Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 021
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 3 788
Явно искат да изпъкнат с нещо, да блеснат, ама реално издишат отвсякъде за мен. И са ми безкрайно надути, превзети и скучни.

Идвам да се оплача от едни от досега любими мои влогъри - the chatwins.  Имат 4 деца - момиченце на 2 и нещо и тризнаци на няколко месеца. Днес си качили видео със заглавие Изгубихме дъщеря си (We lost our daughter) и аз естествено изтръпнах, звучи все едно е умряла, а то било, че я изгубили на някакво парти, ама после я намерили. И отдолу се обяснявали в коментарите как не било кликбейт - а не, бе. Направо ме издразниха мега много и се отписах от канала им. Няма да ги гледам повече, въпреки че дечицата са много мили.

# 841
  • Мнения: 630
Ей какви сте мусакички значи ☺
Звезделина го каза - парите от продажбата на имота не са им влезли в помощ, а са ги инвестирали за нещо в бъдеще, което ще могат да ползват след няколко години. Може в имот на зелено.

Това, с което се хвалят, е че са събрали 70 хил лв за ремонт и за този ремонт не са ползвали роднински пари.
Въпросният Кало благодари на майка си, че му е преписала апартамента.

Доста се бият в гърдите за това, че от много млади работят - почти 10г. И са успели да си направят мечтаного обзавеждане на наследствения имот сами.

На мен ми е полезно видеото, защото взимам някои идеи за обзавеждането и защото апартаментът изглежда да е направен с повече пари.

Харесва ми, че явно с голям мерак са правили всичко, защото от 2г лека-полека са си купували разни неща за него.

# 842
  • Мнения: 3 788
Ок, на второ пускане, тя е продала апартамента си с родителите си и с тях е инвестирала в нещо ново. Но дори и да са събрали тези пари за ремонт,  оставиха усещането, че апартаментът е негов. Не знам, може би аз съм много мнителна, но не бих инвестирала и вложила всичко в апартамента на половинката ми и ако нещо стане, аз оставам без спестявания и без място за живеене. И пак не променя факта, че се държат сякаш са "над останалите". Поне аз така ги виждам.

# 843
  • Мнения: 4 399
Общата сума 70 хил. ли е? Това с или без работата на майстори и дизайнери? Нещо не ме кефят на видео тези двамата и не ми се гледа видеото. Започнах го и го спрях. Липсва им харизма за видеа, според мен. ИГ им е по-добре.

# 844
  • Мнения: 630
Казаха, че всичко им е излязло 70 хил. Не се разбира дали с труда.
Аз мисля, че парите са негови Simple Smile тя може да е дала нещичко.

# 845
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Не съм гледала видеата за апартамента,но да и аз това се замислих, имат ли брак и ако апартаментът е само на негово име като наследствен,какво става,ако не дай си боже се разделят? Аз също не бих инвестирала толкова много в нещо,което не е мое или наше. Иначе се сещам в поредицата на Нова, хвани гората, имаше едни млади модели мъж и жена, работят в Ню Йорк и си купуват стара къща на село и няколко декара земя, за да произвеждат био зеленчуци, естествено кандидатстват и за европейско финансиране (млад земеделец или нещо подобно), но докато минат бюрокрацията у нас лека по-лека си ремонтират.
https://www.youtube.com/watch?v=-g_kEP3QDl8

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 21:54 от lorito5678751

# 846
  • Мнения: 3 743
Мерси Kate82, не съм разбрала значи, не гледах и много съсредоточено де. Реших, че като Звезделина спомена апартамента на техните от него са вложили в ремонта. На мен тя ми е симпатична, но той страшно ми прилича на първи братовчед на Мартин, еднакъв муден поглед, иначе и на двамата им се отдава говоренето.
И аз не го разбирам как така тя влага средства в чисто негов имот. Една от големите причини заради, която сключихме брак с ММ беше, защото бяхме почнали да градим общ дом. Колкото и неромантично и неидиалистично да звучи си е част от реалността.

# 847
  • Мнения: 2 328
Зорница ще пуска ли видео ?

# 848
  • Мнения: X
Зорница ще пуска ли видео ?

Пусна, но сигурно вече си видяла Simple Smile

# 849
# 850
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Изгледах няколко пъти частта в която обяснява, че е продала апартамента и определено каза че парите са за бъдещи проекти.
Дано наистина ги е запазила,защото ако след време той вече не е нейния мъж,ще е кофти за нея,а ми изглежда здравомислеща.
Дано съм ги разбрала правилно и наистина това са спестени пари,иначе и тяхното ще излезе въздух под налягане като това на Пепа.
Отивам да гледам Зорница.

# 851
  • Мнения: 1 293
https://www.youtube.com/watch?v=2Q7ccPGPobw
Ето какво правя SHEIN  за американските влогъри,  а нашите се счупват да ги рекламират постоянно и накрая... нищо Grinning

# 852
  • Мнения: X
https://www.youtube.com/watch?v=2Q7ccPGPobw
Ето какво правя SHEIN  за американските влогъри,  а нашите се счупват да ги рекламират постоянно и накрая... нищо Grinning
LaughingВ момента Ивана къса пердето, което развяваше Laughing

# 853
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Видеото на Зорница-всичко мога,всичко знам.
Иначе имаше и интересни идеи,но общото ми впечатление в горното.

Горкичките,съчувствам им 😊.


Стефи, май е зарязала кетото,или е достигнала желания резултат, щом хапва хачапури и сладолед?!🙄🤔
Иначе страхотни сторита от Русия качва .Много красиво.

# 854
  • Мнения: 35 109
То пък да идеш в Москва и да си на диета е мъка! Ще се оправи тя. Ще направи няколко фаста и ще влезе в ритъм

Общи условия

Активация на акаунт