Моля, помогнете да спася детето си!

  • 341 565
  • 2 622
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 615
Защо въобще коментирате  Хелпкарма?Вземат си тяхното но като прочетох за Джони на 2мин бях направил превод супер лесно е и спестява време.Ако трябваше примерно моята майка да я карам да ходи до банка да се занимава ,а така се чухме и както казах ,всичко стана много бързо. Много здраве,усмивки ,щастие, късмет на Джони.

# 346
  • Мнения: 15 089
Много се радвам, че в този труден за Шугър момент, имаше хора, които застанаха до нея и физически и организационно. Браво на всички.

# 347
  • Мнения: 2 224
Къмет и успешна операция и от мен! Следя темата и очаквам добри новини.

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 21:42 от Anastasiya_S

# 348
  • София
  • Мнения: 1 870
Поздрави от малкия герой, който убива времето до утрешния полет с Улица Сезам 😊 Днес са били на лекар, защото е повръщал сутринта, но са му разрешили да лети утре 🙏

# 349
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
И аз не очаквах такава такса, но работата е свършена и то добре!
Аз също дадох от картата каквото имах, после на колежка дадох пари на ръка, а тя преведе от нейната карта Grinning всички, на които казах също веднага са превели така! Факт е, че безплатен обяд няма и здравето си е също бизнес!

# 350
  • Мнения: 267
Господи какъв красавец е малкият Джони Heart Eyes Дано всичко мине благополучно Flowers Four Leaf Clover

# 351
  • Мнения: 3 794
Ах, сладкишче 😍 Лек полет на Шугър и Джони! Успешна операция и усмивки навръщане 🤗🤗🤗

# 352
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Красивото момченце то!!! ❤
Всичко съвсем скоро ще си дойде на мястото!!! Изпращаме ви много позитивизъм и кураж!!! Моля се силно за това невинно същество!!! 🙏🏻❤

# 353
  • Мнения: 124
Нека бъде закрилян и сила на родителите му !

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Какъв хубавец 😍 Като порасне ще има да разбива женски сърца. Лек полет утре!

# 355
  • Мнения: 24
Знаете ли,като майка съм толкова щастлива,че ние ЖЕНИТЕ на България сме силни,съпричастни,любящи и единни!!!Чувството на гордост е неописуемо!С вас сме мили хора и ще чакаме хубави новини за прекрасното малко човече,което е също толкова голям борец!!!..Научих случайно от съвсем друга група,в която JAKLIN -една прекрасна съфорумка сподели...нямаше сила на земята,която да ме спре да не направя дарение!!!Успех и сили!!!

# 356
  • Мнения: 813
Аз да ви кажа честно в момента съм много ядосана,  като видях тази такса, но какво да се прави....да не му се налага на човек. Ясно е, че и те имат  разходи и някой е на заплата,ама бива бива, ама чак пък толкоз, че и процент сложили ......падна ми ченето от такава сума такси , просто не е честно Sad

# 357
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Така е, но и с пей пал има такси, с смс-и има такси, с банкови преводи също. Това е положението... Удобството и бързината при набиране чрез този сайт обаче са неоспорими, в крайна сметка резултатът е най-важен.

# 358
  • Мнения: 813
Да, човек като е изправен до стената се съгласява с всичко !

# 359
  • Мнения: 6 561
Хелп Карма не е само платформа, събираща пари. За да се отвори, задейства и организира всеки от случаите,  в Хелп Карма се проверяват детайлно медицински документи, оферти, диагнози, лични данни, и то често на няколко езика. Понякога (както в случая) тези проверки трябва да са светкавични. Зад това стои екип професионалисти, а това струва пари.
Именно заради ХК парите се събраха навреме, защото улесни много голяма част от дарителите да преведат сумите с два клика. Включително и дарителите от чужбина, за които обикновен превод по сметка би струвал сериозни банкови такси и често времеви ресурс. В този смисъл смятам , че всеки цент си е заслужавал, дори частта за таксите за ХК.

Общи условия

Активация на акаунт