Моля, помогнете да спася детето си!

  • 328 307
  • 2 562
  •   1
Отговори
# 1 080
# 1 081
  • Мнения: 2 260
Боряна, наистина е много лесно. В Хелкарма, в дясно под кампанията има оранжев бутон Дарете сега. Натискат там и се отваря нова страница, където трябва да въведат желаната сума и данните на картата си.Накрая натискат бутона Подкрепете Това е.

# 1 082
  • Мнения: 3 610
Добре де за тъпа баба направете ми го само да копирам. Също така да не обиждам никой но при нас са от етноса хората в чужбина и по-човечните, като им гледам грешките,  едва ли знаят и са ползвали ,дайте ми нагласено да копирам и пусна .
Попълват данни и готово!

# 1 083
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Добре де за тъпа баба направете ми го само да копирам. Също така да не обиждам никой но при нас са от етноса хората в чужбина и по-човечните, като им гледам грешките,  едва ли знаят и са ползвали ,дайте ми нагласено да копирам и пусна .
Попълват данни и готово!

Златна си ! Heart

# 1 084
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Хелп Кармата е лесна и  удобна платформа, става наистина за минутки. И аз не съм в БГ и няма проблеми.

# 1 085
  • Мнения: 3 610
Добре де за тъпа баба направете ми го само да копирам. Също така да не обиждам никой но при нас са от етноса хората в чужбина и по-човечните, като им гледам грешките,  едва ли знаят и са ползвали ,дайте ми нагласено да копирам и пусна .
Попълват данни и готово!

Златна си ! Heart
Златен, щом сме тук всички сме добри души!Души сплотени от малкия Джони.

# 1 086
  • Мнения: 15 033
Убедена съм,  че ще успеем. Много сме, парите не са чак толкова много, просто следпразнично е малко по-трудно.

# 1 087
  • Мнения: 668

Раемил,
С удоволствие ще помогна , ако вече някой не го е направил. Ако ми пратите снимките в лично със цени и някакви координати, ще пусна обявичката в Базара довечера. Аз съм един от Админите там и няма да ми е проблем да координирам акцията. Heart Благодаря ви за желанието да помогнете.


Her, изпратих ли ЛС и четири снимки.

# 1 088
  • Мнения: 502
В графа "пощенски код", кодът на дарителя ли се пише /ако е в чужбина какво /?

# 1 089
  • USA
  • Мнения: 2 151
Аз съм в чужбина, и точно пощенския код, където ми се води картата вкарах. Това искат.

# 1 090
  • Мнения: 11 569
В Търновската група във фейсбук администратора е сложил заглавна снимка на героя.
Ще успеем.

# 1 091
  • Мнения: 2 170
И аз дарих през ХелпКарма, много е лесно, само не знам каква сума са таксите и тн. , които си отиват за самата платформа, ако има такива.
Дано бързо да се съберат паричките. След някой друг ден ще даря пак, ако се налага, но пуста му работа блокираха ми картата от депозирането и не мога да плащам няколко дни, все по едно и също време:/

За да не правим напълно нова тема, не може ли да говорим с администратор или модератор да пуснем тема с линк към тази и може би малка част от историята на Джони, за да провокираме интерес?!

# 1 092
  • Мнения: 11 569
Няма да стане. Ако пишем до сутрешния блок на Нова?

# 1 093
  • Мнения: 2 170
Дари, добра ти е идеята, и то много, но дали ще ни отразят?!
Все някак ще ги съберем средствата, ясно е , но как- предстои да разберем🙂❤

# 1 094
  • Мнения: 12 993
Адри ми писа, че ще говори с администратори да сложат темата, като предложение на редактора, така ще се види от много хора❤
Има резлутат от днешните усилия, раздвижиха се нещата:)
3500 лева са в сметката, в Хелп Карма Мердит ще ги изчисли и ще пише колко са чисто към момента🥰
Продължаваме! 🤗🙏

Общи условия

Активация на акаунт