Цветна снимка и опити за забременяване

  • 35 555
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 56
И моят е доста болезнен след цветната снимка и доста силен. Не знам дали има връзка, но отдавна не в бил така.

# 46
  • Мнения: 572
Не знам дали би имало някаква връзка това момичета. Може да е просто внушение, но знае ли човек?

# 47
  • София
  • Мнения: 87
Предстои ми ЦС в Надежда при др. Ненов, някой от вас момичета, правила ли е ЦС в Надежда? И поносима ли е болката без упойка?

Благодаря предварително на всички, които ми отговорят!

# 48
  • Мнения: X
Да поносима е ,но при всеки е различно аз понеже не се бях информирала предварително какво означава и как точно протича самото изследване даже не знаех ,че се прави с упойка. Аз пих 2 аулата след нея и вс беше ок след 20 30 мин.

# 49
  • Мнения: 572
Да поносима е ,но при всеки е различно аз понеже не се бях информирала предварително какво означава и как точно протича самото изследване даже не знаех ,че се прави с упойка. Аз пих 2 аулата след нея и вс беше ок след 20 30 мин.

А понеже имаше питане от други съфорумки, любопитно ми е да разбера дали след това си имала болки по време на цикъл?

# 50
  • Мнения: X
Аз имам много болезнен цикъл та не мога да сравня ,но не мисля,че при мен беше по-различно от всеки друг мц

# 51
  • Мнения: 27
Здравейте така като чета май на всички ни идва цикъл а никой още няма хубава новина...

# 52
  • Мнения: 572
А какво ви се установява след цветните снимки? Понякога има нужда от последващо лечение, за да настъпи бременност.

# 53
  • Мнения: 27
Че нямам никакви проблеми просто да правим опити ми казват а то просто не става...

# 54
  • Мнения: 572
Че нямам никакви проблеми просто да правим опити ми казват а то просто не става...

Спермограма? Правихте ли спермограма?

# 55
  • София
  • Мнения: 87
Аз реших да изчакам за ЦС. Все пак шест месеца опити, са си шест месеца. Надявам се, да се получи през следващите месеци! Успех на всички дами! 

# 56
  • Мнения: 572
Аз реших да изчакам за ЦС. Все пак шест месеца опити, са си шест месеца. Надявам се, да се получи през следващите месеци! Успех на всички дами! 

Успех ти пожелавам и аз! Но все пак, ако до една година нещата не се получат, трябва да се обърнеш към лекар. Препоръчвам ти доктор Лачев от болница Свети Лазар.

# 57
  • Мнения: 69
Момичета при на 2 месец след снимката май се получи. Още не съм на 100 % сигурна, но утре ще ми е 2 ден закъснение, а теста а от днес е с втора бледа черта. Просто не можах да се тествам сутринта.

# 58
  • Мнения: 56
Браво! Честито! Дано всичко е наред! Даваш ни надежда Simple Smile
Как е днес положението?

# 59
  • Мнения: 69
Ами от сутринта когато хода до тоалетна се вижда зачапване съвсем бледо по хартията. Имам и спазми. Правих тест и пак втора черта.

Общи условия

Активация на акаунт