Моля, помогнете да спася детето си!

  • 330 606
  • 2 568
  •   1
Отговори
# 825
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Малка красива душичка! Гледкам го и си мисля, как има възрастни хора, които нямат борбеността и духа на този малък бонбон и му свалям шапка просто! Малкия голям герой! Heart Eyes

# 826
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Добре, само аз ли не разбирам, нали се оказа доброкачествено, защо пишете за рак?

# 827
  • Мнения: X
Захар и рак?
Моля ви се, какви са тия съвети?
То за здравите хора е противопоказно да ядат захар, а какво остава за едногодишно знаем през какво преминало.
Доброкачествен тумор и рак?
Моля ви се, какво е това невежество?
За неспособността да се направи разлика между еднократно даване на захар и системно хранене със захар няма да отварям дума.

# 828
  • Мнения: 8 948
Захар и рак?
Моля ви се, какви са тия съвети?
То за здравите хора е противопоказно да ядат захар, а какво остава за едногодишно знаем през какво преминало.
Доброкачествен тумор и рак?
Моля ви се, какво е това невежество?
За неспособността да се направи разлика между еднократно даване на захар и системно хранене със захар няма да отварям дума.

Рак е така да се каже народна дума за тумор, а това че е доброкачествен  - да хубаво е, но е тумор.
Много издребняхте с тази захар.
Дори на здрави деца не е ок да се дава захар, било то и еднократно.

# 829
  • Мнения: 39 400
Направо съжалих, че тръгнах да давам съвсем добронамерен съвет. Естествено, че говоря за минимално количество и то заради това, че детето не желае да поема вода.
Както и да е. Здравички да са децата.

# 830
  • INFJ
  • Мнения: 9 399
Идеята е някак да се подлъже детето да пие вода. Водата може да се овкуси и по други начини, вече те си знаят какъв плод или зеленчук може да се използва. Чай също пие, предполагам?

Скрит текст:
Тумор не означава рак! Детето няма рак.

# 831
  • София
  • Мнения: 3 711
Абе рак, не- рак много е важно да се размаха пръст при подходяща възможност. А пък ако е заради захар...Дайте да оставим духа на темата и да не стигаме (както обикновено) до дразги (и кърма Simple Smile )

# 832
  • Мнения: 4 270
Моля ви, темата е заредена с толкова положителна енергия.
Стига с тази захар и дайте да не използваме народни думи, с които не знаем как да боравим.
Деси чете и най-малко трябва да ѝ създаваме повод за грижи с предположения от незнание.
Всяка майка знае какво имаше предвид sigma със съвета за подсладена вода. Нека да се опитаме да бъдем по-добронамерени, ако може.

# 833
  • Мнения: 1 686
Мили хора, не се дърпайте, аз приемам всякакви съвети. Сега особено.

Принципно, и аз като повечето от вас, съм против захарта, но в конкретният случай, бих преглътнала захарта, ако това е цената да стигнем минимум количество течности за деня, което е от особена важност при Джони. Уви, с огромни усилия, достигаме до половината на минимума... Почвам да си мисля, че аз нещо не правя както трябва.

Колкото до туморът, всички неврохирурзи, с които говорих последните месеци, са на едно и също мнение – ако се намира в мозъка, дори и най-доброкачественият се разглежда от тях като злокачествен.

Боряна Hug

# 834
  • Мнения: 39 400
Шугър, каката по добре ли е вече?

# 835
  • Мнения: 1 686
Шугър, каката по добре ли е вече?

Утре следобед ще знам и при първа възможност ще пиша.

# 836
  • Мнения: 2 681
А дали може да пие газирана вода? На моето му харесва повече и я пие.
В големи горещини съм давала и с лъжичка, докато зяпа тв.
Гълта и не разбира какво е.

# 837
  • Мнения: 3 794
Шугър, а може ли плодов био сироп, който се разрежда с вода 1:7?
Стискам каката да да добре вече и да си я прибереш вкъщи!
Дано Джони почне да пие повече водичка!

# 838
  • Мнения: 14 804
Шугърче,опитвай всичко-чайчета,вода с малко сок за вкус,знам ли и аз. Моето чиста вода не пие,та нямам идея как да го накараш и твоя хубавец.
Хайде и кака да си я приберете вече и да се успокоите всички! 🤗🥰❤

# 839
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 698
Да споделя и аз нещо, което знам, но не знам в случая дали е полезно.

Аз, понеже хич не ми се пие вода, пия вода със сол или солен айран и това предизвиква жажда и съответно, консумация на вода.

Общи условия

Активация на акаунт