Моля, помогнете да спася детето си!

  • 326 805
  • 2 557
  •   1
Отговори
# 1 155
# 1 156
  • Мнения: 4 270
Момичета, как върви? Не мога да отворя страницата на ХК, за да видя събраната сума. Ако някой има информация, моля споделяйте. Как е Джони?

# 1 157
  • София
  • Мнения: 1 869
В ХелпКарма имаме 13800 евро, а в сметката 7100 лева, тоест общо към 17 000 евро и малко. Остават ни само към 2000 евро Heart Чак не ми се вярва!

Джони е добре, вече е оздравял, хапва по малко. Ето го Simple Smile

# 1 158
  • Мнения: 39 296
О, супер новини! Супер!

# 1 159
  • Мнения: 3 608
Пу много хубав да е жив и здрав!

# 1 160
  • Мнения: 4 270
В ХелпКарма имаме 13800 евро, а в сметката 7100 лева, тоест общо към 17 000 евро и малко. Остават ни само към 2000 евро Heart Чак не ми се вярва!

Джони е добре, вече е оздравял, хапва по малко. Ето го Simple Smile


Невероятно! Вярвам в общите ни усилия, вярвам в най-доброто развитие на нещата! Ще ги съберем, ще успеем!!! Джони, Hug

# 1 161
  • Мнения: 3 794
Чудесна новина! Ще успеем 😊

# 1 162
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Включваме се и ние в ХК отново за малкия Джони! Кураж и сили на семейството, но аз знам, че всичко ще е наред! Heart

# 1 163
  • София
  • Мнения: 9 532
В групата за базара постовете, за които вече се е появил купувач трият ли се? Не успях да си намеря моя, за да отбележа, че жената ми прати платежно и се разбрахме как да й предам закупеното.

Иначе ми направи впечатление, че май постовете с предложени книги си стоят без кандидати. Жалко. Имам няколко само прочетени и прибрани, които смятах да пусна. То не пречи да опитам, де.

Много се радвам, че напредваме! А Джони сгрява душата от снимката! Скоро ще бъде съвсем здрав малък мъж! Blue Heart

# 1 164
  • София
  • Мнения: 17 277
Моите 2 предложени книги се купиха веднаха, така че спокойно си пусни книжките, според мен Simple Smile

# 1 165
  • София
  • Мнения: 9 532
Супер! Ще ги пусна . Благодаря!

# 1 166
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
В групата за базара постовете, за които вече се е появил купувач трият ли се? Не успях да си намеря моя, за да отбележа, че жената ми прати платежно и се разбрахме как да й предам закупеното.

Иначе ми направи впечатление, че май постовете с предложени книги си стоят без кандидати. Жалко. Имам няколко само прочетени и прибрани, които смятах да пусна. То не пречи да опитам, де.

Много се радвам, че напредваме! А Джони сгрява душата от снимката! Скоро ще бъде съвсем здрав малък мъж! Blue Heart

Pandachina,
писахме  в базара , че стари постове ще се изтрият , за да може новите да са по-актуални и видими. Пишете ми на лично какво търсите и ще се опитам да помогна. Hug

# 1 167
  • Мнения: 39 283
Имам предложена книжка и пъзел.

# 1 168
  • Мнения: 11 663
Хър, малко избързахте с триенето на обявите. Добре, че бях направила скриншотове, че да знам кое на кого е 😊
Нека, когато пратките са изпратени и получени тогава да се премахват.

# 1 169
  • Бургас
  • Мнения: 6 480
В другите базари, в които участвам, обикновено обява се трие след като получател информира за получена пратка.

Общи условия

Активация на акаунт