Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 173
  • 698
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 10 188
Не бих го нарекла безличен дамския аромат, но и на мен не допада. Напомня ми на един парфюм, но не мога да се сетя на кой.
Мъжкият аромат Lost in You пък бих казала, че ми харесва- като тип мъжки парфюм, който бих взела за подарък например .
Което е нормално, всеки има различни предпочитания, затова са и мострите - парфюм не се избира по описание и впечатления на други хора, ами всеки така може да прецени най-добре кой е неговият аромат.

# 436
  • Мнения: 4 246
Има нова оферта, валидна от 22.01 - 27.01 - 3 парфюма на страхотни цени с подарък перли за лице.
https://bg.oriflame.com/plp/01-21-fragrances-and-gift-bg

# 437
  • Мнения: 10 188
https://bg.oriflame.com/plp/01-21-crazy-bazaar?ori_ipm=oriflame- … front-page-slider

Нови оферти от Орифлейм за периода 25-30.01.

Успешна и усмихната седмица ви пожелавам.

# 438
  • Мнения: 110
Здравейте! Офертата с намалените парфюми и подарък перли е удължена до 30.01! Heart Eyes

# 439
  • Мнения: 386
Искам да взема спиралата от стр 30 и би трябвало да мога да взема безплатно продукта от стр 31,но ми изскача това на прикачената снимка. Или него не е нужно да го добавям в кошницата?

# 440
  • Мнения: 174
Искам да взема спиралата от стр 30 и би трябвало да мога да взема безплатно продукта от стр 31,но ми изскача това на прикачената снимка. Или него не е нужно да го добавям в кошницата?

Неправилно е задена  поръчката /в кошницата им  две спирали/просто изтривате излишната /при закупена спирала може да изберете спирала за вежди с код 33692 или 33693 или 33694/.

# 441
  • Мнения: 386
Като мина на стъпка 2 не ми дава да избирам спирала за вежди като подарък. Има др оферти:

Това за перлите, за кои аромати важи?

# 442
  • Мнения: 174
Като мина на стъпка 2 не ми дава да избирам спирала за вежди като подарък. Има др оферти:

Това за перлите, за кои аромати важи?
Задаваш си код на спиралата ,която желаеш и също код на спиралата за вежди и на втора стъпка вече  се отбелязва като безплатна.
Ароматите са  Giordani Gold Essenza , Eclat Femme Weekend , Парфюм All or Nothing. Малко по-напред ги има в темата.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 29 яну 2021, 21:00 от Red Lady

# 443
  • Мнения: 386
Ок. Направих го правилно вече, но сега не мога да разбера менюто за доставка, аз не искам да е до адрес, а до офис. На мбм не може няма в града, значи остава това, което пише ПОЩА. Бгпощи ли имат предвид? Не ми излиза меню да избера пощенски клон.

# 444
  • Мнения: 174
Ок. Направих го правилно вече, но сега не мога да разбера менюто за доставка, аз не искам да е до адрес, а до офис. На мбм не може няма в града, значи остава това, което пише ПОЩА. Бгпощи ли имат предвид? Не ми излиза меню да избера пощенски клон.
Да БГ поща

# 445
  • Мнения: 386

Добре, но после как се процедира? Как да попълня това: https://prnt.sc/xvcib7 Аз не искам до адрес както казах.

Също и да попитам дава ми безплатно някакъв начален комплект (от какво се състой) и отделно някакви мостри (няма наличност в момента). Това само в месеца на рега при първата поръчка ли мога да го получа ? И ако този комплект с мостри, който не е наличен ще има възможност да си го получа друг път безплатно.

Също и ако може да ми препоръчате червило - класичско алено, ако се сещате какво имам предвид. Някак си немога да преценя цвета така като го гледам на екрана.

# 446
  • Мнения: 174

Добре, но после как се процедира? Как да попълня това: https://prnt.sc/xvcib7 Аз не искам до адрес както казах.

Също и да попитам дава ми безплатно някакъв начален комплект (от какво се състой) и отделно някакви мостри (няма наличност в момента). Това само в месеца на рега при първата поръчка ли мога да го получа ? И ако този комплект с мостри, който не е наличен ще има възможност да си го получа друг път безплатно.

Също и ако може да ми препоръчате червило - класичско алено, ако се сещате какво имам предвид. Някак си немога да преценя цвета така като го гледам на екрана.
Писах на лични за да не спамим темата

# 447
  • Мнения: 4 246
Някой с отзиви за матиращия крем-фон дьо тен THE ONE A-Z Hydra SPF 30?

# 448
  • Мнения: 1 007
Аз го имам,В цвят ivory,слагала съм го 1 път,има добра покривност.Доволна съм.
Ето как изглежда цвят ivory







Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 20:54 от marga1977

# 449
  • Мнения: 4 246
Поръчах Beige, ще го изпробвам и ще дам отзив. Blush

Общи условия

Активация на акаунт