С какво ви дразнят свекървите? – 111

  • 29 154
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 303
Цитат на: HighSpeed link=topic=11250
69.msg38933638#msg38933638 date=1561639010
Светулке, намеква,че скоро може абитуриентската украса на колата да стане сватбарска. Доста тъпа шега.



О, Боже, въобще не вденАх.
Аз пък бих отговорила "Със сигурност, след 10-тина години" Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 19 249
Цитат на: HighSpeed link=topic=11250
69.msg38933638#msg38933638 date=1561639010
Светулке, намеква,че скоро може абитуриентската украса на колата да стане сватбарска. Доста тъпа шега.
О, Боже, въобще не вденАх.
Аз пък бих отговорила "Със сигурност, след 10-тина години" Simple Smile
На което, доколкото я познавам, ще отговори: "Аааа, то не се знае, хихихи. Ти знаеш ли еди-коя си, нейната дъщеря така уж нямаше, пък ..." и т.н.
Може накрая да добави и "Да не дава Господ"  Joy

# 32
  • Мнения: 884
Моята зълва, като отидохме да им кажем, че сме се сгодили ме пита: "Да не си бременна?" А тя. се омъжила заради това,разведена и в момента е с друг мъж и имат детенце.Така,че не ме учудва.

# 33
  • Мнения: 1 168
Вие пък на кво се впечатлявате..Едната братовчедка се ожени навремето,бременна.Ама много бременна,почти пред термин:)
Пред къщата се вие хоро,музиканти,сватове,сеирджии..И леля ми,която е  леля и на бременната булка се изцепва с пълно гърло:
–Ииииииха!А да видим сега,честна ли е момата!
Иии? Пихте ли блага ракия в крайна сметка? Grinning

Сигурн са пили, но със закъснение от няколко месеца! Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 11 489
Вие пък на кво се впечатлявате..Едната братовчедка се ожени навремето,бременна.Ама много бременна,почти пред термин:)
Пред къщата се вие хоро,музиканти,сватове,сеирджии..И леля ми,която е  леля и на бременната булка се изцепва с пълно гърло:
–Ииииииха!А да видим сега,честна ли е момата!

Хахахаххаха JoyJoy
Доста се посмях.

# 35
  • Мнения: 15 356
Направо е като виц!😂😂😂

# 36
  • Мнения: 7 006
Вие пък на кво се впечатлявате..Едната братовчедка се ожени навремето,бременна.Ама много бременна,почти пред термин:)
Пред къщата се вие хоро,музиканти,сватове,сеирджии..И леля ми,която е  леля и на бременната булка се изцепва с пълно гърло:
–Ииииииха!А да видим сега,честна ли е момата!
Иии? Пихте ли блага ракия в крайна сметка? Grinning
Майка ми я скастри набързо,та се усети и млъкна, ама голям гаф беше..
Благата ракия я бяха изпили още на бала на братовчедката..Joy

Вярно е като виц,ма то сигурно половината вицове идват от подобни гафове Satisfied 

# 37
  • София
  • Мнения: 19 249
Някои хора си говорят наизуст, без да отчитат конкретната ситуация

# 38
  • София
  • Мнения: 23 096
Чак сега след като прочетох коментарите и се светнах защо е това разделение между дъщеря ми и братовчед й. Ми тя моята щерка не е от "нашите" внуци. Майтапът настрана, но явно наистина това ще да е. Просто не виждам друга причина, освен че са и прости селяндури.
Днес се сетих как преди 3 години лятото се наложи да оставим детето при свекърите за цели 3 седмици, тъй като тогава продадохме апартамента и си купихме друг, който се ремонтираше. Тогава зълва ми изкоментира, че това е много време и родителите й имат нужда от почивка. Щях да падна, честно. Та тя си оставя нейния син при тях когато й скимне, докато дъщеря ми ходи само лятото за по една-две седмици.

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 12:56 от Тонка*

# 39
  • Мнения: 884
Тонка ,аз и брат ми сме делени от както се помня,сигурно и преди това.Всички повече обгрижват и обичат брат ми,все едно аз не съм тяхно дете,внуче и т.н. Страшно много очевадно делене пред мен,дори и след като съм ги питала в очите,защо го правят.Вече свикнах.Сега вече почват от приятелката му да ме делят,от което ми става само смешно.В този смисъл,няма оправия,питала съм ги защо го правят,но не могат да ми отговорят спират за известно време и пак наново.Почти съм на 100% сигурна,че и децата ни ще делят.При което сме си казали с ММ,че ако го направят,няма да им ги водим,ако не се отнасят с децата еднакво.Но това говорим сега,все още нямаме деца,нито аз,нито брат ми.Та ще видим.

# 40
  • София
  • Мнения: 23 096
Ина, никога няма да проумея това делене между деца. Никога.

# 41
  • Мнения: 884
Ина, никога няма да проумея това делене между деца. Никога.

Аз също,но това е положението.
ММ не ми вярваше в началото,като се запознахме и ми се смееше,че си втълпявам,но с напредване на времето сам се убеди.Както други мои познати.

# 42
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Обичайно при делени деца, после се делят техните деца. И аз никога няма да го разбера. И това е една от основателните причини според мен, за прекъсване на отношения.
Айде, преживял си, ако си делен дори да си го усещал, но като опре до твоите деца, тогава е още по-лошо. Виждала съм примирени в това отношение хора, които стават тайфуни, когато това се случи с техните деца.

# 43
  • Мнения: X
Ами Тони, хем не е от "техните", хем е някакво си там момиче. Твар низшеразрядна, така да се каже.

# 44
  • Мнения: 2 751
Имам едни познати, които си делят внуците на престолонаследник и некви там момичета...тотално глезене и обгрижване на внука, ама вече им се качва на главите и се чудят що така. Така, я.

Общи условия

Активация на акаунт