.Сигурна съм ,че когато отминат всички опасности и  е  необратимо  оздравяването ще пише  и ще е активна и усмихната ,  и ще личи радостта...

# 1 073
  • Мнения: 3 610
Пак съм аз продаваме с жена ми адаптирано мляко и памперси от Англия.Да не го сметне някой за реклама,ако някой проявява интерес на лични печалбата ни ще отиде по предназначение.Ще публикувам името на всеки който е купил нещо.Ще направим каквото е нужно акона  модератор не му харесва да трие!

# 1 074
  • Мнения: 14 793
Някой с профил във фейсбук може да поеме нещата и да му се пращат снимки на лс тук,а той да поства за базара във фб. Аз нямам профил там и не мога,но някой ако иска,нека се запише името му в първия пост на новата тема и да се обръщат към него.

# 1 075
  • Мнения: 18 562
Можем ли да дарим от чужбина?

Това получих в  местната ни група , питам има ли проблем и  как става по сметката, от чужбина същата процедура ли е ,просто не знам и  другите не знаят.На Хелпкарма понятие нямам  но може за тези хора дза е  удобно ,моля бърза реакция за да им пиша  на желаещите

# 1 076
  • Мнения: X
Мислех същото , от значение за незапознати е  да се  разкаже цялата история,
И не само за непознати. Съфорумки, които са ми във френдлистата във фейса, ей сега разбраха за новата кампания, като писах в групата. Тук, в темата, изобщо не са видели продължението. Наистина, добре би било да се пусне нова тема.

# 1 077
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Боряна, през Хелпкарма да дарят. Аз съм в чужбина и от там дарих. Много лесно и бързо.

# 1 078
  • Мнения: 6 452
Боряна, с Хелпкарма даряването става с 2 клика, имат варианти за плащане, удобни за дарители от всякакви дестинации.
За даряващи от страни в ЕС банков превод също е опция, би трябвало да е с минимални такси или дори без такси.
В базара за Джони във Фейсбук се включиха доста хора от чужбина, също е опция.

# 1 079
  • Мнения: 18 562
Добре де за тъпа баба направете ми го само да копирам. Също така да не обиждам никой но при нас са от етноса хората в чужбина и по-човечните, като им гледам грешките,  едва ли знаят и са ползвали ,дайте ми нагласено да копирам и пусна .

Общи условия

Активация на акаунт